Opinie o Nas

ŚWINKA PEPPA 

Nasze dzieci mają już swoich stałych ulubionych bohaterów bajek. Na pewno jedną z takich ulubionych postaci wielu dzieci jest świnka peppa. Mamy już możliwość dokonania zakupu układanek ze świnką, które to nasze dzieci bardzo chętnie układają. Takie układanki to nie tylko puzzle, ale także wiele rodzaj klocków, którymi to nasze dzieci mogą już się bawić ze swoimi koleżankami lub kolegami. Na pewno w ofercie sklepu znajdziemy domek dla świnki, do którego to na pewno dołączone są potrzebne akcesoria. Dla maluchów możemy już przeznaczyć zabawki do kąpania, które to na pewno bardzo dobrze sprawdzają się podczas takich kąpieli. Dzisiaj klocki świnka peppa pozwolą już nam na dobrą zabawę z naszymi dziećmi podczas ich układania. Warto jest zatem sprawić naszym dzieciom trochę radości kupując im takie klocki z ulubionymi bohaterami z ich bajki. Możemy także kupić pościel z taką świnką, która to na pewno będzie już ulubioną pościelą naszych dzieci. Takie bajki i ich bohaterowie na pewno maja już bardzo dobry wpływ na nasze dzieci.

Zobacz opis kategorii

Jest 16 produktów.

Smoby zastawa piknikowa na licencji Świnka Peppa. Zestaw 16 akcesoriów: taca,talerzyki,sztućce...

49,00 zł

SMOBY Zjeżdżalnia XS Świnka Peppa -niebieska. Nadaje się do zabaw grupowych, Rozwija sprawność fizyczną dziecka, Idealna zabawka dla Twoich Dzieci! Rewelacja na upalne dni..  

119,00 zł

BIG Klocki Świnka Peppa dom willa to fanstastyczny zestaw do budowy domu. Komplet zawiera 104 elementy, w tym klocki, figurki oraz wspaniałe naklejki do upiększenia budowli.

179,00 zł

Peppa Klocki Big dla miłośników bajki o wesołej śwince. W zestawie tym znajdziemy wszystko co potrzeba do zbudowania huśtawki, letniego domku. Zestaw 19 elementów....

49,00 zł 61,25 zł -20%

Na dwóch poziomach domku każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz domku z drabinką jest tu także zjeżdżalnia a nawet dwie huśtawki.

132,00 zł

Big Klocki Świnka Peppa w pudełku Stacja Kolejowa z Lokomotywą Z załączonych do kolorowego pudełka klocków Twoje dziecko zbuduje mały peron dla Peppy. Znajdzie tam także krzesełko na poczekalnię oraz zestaw naklejek do upiększenia stacyjki..

36,50 zł

W kolorowym pudełku twoje dziecko znajdzie 95 elementów, z których zbuduje stację kolejową z torami, do zestawu dodana jest także lokomotywa z wagonikami.

189,90 zł

Co tym razem wymyśli Peppa? Tym razem świnka Peppa zaprasza ze swoją rodzinką do domku na drzewie. Z 94 klocków zbudujemy nie tylko uroczy domek z okienkiem i drzwiami ale także wieżyczkę obserwacyjną, z której Peppa będzie wypatrywać piratów.

169,00 zł

Mały artysta to kreatywny zestaw do rysowania dla maluchów. Zestaw ozdobiony jest motywami z bajki "Świnka Peppa"...

69,00 zł

Smoby serwis herbaciany porcelanka z wizerunkiem ulubionej bohaterki maluchów Świnki Peppy..

32,00 zł

Smoby wiaderko z akcesoriami idealne na plażę oraz piaskownicy o średnicy 16 cm. Wiaderko na licencji ulubienicy najmłodszych uroczej Świnki Peppy..

19,00 zł

Smoby Rowerek Trójkołowy Be MOVE pop na licencji Świnki Peppa, jego zalety: -stalowa, wytrzymała konstrukcja - blokada kierownicy - wygodne siedzisko, które wyposażone jest w pasy bezpieczeństwa - kolorowy i przyjemny dla oka wzór..

139,00 zł

Smoby Role Play to seria zabawek pozwalająca dzieciom na zabawę w odgrywanie ról związanych z funkcjonowaniem dorosłych w codziennym życiu. Poprzez gotowanie, sprzątanie, majsterkowanie, opiekę na dzieckiem czy robienie zakupów dzieci poznają otaczający je świat i bawią się naśladując dorosłych, co sprawia im mnóstwo frajdy i radości...

137,00 zł

Mini kuchnia w walizce to wspaniały zestaw dla małych wielbicieli zabawy w gotowanie. Dzieci mogą przygotować posiłek dla swoich zabawek gdzie tylko zapragną, ponieważ poręczny zestaw łatwo spakować i zabrać ze sobą. Dodatkową atrakcję stanowią ozdoby z motywem świnki Peppy.

55,00 zł

Smoby wózek spacerówka dla lalki 42 cm dla dzieci od 18 miesiąca na licencji Świnka Peppa ulubienicy milionów dziewczynek na całym świecie zapewni...

98,70 zł

Smoby rowerek trójkołowy Be Move confort Świnka Peppa nakładana rama to dodatkowe zabezpieczenie Maleństwa przed wysunięciem się z rowerka..

259,00 zł
Wyświetlono 1 - 16 z 16 produktów

Top