BLACK+DECKER

Black & Decker to sprawdzony producent wysokiej klasy narzędzi, idealnych do prowadzenia prac remontowych i budowlanych. Wśród zabawek również można odnaleźć odpowiedniki narzędzie tej marki – są równie niezawodne i doskonale sprawdzają się podczas zabawy w remont czy wykonywanie prac wykończeniowych. Zestawy narzędzi są doskonale wyposażone, zawierają mnóstwo elementów, dzięki czemu Twój mały majsterkowicz przez długi czas będzie miał zajęcie przy wbijaniu plastikowych gwoździ czy wkręcaniu równie plastikowych śrub. Narzędzia do zabawy Black & Decker gwarantują przyjemne spędzanie czasu, poprawiają koordynację ruchów, uczą precyzji i rozwijają zdolności manualne. To idealny prezent dla małego majsterkowicza. Szeroką ofertę produktów Black & Decker dla dzieci znajdziesz w naszym sklepie online. Gorąco polecamy!


Jest 10 produktów.

Wiek: od 3 do 6 lat

1 Opinia (e)

Smoby Black & Decker to seria licencyjnych narzędzi i warsztatów stworzona z myślą o dzieciach uwielbiających kreatywną i konstruktywną zabawę w majsterkowanie.

52,90 PLN

Wiek: od 2 do 6 lat

1 Opinia (e)

Kosiarka na licencji Black+Decker cenionego producenta zabawek dla dzieci francuskiej firmy Smoby

69,90 PLN

Wiek: od 3 lat

1 Opinia (e)

Rozpoznawalna i ceniona marka Black & Decker przeniesiona na najwyższej jakości zabawki, pozwoli dzieciom poczuć emocje związane z prawdziwą pracą w warsztacie

75,00 PLN

Wiek: od 3 do 6 lat

3 Opinia (e)

Warsztat - wózek z kuferkiem i narzędziami dla dzieci uwielbiających kreatywną i konstruktywną zabawę w majsterkowanie. Przybornik zaprojektowany został przez znaną francuską firmę Smoby

129,90 PLN

Wiek: od 3 do 6 lat

2 Opinia (e)

Warsztat z limitowanej wersji na licencji Black & Decker, renomowanej, francuskiej firmy Smoby. Rewelacyjny warsztat dla majsterkowicza. 92 akcesoriów od SMOBY! W skład warsztatu wchodzą narzędzia do majsterkowania: kombinerki, młotek, śrubokręt, piła, wkrętarka.

249,00 PLN

Wiek: od 3 do 6 lat

0 Opinia (e)

Warsztat na licencji Black+Decker, renomowanej, francuskiej firmy Smoby. Rewelacyjny warsztat dla majsterkowicza. 95 akcesoriów od SMOBY! W skład warsztatu wchodzą narzędzia do majsterkowania: kombinerki, młotek, śrubokręt, piła, wkrętarka.

299,00 PLN

Wiek: od 3 do 8 lat

0 Opinia (e)

Black Decker Wkrętarka Wyrzynarka 3w1 wyglądem przypomina prawdziwe urządzenie. Wyprodukowana jest przez firmę Smoby, cenionego producenta zabawek dla dzieci. Z pewnością będzie to idealny pomysł na prezent.

79,00 PLN

Wiek: od 3 do 6 lat

2 Opinia (e)

Smoby warsztat małego majsterkowicza zawiera aż 79 elementów, które zapewnią długie ....

199,00 PLN

Wiek: od 3 lat

0 Opinia (e)

Podręczna torba z narzędziami Black+Decker. Super narzędzia na licencji Black+Decker renomowanej, francuskiej firmy Smoby. Rewelacyjny zestaw dla każdego małego majsterkowicza!

99,00 PLN

Wiek: od 3 do 8 lat

2 Opinia (e)

Smoby wiertarko-wkrętarka Black+Decker. Dzięki zmiennym końcówkom zabawa będzie trwała długie godziny: do dyspozycji mamy wiertarkę, oraz 2 końcówki.

36,90 PLN
Wyświetlono 1 - 10 z 10 produktów