Opinie o Nas

Garaże, kolejki, tory 

Chłopcy na pewno zainteresowani są już różnymi pojazdami, także takimi jak kolejki. Na pewno takie garaże, kolejki, tory to marzenie każdego chłopca, który to nimi się już lubi bawić. Najczęściej garaże wykorzystywane są do przechowywania różnych modeli samochodów, których to na pewno w każdym domu nie brakuje. Mamy już wiele rodzaj takich garaży, które to są bardzo nowoczesnymi garażami, pozwalającymi naszym dzieciom na bardzo dobrą zabawę. Kolejki drewniane czy też całe zestawy kolejek z torami, to na pewno bardzo dobra zabawa dla każdego taty i syna. Dzisiaj garaże, kolejki, tory powinny być już w każdym domu jeśli chcemy aby nasze dziecko mogło już bawić się dobrze. Chłopcy bardzo pasjonują się takim budowaniem torów, po których to potem może być już puszczana kolejka elektryczna. Na pewno nie raz udaje im się wciągnąć i nas do zabawy dzięki czemu na pewno możemy już pokazać naszym dzieciom inny świat zabawy. W ofercie sklepów znajdziemy już całe zestawy takich kolejek a także pojedyncze elementy, z których to możemy sami składać całość.

Zobacz opis kategorii

Jest 27 produktów.
na stronie

Rewelacyjna farma renomowanej, francuskiej firmy Majorette. Każdy młody farmer marzy o własnej zagrodzie i bogato wyposażonym warsztacie. W zestawie znajdziemy wiele akcesoriów dzięki którym zaraz po rozpakowaniu można zacząć zabawę.

165,00 zł

Zestaw: Rycerze i Zamek Falcon II renomowanej, niemieckiej firmy SIMBA. Profesjonalny kompleks zamkowy, dla każdego małego miłośnika rycerzy, zamków i średniowiecznych walk o piękną księżniczkę.

139,00 zł

Rewelacyjny piętrowy garaż renomowanej, francuskiej firmy Majorette. Każdy młody kierowca marzy o resorakach i bogato wyposażonym parkingu. W zestawie jest jeden samochodzik dzięki któremu zaraz po rozpakowaniu można zacząć zabawę.

165,00 zł

Rewelacyjna farma renomowanej, francuskiej firmy Majorette. Każdy młody farmer marzy o własnej zagrodzie i bogato wyposażonym warsztacie. W zestawie znajdziemy wiele akcesoriów dzięki którym zaraz po rozpakowaniu można zacząć zabawę.

102,00 zł

Rewelacyjna farma renomowanej, francuskiej firmy Majorette. Każdy młody farmer marzy o własnej zagrodzie i bogato wyposażonym warsztacie. W zestawie znajdziemy wiele akcesoriów dzięki którym zaraz po rozpakowaniu można zacząć zabawę.

165,00 zł

Rewelacyjny 7-poziomowy samochodowy garaż renomowanej firmy WADER Quality Toys. Dzięki produktom Wader każde dziecko może zbudować swój własny mały świat. Wzorując się na przykładach z życia wziętych i przy odrobinie wyobraźni na Waszych oczach zaczną się tworzyć wspaniałe historie.

289,00 zł

Rewelacyjny 3-poziomowy samochodowy garaż renomowanej firmy WADER Quality Toys. Dzięki produktom Wader każde dziecko może zbudować swój własny mały świat. Wzorując się na przykładach z życia wziętych i przy odrobinie wyobraźni na Waszych oczach zaczną się tworzyć wspaniałe historie.

99,00 zł

Samochodziki  Vroom Planet przeznaczone są dla maluszków już od 1 roku życia, a ich kształt, różnorodność i wielkość sprawią, że dzieci doskonale będą się nimi bawić.

85,00 zł

Drużyna strażacka firmy Dickie Toys SOS - Taki zestaw to marzenie każdego małego chłopca, pojazdy oraz strażacy gotowi do przeprowadzenia każdej akcji.

47,90 zł

Drużyna Policyjna firmy Dickie Toys SOS - Taki zestaw to marzenie każdego małego chłopca, samochody oraz policjanci gotowi do przeprowadzenia każdej akcji.

49,00 zł

Na najniższym poziomie znajduje się makieta z ulicami i parkingiem. Poziom I oferuje "salon odnowy" a umiejscowiono tam myjnię, w której samochód zostanie umyty, nawoskowany.. Poziom II - stacja benzynowa.

88,50 zł

W tej piętrowej stacji technicznej znajduje się tor wyścigowy z warsztatem, stacja benzynowa oraz parking. Zestaw zawiera również samochodzik.

129,00 zł

Little Tikes kolejka i Zestaw dróg i szyn, zestaw składa się z 44 części. Całość można łatwo złożyć w celu wygodniejszego przechowywania. To doskonała zabawa porywająca na wiele godzin. W zestawie jest trzech przyjaciół: Nancy, Casey i JC..

169,00 zł

W tym piętrowym garażu znajduje się makieta z ulicami i parkingiem. Mamy stację paliw gdzie samochód możemy zatankować do dalszej drogi ponadto znajdziemy tu znaki drogowe, podjazd a także windę.

89,00 zł

Rewelacyjna piętrowa stacja techniczna tzw. " PITSTOP" renomowanej, francuskiej firmy Majorette. Każdy młody kierowca marzy o resorakach i bogato wyposażonym parkingu.

99,00 zł

Fani serialu Strażak sam doczekali się zabawek inspirowanych serialem. Zestaw stacja ratownicza posiada trzypiętrowy budynek, a w centrum dowodzenia z prawdziwym mikrofonem oraz figurkę..

165,00 zł 253,85 zł -35%

Któż z nas nie marzył w dzieciństwie o zostaniu strażakiem? Już dziś możesz wyruszyć wraz ze swoim dzieckiem do wspaniałej zabawy. Zupełnie jak w bajce Strażak SAM. Nowa dwupoziomowa remiza zapewni dziecku mnóstwo atrakcji!

219,00 zł

  Fani serialu Strażak sam doczekali się zabawek inspirowanych serialem. Wieża treningowa z figurką strażaka Sama oraz manekinem do ćwiczeń z pewnością świetnie przygotuje bohatera przed akcją ratowniczą..

69,00 zł

Wiek dziecka: od 12 mies. Producent: Simba Dostawa: 24 godziny Wymiary: 25cm / 13,5cm / 16,5cm Przesyłka: zawsze mała paczka

79,00 zł

Trzypoziomowy garaż ma mnóstwo atrakcji. Znajdziemy tu myjnię stację benzynową a nawt windę. Mały samochodzik w nieskończoność może  zjeżdżać ze zjazdu na dół i znów na górę.

199,00 zł

STEP2 kanion z blatem Duży rozbudowany stół renomowanej amerykańskiej firmy STEP2 to świetna zabawka, stwarzająca dziecku wiele możliwości do zabawy resorakami i innymi pojazdami. Jego zalety to: - wielkość, która zapewni dziecku wiele godzin zabawy - wielopoziomowe trasy..

859,00 zł

Wiek dziecka: Od 12 mies. Producent: Wader Dostawa: 24 godziny Wymiary: Przesyłka: zawsze mała paczka

39,00 zł

Wader garaż 4 poziomy parking z 3 autkami w zestawie. Myjnia,tor,pietrowy garaż zapewni...Wiek dziecka: Od 3 lat Producent: Wader Dostawa: 24 godziny Wymiary:61x84,5x84,5cm Przesyłka: mała paczka

149,00 zł

Port wodny Wader złap kaczuszkę z turbiną. Piskownica wodna...Wiek dziecka Wader Dostawa: 24 godziny Wymiary:53 x 35 x 23 cm Przesyłka: mała paczka

119,00 zł
Wyświetlono 1 - 24 z 27 produktów

Top