Produkt niedostępny
Wyświetl inne zabawki z tej kategorii >

BERG Trampolina Champion 380 cm Deluxe Twinspring Gold

Kod produktu: 35.42.01.02   EAN: 8215839050900
4 klientów kupiło ten produkt

Produkt niedostępny

Parametry

Wiek:  3 lata +, 7 lat +
Płeć:  chłopiec / dziewczynka
Wymiary produktu:  średnica: 380 cm, średnica: 380 cm
Typ:  Champion
Rodzaj siatki:  Deluxe
Materiał wykonania:  metalowa rama, metalowa rama

Opis zabawki

Skakanie na trampolinie to świetny sposób na odstresowanie się, poprawę krążenia i kondycji fizycznej. Trampoliny Berg to najwyższa jakość na rynku!

Co wyróżnia trampoliny Berg na tle innych producentów?
Po pierwsze producent przeprowadza niezależne testy TUV, Intertek i AiB Vincotte oraz testuje odporność materiałów od warunków pogodowych. Trampoliny są wyposażone w ekstremalnie mocne maty do skakania, umocowane na solidnych sprężynach, a w modelach Champion i Elite+ zastosowano innowacyjne rozwiązanie podwójnych sprężyn TwinSpring Gold, które są dłuższe, mocniejsze, bardziej elastyczne i nie ulegają korozji. Krawędzie są idealnie dopasowane do maty, co zwiększa bezpieczeństwo i komfort skakania, a materiał z którego są wykonane jest odporny na promieniowanie UV i przemakanie. Konstrukcja jest jeszcze bardziej stabilna dzięki wzmocnieniu spawów ramy oraz zastosowaniu stalowych połączeń, które są zdecydowanie mocniejsze od plastikowych. Wszystkie stalowe elementy są odporne na korozję dzięki zewnętrznej i wewnętrznej powłoce z cynku. Do trampoliny jest dołączona samo zamykająca się siatka, która zabezpiecza przed wypadnięciem z obszaru skakania. Dodatkowo możemy dokupić drabinkę, która posiada kieszonkę na buty – bardzo praktyczne rozwiązanie. Całość jest bardzo łatwa w montażu.

    Średnica: 380 cm
    Maksymalna waga osoby skaczącej: 110 kg
    Odległość maty od ziemi: 90 cm
    Szerokość bocznej osłony: 38 cm
    Rodzaj sprężyn: Twinspring Gold
    Ilość sprężyn: 112
    Długość sprężyn: 18 cm
    Waga trampoliny: 125,1 kg
    Powierzchnia maty: 8 m2
    Testowana pod obciążeniem maksymalnym: 550 kg
    Całkowita wysokość: 270 cm

Produkt przeznaczony tylko do użytku prywatnego.

Istnieje możliwość przedłużenia gwarancji rejestrując produkt na stronie producenta bergtoys.com

Berg to przede wszystkim: najwyższa jakość - stawiana na pierwszym miejscu, bezpieczeństwo - zagwarantowane szczegółowymi testami i solidną konstrukcją, ekskluzywny design - nawiązujący do holenderskiej perfekcji, innowacyjność - skupiona na badaniach i najnowszych technologiach, zabawa - pełna niezapomnianych przeżyć, bazowanie na materiałach przyjaznych dla środowiska.

Dostawa

Na adres:
Kurier DHL:  
90 zł
Na adres za pobraniem:
Kurier DHL za pobraniem:  
120 zł
Odbiór w punkcie:
Odbiór osobisty:  
0 zł

Opinie

Ocena 
2019-01-16

BERG Trampolina Champion 380 cm Deluxe Twinspring Gold

Trampolina warta swojej ceny. Mocna, odporna na niekorzystne warunki, wytrzymała. Kupiliśmy ją z polecenia znajomych, którzy swoją trampolinę Berg kupili w Brykaczach dwa lata temu. Trampolina u nich sprawdziła się idealnie. Po dwóch latach użytkowania trampolina wygląda i "zachowuje się" jak chwilę po rozłożeniu. Wcześniej kupiliśmy inną trampolinę, tańszą, która niestety po jednym sezonie nadawała się tylko do wyrzucenia. Dlatego zdecydowanie polecam trampolinę BERG - jakość na najwyższym poziomie!!!

    Napisz opinię

    BERG Trampolina Champion 380 cm Deluxe Twinspring Gold

    BERG Trampolina Champion 380 cm Deluxe Twinspring Gold

    Skakanie na trampolinie to świetna zabawa a także idealny sposób na odstresowanie, poprawę krążenia i ogólnej kondycji fizycznej. Trampoliny Berg to najwyższa jakość na rynku!