Opinie o Nas

ART & FUN 

Dobranie odpowiednich zabawek dla dzieci bywa trudne i skomplikowane. Oczywiście można kupić dziecku byle jaką zabawkę jednak jeśli chcemy aby czerpało z niej prawdziwą radość i przede wszystkim aby mogło się z takiej zabawki uczyć powinniśmy jako rodzic pomyśleć o czymś konkretnym jak chodź by ART & FUN który zyskał popularność ze względu na swoje możliwości. Przede wszystkim takie zabawki przygotowane przez ART & FUN pozwalają dziecku na ogólny rozwój nie zależnie tak naprawdę od wieku. Znajdziecie takich zabawek naprawdę bardzo duży wybór dzięki czemu możecie znaleźć interaktywną tablicę na której twoje dziecko będzie mogło narysować wszystko to co chce. Oprócz tego możesz także zakupić inne modele takich zabawek przygotowanych przez producenta które nie tylko zwrócą uwagę dziecka na kolory, ale także na wiele innych elementów dzięki czemu będzie on już ćwiczyć spostrzegawczość, oraz logiczne myślenie dlatego zdecydowanie warto z takich możliwości pozwolić sobie skorzystać. Takie zabawki świetnie nadają się do wspólnej zabawy z bratem lub młodszą siostrą.

Zobacz opis kategorii

Jest 13 produktów.

Dzieci mogą teraz tworzyć trójwymiarowe dinozaury, korzystając z masy plastycznej Art&Fun. Pełna gama akcesoriów zapewni mnóstwo wspaniałej zabawy. Masa plastyczna - dinozaury, zestaw zawiera 4 kubeczki z masą plastyczną po 50gr każdy i 11 różnych akcesoriów.

29,00 zł

A&F Masa plastyczna Lody w rożku, zestaw zawiera 4 kubeczki z masą plastyczną po 50gr każdy. Rób własne wafelki dzięki specialnej ściskanej formie. Dodatkowo w zestawie znajdziemy 7 akcesoriów, które pozwolą nam zrobić wyśmienite lody!

32,00 zł

Fantastyczny zestaw dla maluchów z artystyczną duszą. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie, uruchomi swoją wyobraźnię i stworzy niepowtarzalne dzieło. Ciastolina zapewni mnóstwo zabawy, która uczy kreatywności oraz poprawia zdolności manualne.

19,00 zł

W skład zestawu oprócz rysika wchodzą także cztery sztuki stempelków magnetycznych-można zatem tworzyć najróżniejsze rysunki, które potem można jednym ruchem zetrzeć.

54,90 zł

Wiek dziecka: Od 3 lat Producent: Simba Dostawa: 24 godziny Wymiary: Przesyłka: zawsze mała paczka

16,00 zł

Wiek dziecka: +3 lata Producent: Simba Dostawa: 24 godziny Wymiary: Przesyłka: zawsze mała paczka

38,00 zł

Zestaw 160 kolorowych koralików Art&Fun ze sznureczkami do nawlekania, zamkniętych w praktycznym pudełeczku..

29,00 zł

Wiek dziecka: Od 3 lat Producent: Simba Dostawa: 24 godziny Wymiary: Przesyłka: mała paczka

17,00 zł

Zestaw ART&FUN Masa plastyczna Lodziarnia zawiera 4 tubki masy plastycznej w zamkniętych pojemniczkach 50g. Do lodziarni zostały dołączone akcesoria i przyrządy do robienia słodkich rozmaitości.

39,00 zł 48,74 zł -20%

Simba zestaw ciastolina z foremkami oraz projektem do skopiowaniaWiek dziecka: Od 3 lat Producent: Simba Dostawa: 24 godziny Wymiary:9,5 x 19,5 x 3,5 cm (opakowanie) Przesyłka: mała paczka

12,00 zł

Art&Fun wspaniały zestaw do tworzenia bransoletek . Dzięki niemu Twoja pociecha będzie  mogła się bawić i tworzyć w nieskończoność.

39,00 zł

Fantastyczny zestaw dla maluchów z artystyczna duszą. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie, uruchomi swoją wyobraźnię i stworzy niepowtarzalne dzieło. Mnóstwo zabawy, która uczy kreatywności oraz poprawia zdolności manualne.

34,00 zł

Masa plastyczna – ciastkarnia marki Simba to wspaniała zabawa dla każdego miłośnika ciasteczek. Zestaw złożony z kubeczków z masą plastyczną oraz 19 różnych akcesoriów

39,00 zł 48,74 zł -20%
Wyświetlono 1 - 13 z 13 produktów

Top