Opinie o Nas

TEFAL 

Jest 16 produktów.

Smoby kuchnia Tefal z kostkarką do lodu, grillem, elektronicznym panelem dostarczy wielu radosnych chwil Twojemu dziecku.Uwaga niespodzianka w każdym zestawie znajduje się niezwykła patelnia do naleśników oraz magiczny garnek z makaronem..

398,00 zł

Smoby Ogromna Kuchnia z Obiegiem Wody Tefal French Touch w skład zestawu wchodzi: - płyta kuchenna z modułem elektronicznym, kuchnia wydaje odgłosy gotowania, - barek do wydawania posiłków - piekarnik do pieczenia..

479,00 zł

Smoby Deska do prasowania z akcesoriami + żelazko mini tefal składa się z funkcjonalnej deski wyposażonej w miejsce na żelazko oraz pręciki na powieszenie wyprasowanych ubrań..

109,90 zł

Dzieci obserwują dorosłych i uwielbiają ich naśladować, tak poznają swoje najbliższe otoczenie i świat..

29,00 zł

Smoby Mini Tefal toster to świetny zestaw śniadaniowy. Jeśli nasza mała gospodyni posiada już kuchnię, to przydadzą jej się nowoczesne dodatki tj. opiekacz do grzanek. Akcesoria Mini Tefal są wiernym odwzorowaniem prawdziwych sprzętów AGD..

33,00 zł

Smoby Kuchnia tefal studio wyposażona w blat ze zlewozmywakiem,płytę grzewczą z efektami dźwiękowymi....

259,00 zł

Kuchnia zawiera bradzo wiele elementów, między innymi: lodówkę, piekarnik, zlewozmywak, elektroniczną płytę, która wydaje odgłosy smażenia i gotowania..

428,00 zł

Smoby Elektroniczna Kuchnia Tefal Studio w zestawie znajdują się również akcesoria gospodyni: garnek, przybory kuchenne, kubki, sztućce, talerze, a także artykuły spożywcze..

259,00 zł

Szybkowar Tefal Clipso to doskonała miniatura sprzętu kuchennego od SMOBY. Teraz mała gosposia może wyposażyć swoją kuchnię w szybkowar, taki sprzęt jaki ma mama. SMOBY szybkowar Tefal Clipso w akcji..

25,00 zł

Dzieci obserwują dorosłych i uwielbiają ich naśladować, tak poznają swoje najbliższe otoczenie i świat. Seria zabawek firmy Smoby imitujących urządzenia z życia codziennego pozwala dzieciom na naukę i postrzeganie pewnych wartości poprzez zabawę..

24,00 zł

W kuchni wytrawnej małej gospodyni domowej nie może zabraknąć ekspresu do kawy. Dzięki niemu, dziewczynka może przygotować pyszną..

46,00 zł

Pluszowe misie oraz ulubione lale zawsze muszą się pięknie prezentować. Dlatego oferujemy Państwu niezwykły zestaw do prasowania z serii miniTefal!

119,00 zł

Smoby Kuchnia Tefal XL z palnikami wydającymi realistyczne dźwięki gotowania. Kompleksowo wyposażona w zlewozmywak, blat kuchenny do przygotowania posiłku oraz liczne akcesoria..

326,00 zł 331,00 zł

Specjalnie dla wszystkich naszych małych kucharzy firma Smoby stworzyła doskonały dodatek do kuchennego kącika, szybkowar na licencji Mini Tefal.

29,00 zł

Kuchnia Studio mini Tefal w żywej kolorystyce, z wieloma akcesoriami to propozycja wspaniałej zabawy dla małych miłośników gotowania..

238,00 zł

Żelazko pozwoli małej gospodyni domowej na atrakcyjna zabawę w prasowanie. Po naciśnięciu guziczka zapala się czerwone światełko i zabawka wydaje dźwięk ulatniającej się pary..

42,00 zł
Wyświetlono 1 - 16 z 16 produktów

Top