Opinie o Nas

TRANSFORMERS 

Idealnie dobrana zabawka dla dziecka jest dość trudna do kupienia dla kogoś kto nie zna do końca upodobań takiego dziecka. Dlatego najlepiej stawiać na praktyczność. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się dziś zabawki z serii TRANSFORMERS które zyskały bardzo duże zainteresowanie ze względu na możliwość składania ich i uzyskania zupełnie innej figurki niż ludzika. Takie zabawki od zawsze cieszyły dzieci w różnym wieku dlatego TRANSFORMERS nadal jest bardzo lubianą zabawką z której można nawet uzyskać osiem przemian, dlatego zdecydowanie warto sobie na taki zakup zabawki kupić szczególnie, że znajdziecie je w wielu odsłonach. Wysokość takiej figurki jest różna dlatego warto także pod tym względem zapoznać się z taką ofertą i dobrać ją indywidualnie do swoich potrzeb. Taka zabawka na pewno ucieszy nie jedno dziecko dlatego zdecydowanie warto sobie na zakup jej pozwolić i jeśli myślicie że się ona nie spodoba warto podarować ją chłopcu, a na pewno będzie on pod dużym wrażeniem. Tego typu zabawki od zawsze cieszyły się zainteresowaniem.

Zobacz opis kategorii

Jest 11 produktów.

Każdy Autobot w Transformers Universe ma swój ulubiony pojazd, w który może się przekształcać. W przypadku żółtego Bumlebee to po prostu musi być Camaro!

49,00 zł

Niewątpliwie Optimus Prime jest najbardziej popularnym robotem w uniwersum Transformersów. To robot, który po raz kolejny znajduje się w centrum aukcji! Już teraz możesz mieć Optimusa z wymiennymi przyczepami, w naszej ofercie dostępne są trzy wersje pojazdu.

34,00 zł

Dickie Tranformers Robots In Disguise to seria zabawek opartych na serialu animowanym wyprodukowanym przez Hasbro. Serial opowiada o historii Autobotów - robotów o pozytywnym nastawieniu do świata,którzy muszą walczyć ze złymi Decepticonami.

66,00 zł

Każdy Autobot w Transformers Universe ma swój ulubiony pojazd, w który może się przekształcać. Autobot Optimus Prime jest niekwestionowanym liderem wśród dobrych transformatorów! Jako główny bojownik o pokój i wolność, Optimus przekształca się w imponującą ciężarówkę!

49,80 zł

Pojazd posiada wyrzutnie dysków (Mini-Con) z przodu. Pociskami strzela się naciskając na przycisk znajdujący się na masce pojazdu. Transformers Bumblebee zapewni niezwykłe wrażenia podczas zabawy.

68,90 zł

Pojazd posiada wyrzutnie dysków (Mini-Con) z przodu. Pociskami strzela się naciskając na przycisk znajdujący się na masce pojazdu. Transformers Sideswipe zapewni niezwykłe wrażenia podczas zabawy.

68,90 zł

Jest tylko jedna rzecz, która ma znaczenie dla Sideswipe'a: akcja! Popularny robot Sideswipe z filmu "Transformers" został szczegółowo odtworzony przez firme Dickie. Sideswipe po wciśnięciu przycisku przemienia się z czerwonego samochodu w wymachującego mieczami bojownika..

65,90 zł

Dickie Tranformers Robots In Disguise to seria zabawek opartych na serialu animowanym wyprodukowanym przez Hasbro. Serial opowiada o historii Autobotów - robotów o pozytywnym nastawieniu do świata,którzy muszą walczyć ze złymi Decepticonami. Idealne odwzorowanie zabawki oraz licencja firmy Hasbro sprawi, że nie znajdziesz różnic między zabawką a Bumblebee...

149,00 zł

Dickie Tranformers Robots In Disguise to seria zabawek opartych na serialu animowanym wyprodukowanym przez Hasbro. Serial opowiada o historii Autobotów - robotów o pozytywnym nastawieniu do świata,którzy muszą walczyć ze złymi Decepticonami. Idealne odwzorowanie zabawki oraz licencja firmy Hasbro sprawi, że nie znajdziesz różnic między zabawką a Sideswipe...

126,40 zł

Transformersy nie mają lekko, między Autobotami i Deceptikonami istnieje ciągły konflikt. Optimus Prime pokazuje swoje umiejętności i mocne strony podczas walki ze złem. Pojazd posiada wyrzutnie dysków z przodu i dwie boczne armaty oraz możliwość przekształcania się w niszczycielską maszynę..

139,00 zł

Jednym ruchem rzekształć pojazd w Grimlocka - Dinobota, który walczy i postępuje bezwzględnie. To najsilniejsza postać z grupy Autobotów..

66,00 zł
Wyświetlono 1 - 11 z 11 produktów

Top