BLACK+DECKER

Black & Decker to sprawdzony producent wysokiej klasy narzędzi, idealnych do prowadzenia prac remontowych i budowlanych. Wśród zabawek również można odnaleźć odpowiedniki narzędzie tej marki – są równie niezawodne i doskonale sprawdzają się podczas zabawy w remont czy wykonywanie prac wykończeniowych. Zestawy narzędzi są doskonale wyposażone, zawierają mnóstwo elementów, dzięki czemu Twój mały majsterkowicz przez długi czas będzie miał zajęcie przy wbijaniu plastikowych gwoździ czy wkręcaniu równie plastikowych śrub. Narzędzia do zabawy Black & Decker gwarantują przyjemne spędzanie czasu, poprawiają koordynację ruchów, uczą precyzji i rozwijają zdolności manualne. To idealny prezent dla małego majsterkowicza. Szeroką ofertę produktów Black & Decker dla dzieci znajdziesz w naszym sklepie online. Gorąco polecamy!


Jest 9 produktów.

Wiek: od 3 lat

0 Opinia (e)

Rozpoznawalna i ceniona marka Black & Decker przeniesiona na najwyższej jakości zabawki, pozwoli dzieciom poczuć emocje związane z prawdziwą pracą w warsztacie, bądź po prostu - da szansę wcielenia się w rolę dorosłych, którzy także na co dzień korzystają z narzędzi tej firmy, wykonując różnego rodzaju prace w gospodarstwie domowym.

79,00 zł

Wiek: od 3 do 6 lat

1 Opinia (e)

Smoby warsztat - wózek z kuferkiem i narzędziami dla dzieci uwielbiających kreatywną i konstruktywną zabawę w majsterkowanie. Rozpoznawalna i ceniona marka Black & Decker..

132,00 zł

Wiek: od 3 do 6 lat

1 Opinia (e)

Warsztat z limitowanej wersji na licencji Black & Decker, renomowanej, francuskiej firmy Smoby. Rewelacyjny warsztat dla majsterkowicza. 92 akcesoriów od SMOBY! W skład warsztatu wchodzą narzędzia do majsterkowania: kombinerki, młotek, śrubokręt, piła, wkrętarka.

239,00 zł

Wiek: od 3 do 6 lat

0 Opinia (e)

Smoby elektroniczna wkrętarka dla dzieci na licencji Black+Decker na baterie dla małych majsterkowiczów...

54,00 zł

Wiek: od 3 lat

0 Opinia (e)

Rozpoznawalna i ceniona marka Black & Decker przeniesiona na najwyższej jakości zabawki, pozwoli dzieciom poczuć emocje związane z prawdziwą pracą w warsztacie

69,00 zł

Wiek: od 3 do 6 lat

1 Opinia (e)

Smoby Black & Decker to seria licencyjnych narzędzi i warsztatów stworzona z myślą o dzieciach uwielbiających kreatywną i konstruktywną zabawę w majsterkowanie.

52,90 zł

Wiek: od 3 do 6 lat

1 Opinia (e)

Smoby warsztat małego majsterkowicza zawiera aż 79 elementów, które zapewnią długie ....

178,90 zł

Wiek: od 3 lat

2 Opinia (e)

Smoby wiertarko wkrętarka - wiertarka Black+Decker Dzięki zmiennym końcówkom zabawa będzie trwała długie godziny: do dyspozycji mamy wiertarkę, oraz 2 końcówki..

36,00 zł

Wiek: od 3 do 6 lat

0 Opinia (e)

Warsztat na licencji Black+Decker, renomowanej, francuskiej firmy Smoby. Rewelacyjny warsztat dla majsterkowicza. 95 akcesoriów od SMOBY! W skład warsztatu wchodzą narzędzia do majsterkowania: kombinerki, młotek, śrubokręt, piła, wkrętarka.

299,00 zł
Wyświetlono 1 - 9 z 9 produktów

Top