Opinie o Nas

Gry i zabawy 

Każdy sposób jest dobry, by zachęcić najmłodszych do zabawy na świeżym powietrzu. Doskonałym uzupełnieniem przydomowego placu zabaw są gry i zabawy, które zapewniają ciekawe spędzenie czasu w towarzystwie rówieśników lub rodziców. Do zabawy co najmniej we dwójkę polecamy efektowne, kolorowe bumerangi, które zawsze wracają w miejsce, z którego zostały rzucone. Na wszelki wypadek warto jednak pamiętać, by bawić się nimi w bezpiecznej odległości od okien. Ciekawą propozycją dla młodszych i starszych dzieci jest zestaw do golfa, zawierający kije, wózek oraz dołki z piłkami. Aby zagrać w dziecięcego golfa nie trzeba mieć w ogrodzie hektarów zielonej powierzchni, wystarczy odrobina trawnika. Gra w golfa poprawia celność oraz precyzję ruchów, a przy tym całkiem dobrze ćwiczy cierpliwość. Zapoznaj się z ofertą gier i zabaw na świeżym powietrzu i wybierz coś odpowiedniego dla Twojego dziecka. Zapraszamy do zakupu!

Zobacz opis kategorii

Jest 6 produktów.

Little Tikes Kręgle do przedszkola, sali zabaw i do domu. Idealna zabawa dla dzieci..

85,00 zł

Jedna z bardziej klasycznych zabawek, która wykonana została z bezpiecznego, elastycznego materiału. Bumerang po wyrzuceniu wraca do jego użytkownika.

2,90 zł

Kreatywne zabawki firmy Wader Quality Toys Polesie oferują wspaniałe możliwości rozwoju zarówno wzrokowego jak i manualnego. Każda z zabawek wnosi coś nowego do życia dziecka gdyż opracowana jest z myślą o najmłodszych. Zabawkę cechuje rewelacyjna jakość wykonania i ciekawe wzornictwo oraz bezpieczeństwo zabawy.

59,00 zł

Prezentujemy Państwu bardzo wysokiej jakości funkcjonalny stół francuskiej firmy Smoby 4 w 1 piłkarzyki,bilard...

989,00 zł

Chicco Interaktywny Mini Golf posiada 2 tryby zabawy: trening gry w golfa oraz trafianie do celu.Wiek dziecka: +2 lata Producent: Chicco Dostawa: 24 godziny Wymiary: 47x35x11 cm Przesyłka: mała paczka

73,90 zł 77,00 zł

Little Tikes Koszykówka Gra w kosza świetnie nadaje się do zabaw grupowych zarówno w domu jak i ogrodzie. Rozwija sprawność fizyczną Twojego malca. Rewelacja na upalne dni..

318,00 zł 399,00 zł
Wyświetlono 1 - 6 z 6 produktów

Top