Opinie o Nas

Quady 

Wiele osób na pewno jest zainteresowanych quadami, na których to chcielibyśmy już pojeździć z naszymi dziećmi. Takie quady zapewniają nam możliwość odbycia jazdy na nich jeśli dziecko ma ukończone 12 lat. Na pewno jest to bardzo duża atrakcja dla dzieci jednak nie raz warto jest na taka przejażdżkę wybrać się razem z naszym dzieckiem. Dzisiaj quady to również dostępne dla naszych dzieci zabawki, które to wykonane są na wzór takich quadów. Na pewno każde dziecko ucieszy się z takiej zabawki szczególnie jeśli będzie mogło na niej jeździć. Taka forma zabawy powinna już być bezpieczną zabawą dla naszego dziecka. Jeśli decydujemy się na wypożyczenie takiego quada na pewno powinniśmy już skorzystać z pomocy instruktora, który to pokaże i wyjaśni zasady jazdy na takich quadach. Jest to bardzo ważne aby nasze dziecko wiedziało już jak może bezpiecznie jeździć na nich. Na pewno taka jazda quadem będzie dla niego niezapomnianą przygodą, która to będzie chciał jeszcze powtórzyć. Warto zatem sprawić radość naszemu dziecku.

Zobacz opis kategorii

Jest 9 produktów.

Wielofunkcyjny jeździk renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Doskonały prezent na każdą okazję.

259,00 zł

Pojazd przypomina prawdziwy quad. Jest stabilny i bezpieczny. Specjalny profil siedziska pozwala na zabawę w dwóch pozycjach siedząc lub klęcząc na jeździku. Dziecko odpychając się nogami z pewnością będzie się prawidłowo rozwijało i świetnie bawiło.

249,00 zł

Quad Case to pojazd, dzięki któremu zabawa na świeżym powietrzu stanie się jeszcze bardziej ekscytująca! Zapewnia dużą dawkę ruchu, pomaga rozwijać zręczność i orientację w przestrzeni oraz stymuluje wyobraźnię.

369,00 zł

Injusa wielofunkcyjny jeździk , odpychacz, bujak dla dziecka od 10 miesięcyWiek dziecka: od 10 miesiąca Producent: Injusa Dostawa: 24 godziny Wymiary:93 x 51 x 98 cm Przesyłka: średnia paczka

229,00 zł

Injusa jeździk odpychacz dla dzieci od +1 na licencji Psi PatrolWiek dziecka: 12 miesięcy Producent: Injusa Dostawa: 24 godziny Wymiary: 61 x 46 x 51 cm Przesyłka: mała paczka

199,00 zł

Wiek dziecka: Od 3 lat Producent: Peg Perego Dostawa: 24 godziny Wymiary: 132 x 92 x 98 Przesyłka: duża paczka

2 299,00 zł

Wiek dziecka: Od 5 lat Producent: Peg Perego Dostawa: 24 godziny Wymiary: 86 x 132 x 89 (wys) -cm Przesyłka: duża paczka

3 459,00 zł

Smoby Quad X-Power elektryczny różowy 6V akumulator. Wyjątkowo uroczy Quad elektryczny na akumulator francuskiej firmy Smoby, który na pewno spodoba się młodym kierowcom i sprawdzi się na każdym terenie. Ten elektryczny pojazd jest wygodny i łatwy w użytkowaniu..

599,00 zł

SMOBY Elektryczny QUAD RÓŻOWY  ma napęd na akumulator 6V pozwala na osiągnięcie prędkości do 5 km/h! - Ten samochód elektryczny na akumulator pozwalający na zabawę do 2 godz. Moc - 50 W. Wzniesienie terenu max. 10%. - Przycisk gazu znajduje..

579,00 zł
Wyświetlono 1 - 9 z 9 produktów

Top