Opinie o Nas

Moda i uroda 

Dzisiaj wiele dziewczynek chętnie bawi się w fryzjera, u którego to na pewno możemy już ściąć lub zmienić kolor włosów. Dzisiaj moda i uroda to bardzo dobra forma zabawy, w której to nasze dziewczynki mogą już ozdabiać swoje włosy, ozdabiać paznokcie czy też możemy już mieć swoja toaletkę z lustrem do zabawy. Takie akcesoria do zabawy w moda i uroda to już bardzo pomocne akcesoria, dzięki którym to nasze dzieci mogą już dobrze się bawić w fryzjera. Często dzieci szukają różnych aspiracji chodząc z nami do fryzjera czy też podglądając ich pracę w różnych miejscach. Dzięki takiej zabawie i różnym pomocnym dla nich akcesoriom na pewno taka zabawa w fryzjera czy też modę na pewno będzie udaną zabawą szczególnie jeśli w takiej zabawie bierze udział kilkoro dzieci. Warto jest już poznać ofertę sklepu, który to oferuje nam już takie akcesoria do sprzedaży. Na pewno nasze dzieci bawią się już dobrze w taką modę i bardzo chętnie wybierają już takie akcesoria, którymi to mogą bawić się najlepiej.

Zobacz opis kategorii

Jest 8 produktów.

Fantastyczna torba a na niej Violetta - wizerunek jednej z ulubionych postaci filmowych ostatnich miesięcy naszych dzieci.

64,00 zł

Art&Fun wspaniały zestaw do tworzenia bransoletek . Dzięki niemu Twoja pociecha będzie  mogła się bawić i tworzyć w nieskończoność.

39,00 zł

Śliczny pluszowy piesek Chi Chi Love chihuahua w modnej wrzosowej torbie w panterkę stanie się najlepszym przyjacielem każdej małej damy.Dzięki torebce zabierze go ze sobą dokądkolwiek zechce.

69,00 zł

Smoby toaletka na biurko Hello Kitty Salon piękności została wyposażona w bezpieczne lustro, zamykaną szufladkę na kosztowności, "kuwetki" na różne dziewczęce drobiazgi, półeczkę na kosmetyki i grzebień. W zestawie jest też opaska..

103,00 zł

Smoby toaletka salonik piękności dla małej damy. Liczne półeczki, schowki a całość utrzymana w kolorystyce ulubionego serialu Kraina Lodu..

119,00 zł

Toaletka z bezpiecznym lustrem dla małej damy od Krainy Lodu. Liczne akcesoria, schowki zapewnią długie godziny zabawy małej piękności. W zestawie z salonem piękności także taborecik..

187,00 zł

Toaletka na licencji uwielbianej przez dziewczynki produkcji Disney'a..

219,00 zł

Wiek dziecka: od 3 lat Producent: Step2 Dostawa: 24 godziny Wymiary: 104 x 71 x 36 cm Przesyłka: zawsze mała paczka

599,00 zł
Wyświetlono 1 - 8 z 8 produktów

Top