BIG Jeździk Bobby Quad Racing

Kod produktu: 56410

Jeździk Bobby Quad Racing od firmy Big, renomowanego producenta zabawek dla dzieci, to idealny pomysł na prezent dla dziecka.

Kup i odbierz prezent!

249,00 PLN

31 klientów kupiło ten produkt

szt.

Wysyłka od:
12 zł
DHL PRZEDPŁATA 12.90 zł
DHL POBRANIE 16.90 zł
POCZTA POLSKA12 zł
Dostępność:
duża
Wiek:  od 3 do 6 lat
Ciche koła:  Tak
Wymiary:  68 dł. x 37 szer. x 46 wys. cm
Waga:  6,4kg
Dopuszczalne obciążenie:  do 50 kg

Jeździk Bobby Quad Racing od firmy Big, renomowanego producenta zabawek dla dzieci, to idealny pomysł na prezent dla dziecka. Pojazd przypomina prawdziwy quad. Jest stabilny i bezpieczny. Specjalny profil siedziska pozwala na zabawę w dwóch pozycjach siedząc lub klęcząc na jeździku. Dziecko odpychając się nogami z pewnością będzie się prawidłowo rozwijało i świetnie bawiło. Trwała konstrukcja jeździka, gwarantuje długi okres eksploatacji. Posiada specjalne plastikowe ciche koła, mechanizm holowniczy z przodu, hak na przyczepę oraz klakson. Skrętne koła gwarantują doskonałą przyczepność i sterowność. Dodatkowym atutem jest możliwość doczepienia przyczepki Big Bobby Car, stacyjki lub koguta firmy Big.

Maksymalne obciążenie 50 kg.

BIG należy do wielkiego koncernu Simba Dickie Group - Linia zawiera bardzo zróżnicowane i innowacyjne zabawki stymulujące rozwój motoryki u dzieci. Produkty BIG to wiele pomysłów na zabawę. Znajdziemy tu samochody, jeździki, bujaki, traktory, łodzie, zjeżdżalnie, jednostki pływające i piaskownice. BIG to zabawki mające bardzo wysoką jakość. Są produkowane w Niemczech z wysokiej jakości materiałów odpornych na działanie promieni UV. Bezpieczeństwo naszych zabawek jest gwarantowane i potwierdzone testami LGA/TÜV.

Czytaj dalej

Uwaga! Wszystkie opisy i zdjęcia są własnością Brykacze.pl i podlegają ochronie prawnej! Nie kopiuj ich bez zgody autora!Ocena 
2018-08-24

BIG Jeździk Bobby Quad Racing

Jeździk rewelacja, wykonany z materiałów bardzo dobrej jakości, nawet największy łobuz nie będzie w stanie go uszkodzić. Przesyłka ekspresowa, a mój syn mega zadowolony. Jezeli zastanawiasz się czy go kupić to po prostu to zrób i spraw, że na twarzy Twojego dziecka zagości uśmiech.

  Ocena 
  2018-04-11

  BIG Jeździk Bobby Quad Racing

  Moj syn jest zachwycony quadem.

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   BIG Jeździk Bobby Quad Racing

   BIG Jeździk Bobby Quad Racing

   Jeździk Bobby Quad Racing od firmy Big, renomowanego producenta zabawek dla dzieci, to idealny pomysł na prezent dla dziecka.

   Wiek: od 12 miesiąca

   Dzieciaki z wypiekami na twarzy obserwują świat tym bardziej jeśli chodzi o podobne pojazdy, dlatego niewątpliwie taka przyczepka przyniesie wiele radości każdemu maluchowi.

   85,00 PLN

   Wiek: od 12 miesiąca

   Nowy wzór czerwonej przyczepki wykonanej z wysokiej jakości plastiku, pasuje do pojazdu BIG New Bobby Car i również do Bobby Car Classic.

   115,00 PLN

   Wiek: od 12 miesiąca

   Sympatyczna i praktyczna przyczepka firmy BIG do transportu wszystkiego, co mały kierowca jest w stanie do niej załadować..... Misio, walizka, kwiaty dla królewny i jeszcze piasek na budowę zamku zmieszczą się na pace.

   86,00 PLN

   Wiek: od 12 miesiąca

   Sympatyczna i praktyczna przyczepka firmy BIG do transportu wszystkiego, co mały kierowca jest w stanie do niej załadować. Misio, walizka, kwiaty dla królewny i jeszcze piasek na budowę zamku zmieszczą się na pace.

   109,00 PLN

   Wiek: od 12 miesiąca

   Sympatyczna i praktyczna przyczepka firmy BIG do transportu skarbów malucha:misio, walizka, kwiaty dla królewny i jeszcze piasek na budowę zamku zmieszczą się w praktycznej solidnie wykonanym wagonie.

   85,00 PLN

   Wiek: od 3 lat

   Wspaniały Zestaw Znaków Drogowych, dzięki którym dziecko od najmłodszych lat uczy się cennych zachowań na drodze. Są to kopie oryginałów posiadające symbol po obu stronach.

   75,00 PLN

   Wiek: od 3 do 8 lat

   Pachołki drogowe są wspaniałą pomocą dydaktyczną by u dzieci od początku wpajać podstawy ruchu drogowego, tak bardzo potrzebne dla ich bezpieczeństwa, zdrowia i życia.

   49,00 PLN

   Wiek: od 3 lat

   Znaki drogowe są wspaniałą pomocą dydaktyczną by u dzieci od początku wpajać podstawy ruchu drogowego, tak bardzo potrzebne dla ich bezpieczeństwa, zdrowia i życia.

   127,00 PLN

   Wiek: od 12 miesiąca

   Kierownica dźwiękowa Multi-Sound do jeździków firmy BIG, renomowanego producenta zabawek dla dzieci, to idealne uzupełnienie każdego pojazdu.

   84,00 PLN

   Wiek: od 12 miesiąca

   Super klakson niemieckiej firmy BIG dostarczą twojemu maluchowi wiele pozytywnych wrażeń. Wspaniałe uzupełnienie kierownic Big z miejscem na klakson. Łatwy montaż umożliwia szybką zabawę.

   35,00 PLN

   Wiek: od 12 miesiąca

   To realistyczne uzupełnienie każdego Jeździka BIG wyposażonego w sekretny schowek.

   43,00 PLN

   Wiek: od 12 miesiąca

   Tablica rejestracyjna do jeździków od firmy BIG, cenionego producenta zabawek dla dzieci, będzie stanowiła idealne uzupełnienie każdego pojazdu.

   19,00 PLN

   Wiek: od 12 miesiąca

   Światła Led Light od firmy BIG, renomowanego producenta zabawek dla dzieci, będą stanowiły idealne uzupełnienie każdego jeździka.

   39,00 PLN

   Wiek: od 12 miesiąca

   Sygnalizacja, kogut SOS światło i dźwięk od firmy BIG, cenionego producenta jeździków dla dzieci, będzie stanowił idealne uzupełnienie jeździka.

   39,00 PLN

   Wiek: od 12 miesiąca

   To realistyczne uzupełnienie każdego Jeździka BIG wyposażonego w sekretny schowek. Kluczyk jest wyjmowalny, zatem wystarczy go włożyć, przekręcić i..

   42,00 PLN

   Wiek: od 12 miesiąca

   Drążek do jeździków firmy Big, cenionego producenta zabawek dla dzieci, będzie stanowił idealne uzupełnienie jeździka Twojego Dziecka.

   47,00 PLN

   Wiek: od 12 miesiąca

   BIG Czerwona Lina holownicza z żółtym uchwytem pasuje do wszystkich pojazdów. BIG Bobby Car wyposażonych w uchwyt holowniczy.

   15,00 PLN

   Wiek: od 2 lat

   Każdy rajdowiec powinien dbać o swoje bezpieczeństwo, zatem m.in. powinien nosić ochronny kask. Lekkie kaski dla dzieci BIG Kask Bobby Racer w jaskrawym, czerwonym kolorze zapewniają bezpieczeństwo..

   58,00 PLN

   Wiek: od 12 miesiąca

   Czerwoną chorągiewkę można zamontować bez użycia narzędzi na każdym jeździku BIG, który posiada zaczep na przyczepkę.

   29,00 PLN

   Wiek: od 3 lat

   Dzięki BIG Sygnalizacji świetlnej dzieci mogą w łatwy sposób podczas zabawy uczyć się przepisów ruchu drogowego - wszak od najmłodszych lat są jego coraz bardziej świadomymi uczestnikami.

   99,00 PLN