Opinie o Nas

Meble ogrodowe 

Jest 17 produktów.

Świetna zabawa dla dzieci - Namiot Frozen ze światłem. Składający się z czterech paneli oraz siateczki w górnej części, przez którą do środka wpada światło. W zestawie torba.

119,00 zł

Little Tikes Stolik dla dziecka, idealny do zabawy zarówno w domu jak i w ogrodzie. Jednoczęściowy stolik, wyposażony w wygodne zielone siedziska oraz zaokrąglone i gładkie krawędzie dla zapewnienia bezpieczeństwa..

289,00 zł

STÓŁ PIKNIKOWY Czerwono - żółto - niebieski stolik piknikowy dla dziecka wyprodukowany przez renomowaną amerykańską firmę Little Tikes. Stolik dla dziecka, idealny do zabawy zarówno w domu jak i w ogrodzie.Jednoczęściowy stół..

219,00 zł

Little tikes duży stół piknikowy Stolik - niebiesko czerwonyn idealny do zabawy zarówno w domu jak i w ogrodzie. Jednoczęściowy stolik, wyposażony w wygodne siedziska oraz zaokrąglone i gładkie krawędzie dla zapewnienia bezpieczeństwa..

269,00 zł

Little Tikes stół piknikowy, zielono - czerwony Duży zielono - czerwony stolik piknikowy dla dziecka wyprodukowany przez renomowaną amerykańską firmę Little Tikes. Stolik dla dziecka, idealny do zabawy zarówno w domu jak i w ogrodzie..

219,00 zł

Wiek dziecka: od 18 mies. Producent: NOVA Dostawa: 24 godziny Wymiary: 130 dł. x 90 szer. x 60 wys. (cm) Przesyłka: średnia paczka

329,00 zł

Świetna zabawa dla dzieci. Namiot Princess w kolorach różowym i białym. Składający się z czterech paneli. W zestawie torba.

59,00 zł

Świetna zabawa dla dzieci. Namiot Cars w kolorach żółtym i czerwonym. Składający się z czterech paneli. W zestawie torba..

69,00 zł

Świetna zabawa dla dzieci. Namiot Księżniczka Sofia w kolorach fioletowym i błękitnym. Składający się z czterech paneli. W zestawie torba.Wiek dziecka: Od 2 lat Producent: Simba Dostawa: 24 godziny Wymiary: 75x75x90 cm Przesyłka: zawsze mała paczka

59,00 zł

Gra w piłkarzyki stołowe to wymarzona zabawka i dla małego fana futbolu, nieletniego jeszcze amatora gier towarzyskich, i dla jego taty. Bardzo wysokiej jakości piłkarzyki stołowe o ciekawym kształcie, z wygodnymi uchwytami, zabawki na wiele lat użytkowania, dla dzieci od 8 lat!

519,00 zł

Smoby tablica stolik / biurko Świetna tablica - stolik renomowanej francuskiej firmy Smoby. Po tablicy można można zarówno pisać markerami, jak i kredą. Stolik posiada bardzo przydatny schowek (pod składaną tablicą) do ktorego można schować..  Wiek dziecka: Od 3 lat Producent: Smoby Dostawa: 24 godziny Wymiary:55 wys. x 70 szer.  58 dł (cm)...

169,00 zł

Smoby Duży Stolik  Do Domu i Ogrodu wyposażony w wygodne siedziska oraz zaokrąglone i gładkie krawędzie dla zapewnienia bezpieczeństwa.

227,90 zł

Smoby Duży Stolik  Do Domu i Ogrodu wyposażony w wygodne siedziska oraz zaokrąglone i gładkie krawędzie dla zapewnienia bezpieczeństwa..

199,00 zł

Stół wyposażony jest w wygodne siedziska oraz zaokrąglone, bezpieczne krawędzie. Na blacie stołu znajduje się ładna dekoracja z wizerunkiem ulubienicy maluchów Myszki Minnie w postaci pokrywy, pod którą znajduje się kuweta na drobiazgi, albo przybory plastyczne..

227,90 zł

STEP2 Ławeczka Skrzynia z oparciem 2w1 Praktyczna i wygodna ławeczka dla dzieci. Funkcjonalna ławeczka ogrodowa dla dzieci i dorosłych. Pod siedziskiem znajduje się skrzynia-pojemnik na narzędzia ogrodowe lub zabawki. Ławeczka jako praktyczny mebel ogrodowyWiek dziecka: od 2 lat Producent: Step2 Dostawa: 24 godziny Wymiary: 84 x 135 x 61 cm...

1 249,00 zł

STEP2 Piaskowy stół piknikowy z parasolem szary Stolik piknikowy z parasolem należy do serii zabawek ogrodowych Naturally Playful renomowanej amerykańskiej firmy STEP2. Stolik dobrze się sprawdza w upalne dni przy pikniku i zabawie w ogrodzie. Dwie długie ławki ..

759,00 zł

Stół piknikowy STEP2 dla sześciorga dzieci z dwoma ławeczkami o specjalnie wyprofilowanym siedzisku. Z masywnego tworzywa sztucznego o podwójnych ściankach wypełnionych w środku powietrzem.

799,00 zł
Wyświetlono 1 - 17 z 17 produktów

Top