Opinie o Nas

ODGRYWANIE RÓL 

Dzieci bardzo lubią się przebierać i chętnie to robią. Na pewno mamy już możliwość znalezienia odpowiedniego stroju dla naszego dziecka, który to pozwoli już na przebranie się za ulubione postacie naszych dzieci. Takie odgrywanie ról to już bardzo dobra zabawa dla naszych dzieci i na pewno jeśli tylko mają już odpowiednie przebranie mogą już być zupełnie kimś innym. Na pewno odgrywanie ról wymaga już od nas przygotowania stroju, który to pozwoli już naszemu dziecku na stanie się zupełną inna postacią. Takie stroje znajdziemy już przygotowane w ofercie sklepu, gdzie na pewno jest już ich bardzo duży wybór. Możemy już wybrać dla naszego dziecka strój batmana, modelki, czy też rycerza lub innych ulubionych bohaterów naszych bajek. W ofercie sklepu na pewno każde dziecko znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Duży wybór takich strojów, na pewno pozwala nam na ubranie naszego dziecka tak jak chciało być przebranym na takim balu. Na pewno wiele dzieci jest już bardzo zainteresowanych takimi strojami i chętnie je zakładają.

Zobacz opis kategorii

Jest 108 produktów.
na stronie

STEP2 Warsztat stolarski Majsterkowicza STEP2 mały stolarz to wyjątkowy stół dla małego budowniczego, rozwijający koordynację ruchowo-wzrokową. Stół stylizowany jest na drewno, zawiera wytrzymałe piankowe elementy, klocki z których dzieci mogą tworzyć niezwykłe pojazdy, budowle..

599,00 zł

STEP2 Kuchnia Party Kuchnia Party amerykańskiej firmy STEP2. W jej skład wchodzi między innymi 5 elektronicznych akcesoriów: mikrofalówka, piekarnik, lampka, telefon, zegar. Urządzenia zostały wykonane z materiałów imitujących stal nierdzewną.

1 348,00 zł

Kuchnia to magiczne miejsce, w którym można wyczarować fantastyczne potrawy. Wystarczy odrobina wyobraźni i zabawa zaczyna się na całego! Duża kuchnia z piekarnikiem i lodówką, ekspresem, gotującą się wodą" i 26 elementami do zabawy.

315,00 zł

Fantastyczna zabawa dla małych lekarek i lekarzy! Czerwona walizka po otwarciu ukazuje bogatą zawartość, stanowiącą kompleksowe wyposażenie każdego "małego lekarza". Od dziś każdy maluch pokocha wizyty u lekarza!

78,90 zł

Warsztat mechanika amerykańskiej firmy Step2 to Duży interaktywny kącik serwisowy dla małych mechaników. W skład warsztatu wchodzą narzędzia do majsterkowania: kombinerki, młotek, śrubokręt, klucz francuski, śruby, nakrętki, interaktywna wiertarka..

1 124,00 zł

Smoby Ecoiffier suszarka z naczyniami  pozwala dzieciom na zabawę w odgrywanie ról związanych z funkcjonowaniem dorosłych w codziennym życiu. Poprzez gotowanie, sprzątanie, majsterkowanie, opiekę na dzieckiem czy robienie zakupów dzieci poznają otaczający je świat i bawią się naśladując dorosłych, co sprawia im mnóstwo frajdy i radości.

98,00 zł

Kuchnia to magiczne miejsce, w którym można wyczarować fantastyczne potrawy. Wystarczy odrobina wyobraźni i zabawa zaczyna się na całego! Duża kuchnia z piekarnikiem,lodówką, zmywarką i akcesoriami do zabawy.

278,00 zł

Elektroniczna kasa z dotykowym panelem, to nowoczesny produkt, nawiązujący funkcjonalnością i wyglądem do urządzeń używanych w prawdziwych sklepach. ..

114,00 zł

Klocki warsztat mechanika to fantastyczny zestaw klocków tematycznych, który rozwija zdolności manualne i dotykowe dziecka! Doskonała zabawka dla dzieci, które uwielbiają zabawę samochodami!

49,60 zł 62,00 zł -20%

Fantastyczna zabawa dla małych lekarek i lekarzy! Czerwona walizka po otwarciu ukazuje bogatą zawartość, stanowiącą kompleksowe wyposażenie każdego "małego lekarza". Od dziś każdy maluch pokocha wizyty u lekarza!

27,00 zł

Smoby zastawa piknikowa na licencji Kraina Lodu. Zestaw 16 akcesoriów: taca,talerzyki,sztućce...

45,00 zł

Gel-A-Peel super zestaw deluxe zawiera 5 kolorowych tub z magicznym zelem za pomocą, którego dziewczynki będą mogły stworzyć bransoletki,kolczyki,breloczki lub opaskę na włosy.

219,00 zł

Little Tikes kuchnia elektroniczna 26 akcesoriów,odgłosy gotowania,garnek z sorterem , 2 blaty

399,00 zł

Narzędzia Smoby pozwolą dzieciom poczuć emocje związane z prawdziwą pracą w warsztacie, bądź po prostu - da szansę wcielenia się w rolę dorosłych, którzy także na co dzień korzystają z narzędzi tej firmy, wykonując różnego rodzaju prace w gospodarstwie domowym.

62,00 zł

Narzędzia Smoby pozwolą dzieciom poczuć emocje związane z prawdziwą pracą w warsztacie, bądź po prostu - da szansę wcielenia się w rolę dorosłych, którzy także na co dzień korzystają z narzędzi tej firmy, wykonując różnego rodzaju prace w gospodarstwie domowym.

89,00 zł

Czy twoje dziecko marzy aby zostać lekarzem? A może boi się wizyty u Pani doktor? Wózek lekarski to fantastyczny sposób na zapoznanie się z podstawowymi narzędziami medycznymi, z którymi każdy maluch spotka się w życiu codziennym.

119,00 zł

Rozpoznawalna i ceniona marka Black & Decker przeniesiona na najwyższej jakości zabawki, pozwoli dzieciom poczuć emocje związane z prawdziwą pracą w warsztacie, bądź po prostu - da szansę wcielenia się w rolę dorosłych, którzy także na co dzień korzystają z narzędzi tej firmy, wykonując różnego rodzaju prace w gospodarstwie domowym.

79,00 zł

Wiek dziecka: od 4 lat Producent: Alexander Dostawa: 24 godziny Wymiary: Przesyłka: zawsze mała paczka

29,00 zł 44,61 zł -35%

Big Jeździk Bobby car Policja Ciche koła Światło dźwięk Syrena Sztandarowy produkt firmy BIG Ergonomiczny, solidny i efektowny. BIG Jeździk Bobby Car Policyjny z dźwiękiem.

149,00 zł

Wiek dziecka: od 3 lat Producent: Dickie Dostawa: 24 godziny Wymiary: 30x13,5x16 cm Przesyłka: mała paczka

78,80 zł

Wiek dziecka: od 3 lat Producent: Dickie Dostawa: 24 godziny Wymiary: 5,5 cm x 3 cm x 10,5 cm Przesyłka: mała paczka

49,80 zł

Ecoiffier to marka francuskiego koncernu SMOBY - jednego z europejskich liderów w produkcji zabawek. Specjalność ecoiffier to wysokiej jakości zabawki z tworzyw sztucznych, dzięki dozie realizmu pełnią funkcję edukacyjną i rozwijają wyobraźnię dziecka.

36,00 zł

Ecoiffier Zestw do pieczenia Hello Kitty Specjalność ecoiffier to wysokiej jakości zabawki z tworzyw sztucznych, dzięki dozie realizmu pełnią funkcję edukacyjną i rozwijają wyobraźnię dziecka..

29,00 zł

Wspaniały zasilany bateriami lizak policyjny dla wielbicieli zabaw w policję. Lizak jest dwustronny z jedynej strony jest zielony z drugiej zaś czerwony z napisem STOP. Każda ze stron posiada guziczek po naciśnięciu którego zapala się lampka na danej stronie.  Wiek dziecka: Od 3 lat Producent: Dickie Dostawa: 24 godziny Wymiary: 55 x 12 x 20 cm...

25,00 zł
Wyświetlono 1 - 24 z 108 produktów

Top