ART & FUN

Rozwój kreatywności i zdolności manualnych maluchów i starszaków można wspierać na wiele sposobów. Doskonałym wsparciem w poszukiwaniu ich mocnych i słabszych stron będą zabawki kreatywne oparte na robotkach ręcznych. W kategorii Art & Fun dostępny jest spory wybór produktów przeznaczonych do wciągającej zabawy. Do wyboru są, między innymi, zestawy ciastoliny, tablice ze ścieralnymi pisakami oraz zestawy z masa plastyczną, z których można ulepić dosłownie wszystko, na co tylko pozwolą zdolności i wyobraźnia. Zestawy kreatywne to ciekawa forma spędzania czasu zarówno dla maluszków, jak i nieco starszych dzieci. Ciekawą propozycją dla starszych dziewczynek są zestawy z koralikami do samodzielnego wykonania biżuterii – własnoręcznie zrobione naszyjniki i bransoletki cieszą o wiele bardziej niż gotowa biżuteria. Szeroki wybór produktów w kategorii Art & Fun to gwarancja, że bez problemu znajdziesz propozycję, która ucieszy Twojego malucha. Gorąco polecamy!


Jest 6 produktów.

Wiek: od 3 lat

1 Opinia (e)

A&F Masa plastyczna Lody w rożku, zestaw zawiera 4 kubeczki z masą plastyczną po 50gr każdy. Rób własne wafelki dzięki specialnej ściskanej formie. Dodatkowo w zestawie znajdziemy 7 akcesoriów, które pozwolą nam zrobić wyśmienite lody!

28,50 PLN

Wiek: od 5 lat

0 Opinia (e)

Art&Fun wspaniały zestaw do tworzenia bransoletek . Dzięki niemu Twoja pociecha będzie  mogła się bawić i tworzyć w nieskończoność.

29,90 PLN

Wiek: od 3 lat

0 Opinia (e)

Simba Art&Fun Ciastolina Fryzjer

19,90 PLN

Wiek: od 3 do 8 lat

1 Opinia (e)

Masa plastyczna – ciastkarnia marki Simba to wspaniała zabawa dla każdego miłośnika ciasteczek. Zestaw złożony z kubeczków z masą plastyczną oraz 19 różnych akcesoriów

37,90 PLN

Wiek: od 3 do 6 lat

0 Opinia (e)

Tablica ze znikopisem od firmy Simba, cenionego producenta zabawek dla dzieci, to idealny pomysł na prezent. W zestawie odnajdziemy również stemple.

54,50 PLN
0 Opinia (e)

Simba zestaw ciastolina z foremkami oraz projektem do skopiowaniaWiek dziecka: Od 3 lat Producent: Simba Dostawa: 24 godziny Wymiary:9,5 x 19,5 x 3,5 cm (opakowanie) Przesyłka: mała paczka

12,00 PLN
Wyświetlono 1 - 6 z 6 produktów