Opinie o Nas

CHI CHI LOVE 

Prezenty dla dziewczynek zawsze są cięższe do wybrania niż dla chłopców. Wiele osób szczególnie nie wie co kupić dla takiej dziewczynki kiedy to jej wiek przekracza już ponad pięć lat. Właśnie wtedy najlepszy wybór znaleźć można w sieci gdzie odnajdziecie produkty bardzo znane jakimi jest chodź by CHI CHI LOVE. Jak się okazuje taki produkt CHI CHI LOVE to nic innego jak zestaw pieska chihuahua który jest cały pluszowy jednak można go udekorować dodatkowymi akcesoriami które znajdziecie wraz z zestawem. Dlatego właśnie że taki zestaw zawiera kilka rodzaj takich dodatków wiele dziewczynek cieszy się z takiej możliwości udekorowania torebki wraz z pieskiem. Jest to świetna zabawka dla dziewczynek które marzyły o piesku, ale niestety rodzice nie chcą sobie na niego pozwolić. Wtedy idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z takich zabawek które są ogólnodostępne i które ma okazję kupienia każdy rodzic. Dlatego zdecydowanie warto bliżej się takim zabawkom przypatrzyć bo na pewno okażą się świetną inwestycją.

Zobacz opis kategorii

Jest 4 produktów.

Ten śliczny słodki piesek Chi Chi o imieniu Puppy będzie towarzyszem każdej dziewczynki. Od dzisiaj Chi Chi stanie się ulubioną przyjaciółką waszej pociechy. Dzięki swoim optymalnym rozmiarom będzie mogła zabrać swoją przyjaciółkę na każdą wyprawę - do przedszkola czy na spacer. Piesek jest doskonałym uzupełnieniem kącika małej mamy.

89,00 zł

Piesek o imieniu Paris to świetny pluszowy przyjaciel, który dzięki dołączonej do zestawu torbie będzie mógł towarzyszyć każdej małej dziewczynce w poznawaniu świata..

98,00 zł

Ten śliczny słodki piesek Chi Chi o imieniu Paris będzie towarzyszem każdej dziewczynki. Od dzisiaj Chi Chi stanie się ulubioną przyjaciółką waszej pociechy.

118,90 zł

Śliczny pluszowy piesek Chi Chi Love chihuahua w modnej wrzosowej torbie w panterkę stanie się najlepszym przyjacielem każdej małej damy.Dzięki torebce zabierze go ze sobą dokądkolwiek zechce.

69,00 zł
Wyświetlono 1 - 4 z 4 produktów

Top