Opinie o Nas

Mały lekarz 

Dzieci lubią różne zabawy, które to pozwolą im na naukę czegoś nowego. Na pewno mały lekarz to już bardzo znana nam wszystkim zabawa, w którą to chętnie się bawimy. Wiele dzieci lubi takie zabawy i najczęściej aby były one dość rzeczywistymi zabawami powinny one mieć już potrzebne akcesoria. W ofercie sklepu znajdziemy wiele takich akcesoriów, potrzebnych do takiej zabawy. Na pewno wśród nich znajdziemy już zestaw ratunkowy, strój lekarza, różne zestawy lekarskie, które to na pewno będą już potrzebne do wykonania takiego badania. Taki mały lekarz to na pewno już bardzo dobra forma zabawy szczególnie wtedy kiedy to jest więcej dzieci. Warto jest zatem pomóc dzieciom wybrać dziecko, które to będzie lekarzem tak aby już było wiadomo, kto leczy a kto przychodzi jako pacjent do leczenia. Duży wybór takich akcesoriów lekarskich na pewno pozwoli nam na znalezienie takich akcesoriów, którymi to nasze dzieci będą już dobrze się bawiły. Wśród nich znajdziemy także zestaw małego weterynarza, który to na pewno wzbudza spore zainteresowanie.

Zobacz opis kategorii

Jest 6 produktów.

Fantastyczna zabawa dla małych lekarek i lekarzy! Czerwona walizka po otwarciu ukazuje bogatą zawartość, stanowiącą kompleksowe wyposażenie każdego "małego lekarza". Od dziś każdy maluch pokocha wizyty u lekarza!

78,90 zł

Fantastyczna zabawa dla małych lekarek i lekarzy! Czerwona walizka po otwarciu ukazuje bogatą zawartość, stanowiącą kompleksowe wyposażenie każdego "małego lekarza". Od dziś każdy maluch pokocha wizyty u lekarza!

27,00 zł

Czy twoje dziecko marzy aby zostać lekarzem? A może boi się wizyty u Pani doktor? Wózek lekarski to fantastyczny sposób na zapoznanie się z podstawowymi narzędziami medycznymi, z którymi każdy maluch spotka się w życiu codziennym.

119,00 zł

Smoby - Ecoiffier Walizka Lekarza Kuferek z akcesoriami: stetoskop, strzykawkę, termometr, młoteczek, aparat do mierzenia ciśnienia oraz pudełko wacików i plasterków. Świetny pomysł na to, aby oswoić malucha ze sprzętem medycznym..

34,00 zł

Zestaw lekarski to światna zabawka dla każdego malucha, dodatkowym atutem tego zestawu jest to, że jest on z motywem małej, psotnej Maszy, bohaterki uwielbianej przez dzieci bajki "Masza i Niedźwiedź".

169,00 zł

Walizeczka kuferek lekarza od firmy Smoby to prawdziwy niezbędnik dla małego lekarza.Wewnątrz znajdzie on 13 akcesoriów w tym strzykawka, termometr,okulary i inne...

65,00 zł
Wyświetlono 1 - 6 z 6 produktów

Top