Opinie o Nas

Puzzle 

Dzieci lubią puzzle, które to pozwalają im na odpowiedni sposób myślenia. Takie puzzle to na pewno bardzo dobra forma zabawy dla całej rodziny i wiele osób bardzo chętnie już układa z dziećmi takie puzzle zarażając ich taką pasją układania. Mamy już wiele rodzaj takich puzzli jak puzzle tradycyjne, puzzle piankowe drewniane czy też puzzle 3d. Od nas samych zależy jaki rodzaj puzzli wybierzemy dla naszych dzieci. Na pewno takie puzzle powinny być wybierane odpowiednio do wieku naszych dzieci tak aby na początku już mogły sobie z nimi samemu poradzić. Dla młodszych dzieci na pewno są już duże puzzle, które to z naszą pomocą ułożą bez problemu. Dla starszych dzieci puzzle już mają więcej takich elementów do ułożenia i na pewno są już znacznie mniejsze. Dzięki puzzlom nasze dzieci mogą już nauczyć się odpowiedniego myślenia, kojarzenia, czy też zapamiętywania co przy układaniu puzzli jest bardzo ważne. Warto jest mieć kilka kompletów takich puzzli tak aby nasze dzieci mogły je już układać razem ze swoimi kolegami czy też koleżankami.

Zobacz opis kategorii

Jest 30 produktów.
na stronie

Warstwowe puzzle "4 Pory roku" to 4 różej trudności obrazki do złożenia. Każdy z obrazków przedstawia jedną z kalendarzowych pór roku z charakterystycznymi dla niej elementami przyrody.

27,00 zł

Rewelacyjna Drewniana układanka ze zwierzętami składa się z planszy na której w odpowiednich miejscach należy umieścić zwierzątka.

33,00 zł

Proponujemy Państwu drewnianą układankę ze zwierzątkami. Dziecko bawiąc się układanką dopasowuje elementy do pustych miejsc a ułatwione jest to dzięki specjalnym uchwytom. Układanki wykonane są z naturalnego drewna.

11,00 zł 15,72 zł -30%

Układanka drewniana domino w skrzynce. Tradycyjna gra domino składa się z obrazków przedstawiających pojazdy, statki i samoloty. Nauka przez zabawę.

13,00 zł

Chicco Miękka Mata Puzzle do zabawy Słodycze, składana z 9 elementów to bardzo wygodna, miękka mata, na której dziecko może się bawić, raczkować, turlać, a jednocześnie powoli poznaje kolorowy świat słodkości..

64,99 zł

Wiek dziecka: Od 12 miesięcy Producent: Chicco Dostawa: 24 godziny Wymiary:31 x 31 x 2 cm Przesyłka: zawsze mała paczka

49,00 zł

Produkty Eichhorn to zabawki dla najmłodszych, niezwykle bezpieczne i pozytywnie wpływające na rozwój każdego dziecka. Kreatywne zabawki firmy Eichhorn oferują wspaniałe możliwości rozwoju zarówno wzrokowego jak i manualnego.

14,00 zł

Wiek dziecka: od 3 lat Producent: Eichhorn Dostawa: 24 godziny Wymiary: 16 x 12,5 Przesyłka: zawsze mała paczka

21,00 zł

Masza i Niedźwiedź to animowany serial, który nawiązuje do popularnej rosyjskiej bajki ludowej opowiadającej o wspólnym życiu zagubionej w lesie niesfornej dziewczynki Maszy i niedźwiedzia w jego leśnym domku. Czasami Masza przychodzi do niedźwiedzia i psoci, często wpadając w kłopoty.

35,00 zł

Masza i Niedźwiedź to animowany serial, który nawiązuje do popularnej rosyjskiej bajki ludowej opowiadającej o wspólnym życiu zagubionej w lesie niesfornej dziewczynki Maszy i niedźwiedzia w jego leśnym domku.

27,00 zł

Wybierzmy się my i Maniek Złota Rączka na pomoc przy kolejnej skomplikowanej naprawie wielkiego zegara czy upiększeniu miejscowego kina. Maniek Garcia jest bohaterem jednej z ulubionych dziecięcych bajek Disney`a.

18,00 zł

Masza i Niedźwiedź to animowany serial, który nawiązuje do popularnej rosyjskiej bajki ludowej opowiadającej o wspólnym życiu zagubionej w lesie niesfornej dziewczynki Maszy i niedźwiedzia w jego leśnym domku.

27,00 zł

Kraina lodu to amerykański film animowany wyprodukowany przez Walt Disney Pictures. Olaf lubi się przytulać. Powstał w wyniku działania magicznych mocy Elsy i jest najbardziej przyjacielskim bałwanem, jaki kiedykolwiek spacerował po górach Arendelle.

27,00 zł

Kraina lodu to amerykański film animowany wyprodukowany przez Walt Disney Pictures.Kraina lodu to amerykański film animowany wyprodukowany przez Walt Disney Pictures. Anna wyrusza na wielką wyprawę, by odnaleźć swoją siostrę Elsę, której magiczna moc uwięziła królestwo Arendelle w okowach wiecznej zimy.

27,00 zł

Kraina lodu to amerykański film animowany wyprodukowany przez Walt Disney Pictures. Elsa — jedna z głównych bohaterów filmu animowanego Kraina lodu.

27,00 zł

Wiek dziecka: od 3 lat Producent: Eichhorn Dostawa: 24 godziny Wymiary: 29,5 x 22,5 Przesyłka: zawsze mała paczka

23,00 zł

Drewniane puzzle z cyframi marki Eichhorn wykonane z drewna lipowego sprawiają wiele radości i pozytywnie wpływają na rozwój psycho - motoryczny. Zestaw składa się z dwunastu elementów. Zajmująca i inteligentna układanka ćwiczy umiejętność koncentracji.

18,00 zł

Jej Wysokość Zosia amerykański serial opowiadający o przygodach siedmioletniej dziewczynki imieniem Zosia, która mieszka w zamku z mamą oraz ojczymem, królem Rolandem II oraz przybranym rodzeństwem – Amber i Jankiem.

34,50 zł

Eichhorn Princess zapamiętywanka to gra przeznaczona dla dzieci, ich bliskich, przyjaciół i kolegów. Przy jej pomocy dzieci ćwiczą swoją pamięć i umiejętność skupienia.

22,96 zł

Kraina lodu to amerykański film animowany  wyprodukowany przez Walt Disney Pictures. Anna jest nieustraszoną, odważną i lekko niezręczną siostrą potężnej królowej Elsy. Wyrusza w niebezpieczną podróż, aby uratować swoje królestwo przed wieczną zimą.

27,00 zł

Magnetyczna układanka Mały Potworek zapewni wszystkim dzieciakom wielką frajdę. Pociechy będą mogły tworzyć własnego potwora za pomocą magnetycznych elementów..

73,00 zł

Tradycyjna gra domino składa się z obrazków przedstawiających pojazdy, statki i samoloty.

13,00 zł

Układanka drewniana sprawi że dzięki niej twoje dziecko będzie mogło bliżej poznać popularne zwięrzęta.

26,65 zł

Układanka składa się z 27 elementów - puzzli - dla każdej cyferki po 3. Dziecko składając razem dwie cyferki oraz wynik uczy się wykonywać proste działania na liczbach.

9,90 zł
Wyświetlono 1 - 24 z 30 produktów

Top