Opinie o Nas

Hulajnogi 

Najlepsze przygody dzieci zaczynają się właśnie na świeżym powietrzu. Większość dzieciaków zaczyna je jeżdżąc na hulajnodze. Takie hulajnogi przeznaczone są już dla dzieci od trzeciego roku co pozwala już im nabrać wprawy w takiej jeździe. Tego typu hulajnogi trójkołowe najczęściej zyskują popularność właśnie wśród tych młodszych dzieci. Dzięki stosowaniu dwóch kółek które zamontowane są z boku jest taka hulajnoga o wiele stabilniejsza co pozwala dzieciom na naukę jazdy na niej przez co zdobywa ona coraz większe zainteresowanie i popularność. Takie hulajnogi wykonane są z metalowej konstrukcji dzięki czemu nie powinna ona ulec szybkiemu uszkodzeniu. Dlatego zdecydowanie warto sobie na jej zakup pozwolić jeśli zależy nam aby takie dziecko mogło rozpocząć aktywnie spędzanie czasu. Tego typu hulajnogi to świetna inwestycja którą możemy zakupić w takiej kolorystyce która na pewno wam przypadnie do gustu. Hulajnoga świetnie sprawdzi się zarówno u dziewczynki jak i u chłopca dlatego świetnie nadaje się na prezent.

Zobacz opis kategorii

Jest 15 produktów.

Trzykołowa hulajnoga Little Tikes niebiesko / różowa dla dzieci zaczynających swoją przygodę z takimi pojazdami. Posiada szeroką platformę i dwa duże, skrętne koła z przodu,  jest niezwykle stabilna i bezpieczna..

99,00 zł

Każde dziecko, lubiące zabawę na świeżym powietrzu, na pewno będzie zachwycone tą wyjątkową hulajnogą..

99,00 zł

Każda dziewczynka lubiąca zabawę na świeżym powietrzu na pewno będzie zachwycona tą wyjątkową hulajnogą..

109,00 zł

Smoby hulajnoga ciche koła na licencji Kraina Lodu Frozen..

89,00 zł

Trzykołowa hulajnoga Little Tikes zielono / niebieska dla dzieci zaczynających swoją przygodę z takimi pojazdami. Posiada szeroką platformę i dwa duże, skrętne koła z przodu,  jest niezwykle stabilna i bezpieczna..

99,00 zł

 Kettler hulajnoga trzykołowa - ciche koła dostarczy dziecku wielu radosnych chwil.Wyposażono ją w odblaskowe elementy zwiększające widoczność dziecka po zmroku...Wiek dziecka: 2 - 4 Lat/lata Producent: Kettler Dostawa: 24 godziny Wymiary:80 x 23 x 62-81 cm Przesyłka:mała paczka

199,00 zł

 Kettler hulajnoga trzykołowa - ciche koła dostarczy dziecku wielu radosnych chwil.Wyposażono ją w odblaskowe elementy zwiększające widoczność dziecka po zmroku...Wiek dziecka: 2 - 4 Lat/lata Producent: Kettler Dostawa: 24 godziny Wymiary:80 x 23 x 62-81 cm Przesyłka:mała paczka

199,00 zł

Duża, dwukołowa i składana Hulajnoga Myszka Minnie, ciche koła..

99,00 zł

Trzykołowa i składana Hulajnoga Myszka Minnie, ciche koła..

109,00 zł

SMOBY Trójkkołowa Hulajnoga Frozen z cichymi kółkami ucieszy każdego młodego kierowcę - solidna konstrukcja, regulowana kierownica, poręczny uchwyt do przenoszenia pojazdu, trzy ciche koła powleczone materiałem gumo-podobnym..

135,00 zł 150,00 zł -10%

Smoby Hulajnoga Trójkołowa Minnie Mouse Sympatyczna hulajnoga francuskiej firmy Smoby dla małych dziewczynek z ich ulubionym bohaterem - Zygzakiem McQueenw tym przypadku to pojazd z serii z Myszką Minnie. Dzięki takiej hulajnodze..

99,00 zł

Smoby hulajnoga trzykołowa ciche koła..

109,00 zł

SMOBY Trójkołowa Hulajnoga Zygzak McQueen z cichymi kółkami ucieszy każdego młodego kierowcę - solidna konstrukcja, regulowana kierownica, poręczny uchwyt do przenoszenia pojazdu, trzy ciche koła powleczone materiałem gumo-podobnym..

109,00 zł

Smoby hulajnoga trójkołowa regulowane ciche koła na licencji Strażak Sam..

88,00 zł 110,00 zł -20%

Smoby hulajnoga trzykołowa ciche koła na licencji Strażak Sam..

105,00 zł 131,25 zł -20%
Wyświetlono 1 - 15 z 15 produktów

Top