Opinie o Nas

Samoloty i pokrewne 

Każdy kto ma dziecko, które jest prawdziwym fanem samolotów lub helikopterów, doskonale wie jak ciężko wybrać dla niego odpowiednią zabawkę. Oczywiście dziś producenci wyszli nam naprzeciw, oferując takie kategorie w sklepach jak samoloty i pokrewne, gdzie nie tylko można znaleźć ciekawe modele samolotów, ale również mnóstwo innych zabawek, jak stemple w kształcie samolocików, do samodzielnego zrobienia przez dziecko. Tego typu samoloty i pokrewne cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród wielu osób, bowiem wśród takich ofert znajdują się także fajne gry planszowe z samolotami, przeznaczone jednak głównie dla starszych dzieci, pozwalając im kształtować umiejętności logicznego myślenia. Takie samoloty i pokrewne to kategoria dość szeroko rozumiana, dlatego bez wątpienia znaleźć można także poduszki w kształcie samolotów lub też z jego profesjonalnie wykonanym nadrukiem. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się uwielbiane od zawsze puzzle z tematem samolotów oraz innych urządzeń, związanych z tematyką lotniczą.

Zobacz opis kategorii

Jest 10 produktów.

Wiek dziecka: Od 3 lat Producent: Dickie Dostawa: 24 godziny Wymiary: 18 x 13 x 9,5 cm Przesyłka: zawsze mała paczka

29,00 zł

Wiek dziecka: od 3 lat Producent: Dickie Dostawa: 24 godziny Wymiary: 41 cm dł. x 9 szer. x 20 wys. Przesyłka: mała paczka

91,00 zł

Rewelacyjny helikopter policyjny z mnóstwem atrakcji zapewni maluchowi moc wyśmienitej zabawy! Wygląda on niezwykle realistycznie, do złudzenia przypomina te prawdziwe! Zabawka posiada moduł świetlno-dźwiękowy i obracane śmigła..

52,00 zł

Helikopter wyposażony jest między innymi w obrotowe śmigło, otwierane przednie drzwi, wciągarkę z hakiem oraz otwierany tylny schowek. Dodatkowo sygnały świetlne i dźwiękowe sprawią, że zabawa będzie jeszcze atrakcyjniejsza!

152,00 zł

Wiek dziecka: Od 3 lat Producent: Dickie Dostawa: 24 godziny Wymiary: 30 cm x 20 cm ( platforma) Przesyłka: zawsze mała paczka

119,00 zł

Każdy mały chłopiec od dziecka uwielbia bajki o samochodach i samolotach. Po raz kolejny firma Disney zaprasza nas w podniebny świat iluzji. Tym razem mamy przyjemność poznania niezwykle uroczego rolniczego samolociku o imieniu Dusty - jest mały rozmiarem,ale za to wielki duchem.

96,00 zł

Dickie Helikopter ratunkowy 41 cm Speed Champs wyposażony jest m. in. w obrotowe śmigło, rozsuwane drzwi, ruchomy kosz ratunkowy oraz otwieraną przednią szybę. Dodatkowo sygnały świetlne i dźwiękowe sprawią, że zabawa będzie..Wiek dziecka: +3 lata Producent: Dickie Dostawa: 24 godziny Wymiary: 41 cm dł. x 9 szer. x 20 wys. Przesyłka: zawsze mała...

88,00 zł

Wiek dziecka: od 3 lat Producent: Dickie Dostawa: 24 godziny Wymiary: 28cm / 28cm / 12cm Przesyłka: zawsze mała paczka

64,00 zł

Piętrowa baza ratownicza renomowanej francuskiej firmy Majorette pomoże ugasić pożar elektrowni lub pomóc poszkodowanym w wypadku. Siedziba ratownictwa i straży pożarnej wyposażona jest w wieżę.

129,00 zł

Biała maszyna lini SuperFly posiada mnóstwo ruchomych elementów w tym otwierane drzwi i dach. Podnoszony luk bagażowy pozwala zapakować wszystkie pakunki pasażerów do samolotu, w odpowiednim porządku, dzięki temu nie będzie pomyłek i zagubionych bagaży podczas rejsu..

179,00 zł
Wyświetlono 1 - 10 z 10 produktów

Top