TRANSFORMERS 

Jeżeli szukasz sprawdzonego prezentu, który wywoła okrzyki radości u mniejszego i większego chłopca, postaw na jedną nazwę – Transformers. To marka, która wzbudza zachwyt u każdego małego mężczyzny. Wyjątkowe samochody, które można w kilka chwil przemienić w potężne roboty od kilku sezonów cieszą się niesłabnącą popularnością. Transformer to nie tylko pojedyncze samochodziki, ale również całe zestawy z torami wyścigowymi czy wyrzutniami, które gwarantują wspaniałą zabawę przez wiele godzin. Wybierając auta z logo Transformers możesz mieć pewność, że Twój prezent będzie trafiony, a nowa zabawka znajdzie się w gronie ulubionych na długi czas. Zapoznaj się z szeroką ofertą naszych produktów na licencji Transformers, a z pewnością szybko znajdziesz wyjątkowy samochodzik dla swojej pociechy. Zapraszamy do zakupu!


Jest 10 produktów.

Każdy Autobot w Transformers Universe ma swój ulubiony pojazd, w który może się przekształcać. W przypadku żółtego Bumlebee to po prostu musi być Camaro!

49,00 zł

Niewątpliwie Optimus Prime jest najbardziej popularnym robotem w uniwersum Transformersów. To robot, który po raz kolejny znajduje się w centrum aukcji! Już teraz możesz mieć Optimusa z wymiennymi przyczepami, w naszej ofercie dostępne są trzy wersje pojazdu.

34,00 zł

Dickie Tranformers Robots In Disguise to seria zabawek opartych na serialu animowanym wyprodukowanym przez Hasbro. Serial opowiada o historii Autobotów - robotów o pozytywnym nastawieniu do świata,którzy muszą walczyć ze złymi Decepticonami.

66,00 zł

Każdy Autobot w Transformers Universe ma swój ulubiony pojazd, w który może się przekształcać. Autobot Optimus Prime jest niekwestionowanym liderem wśród dobrych transformatorów! Jako główny bojownik o pokój i wolność, Optimus przekształca się w imponującą ciężarówkę!

49,80 zł

Pojazd posiada wyrzutnie dysków (Mini-Con) z przodu. Pociskami strzela się naciskając na przycisk znajdujący się na masce pojazdu. Transformers Bumblebee zapewni niezwykłe wrażenia podczas zabawy.

68,90 zł

Pojazd posiada wyrzutnie dysków (Mini-Con) z przodu. Pociskami strzela się naciskając na przycisk znajdujący się na masce pojazdu. Transformers Sideswipe zapewni niezwykłe wrażenia podczas zabawy.

68,90 zł

Jest tylko jedna rzecz, która ma znaczenie dla Sideswipe'a: akcja! Popularny robot Sideswipe z filmu "Transformers" został szczegółowo odtworzony przez firme Dickie. Sideswipe po wciśnięciu przycisku przemienia się z czerwonego samochodu w wymachującego mieczami bojownika..

65,90 zł

Dickie Tranformers Robots In Disguise to seria zabawek opartych na serialu animowanym wyprodukowanym przez Hasbro. Serial opowiada o historii Autobotów - robotów o pozytywnym nastawieniu do świata,którzy muszą walczyć ze złymi Decepticonami. Idealne odwzorowanie zabawki oraz licencja firmy Hasbro sprawi, że nie znajdziesz różnic między zabawką a Bumblebee...

149,00 zł

Dickie Tranformers Robots In Disguise to seria zabawek opartych na serialu animowanym wyprodukowanym przez Hasbro. Serial opowiada o historii Autobotów - robotów o pozytywnym nastawieniu do świata,którzy muszą walczyć ze złymi Decepticonami. Idealne odwzorowanie zabawki oraz licencja firmy Hasbro sprawi, że nie znajdziesz różnic między zabawką a Sideswipe...

126,40 zł

Jednym ruchem rzekształć pojazd w Grimlocka - Dinobota, który walczy i postępuje bezwzględnie. To najsilniejsza postać z grupy Autobotów..

66,00 zł
Wyświetlono 1 - 10 z 10 produktów

Top