ART & FUN 

Rozwój kreatywności i zdolności manualnych maluchów i starszaków można wspierać na wiele sposobów. Doskonałym wsparciem w poszukiwaniu ich mocnych i słabszych stron będą zabawki kreatywne oparte na robotkach ręcznych. W kategorii Art & Fun dostępny jest spory wybór produktów przeznaczonych do wciągającej zabawy. Do wyboru są, między innymi, zestawy ciastoliny, tablice ze ścieralnymi pisakami oraz zestawy z masa plastyczną, z których można ulepić dosłownie wszystko, na co tylko pozwolą zdolności i wyobraźnia. Zestawy kreatywne to ciekawa forma spędzania czasu zarówno dla maluszków, jak i nieco starszych dzieci. Ciekawą propozycją dla starszych dziewczynek są zestawy z koralikami do samodzielnego wykonania biżuterii – własnoręcznie zrobione naszyjniki i bransoletki cieszą o wiele bardziej niż gotowa biżuteria. Szeroki wybór produktów w kategorii Art & Fun to gwarancja, że bez problemu znajdziesz propozycję, która ucieszy Twojego malucha. Gorąco polecamy!


Jest 11 produktów.

Dzieci mogą teraz tworzyć trójwymiarowe dinozaury, korzystając z masy plastycznej Art&Fun. Pełna gama akcesoriów zapewni mnóstwo wspaniałej zabawy. Masa plastyczna - dinozaury, zestaw zawiera 4 kubeczki z masą plastyczną po 50gr każdy i 11 różnych akcesoriów.

29,00 zł

A&F Masa plastyczna Lody w rożku, zestaw zawiera 4 kubeczki z masą plastyczną po 50gr każdy. Rób własne wafelki dzięki specialnej ściskanej formie. Dodatkowo w zestawie znajdziemy 7 akcesoriów, które pozwolą nam zrobić wyśmienite lody!

32,00 zł

W skład zestawu oprócz rysika wchodzą także cztery sztuki stempelków magnetycznych-można zatem tworzyć najróżniejsze rysunki, które potem można jednym ruchem zetrzeć.

54,90 zł

Wiek dziecka: Od 3 lat Producent: Simba Dostawa: 24 godziny Wymiary: Przesyłka: zawsze mała paczka

16,00 zł

Wiek dziecka: +3 lata Producent: Simba Dostawa: 24 godziny Wymiary: Przesyłka: zawsze mała paczka

38,00 zł

Zestaw 160 kolorowych koralików Art&Fun ze sznureczkami do nawlekania, zamkniętych w praktycznym pudełeczku..

29,00 zł

Zestaw ART&FUN Masa plastyczna Lodziarnia zawiera 4 tubki masy plastycznej w zamkniętych pojemniczkach 50g. Do lodziarni zostały dołączone akcesoria i przyrządy do robienia słodkich rozmaitości.

39,00 zł 48,74 zł -20%

Simba zestaw ciastolina z foremkami oraz projektem do skopiowaniaWiek dziecka: Od 3 lat Producent: Simba Dostawa: 24 godziny Wymiary:9,5 x 19,5 x 3,5 cm (opakowanie) Przesyłka: mała paczka

12,00 zł

Art&Fun wspaniały zestaw do tworzenia bransoletek . Dzięki niemu Twoja pociecha będzie  mogła się bawić i tworzyć w nieskończoność.

39,00 zł

Fantastyczny zestaw dla maluchów z artystyczna duszą. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie, uruchomi swoją wyobraźnię i stworzy niepowtarzalne dzieło. Mnóstwo zabawy, która uczy kreatywności oraz poprawia zdolności manualne.

34,00 zł

Masa plastyczna – ciastkarnia marki Simba to wspaniała zabawa dla każdego miłośnika ciasteczek. Zestaw złożony z kubeczków z masą plastyczną oraz 19 różnych akcesoriów

39,00 zł 48,74 zł -20%
Wyświetlono 1 - 11 z 11 produktów

Top