Produkt niedostępny
Wyświetl inne zabawki z tej kategorii >

Mówiący Robot Doc Edukacyjny Clementoni

Kod produktu: 60972   EAN: 8005125609727
4 klientów kupiło ten produkt

Produkt niedostępny

Parametry

Wiek:  3 lata +
Płeć:  chłopiec / dziewczynka
Wymiary produktu:  6,00 x 27,80 x 41,80 cm, 6,00 x 27,80 x 41,80 cm
Materiał wykonania:  Tworzywo sztuczne

Opis zabawki

Mówiący robot edukacyjny DOC został zaprojektowany przez cenionego producenta zabawek edukacyjnych dla dzieci, włoską firmę Clementoni

Ten niezwykły zestaw składa się z mówiącego robota edukacyjnego DOC, 30 kart do gry, 16 dwustronnych karteczek kierunkowych, dwustronnej planszowej układanki o wymiarach 94 x 68 cm. Robot w kolorze czerwono-białym, ma świecące się oczy, kółka oraz przyciski na głowie. Jego ruchy są bardzo precyzyjne, dzięki czemu będzie poruszał się na planszach z niezwykłą dokładnością. Aby zaprogramować trasę robota, wystarczy nacisnąć odpowiednie przyciski ze strzałkami.Potwierdź "OK", a on  wykona ruchy zgodnie z zaprogramowaniem. W trybie EDU i GRY robot będzie współdziałał z graczami i pomoże im w ułożeniu prawidłowych tras.

Na pierwszej planszy maluch będzie mógł ułożyć trasę z kartami do gry przedstawiającymi litery, zwierzęta i kolory, dzięki czemu nauczy się programować. Z kolei na drugiej będzie mógł zbierać przedmioty, poruszając się na skomplikowanych trasach w mieście.

Edukacyjny robot DOC to idealna zabawka dla wszystkich najmłodszych dzieci. Sprawi im nie tylko mnóstwo frajdy, ale również wpłynie pozytywnie na ich rozwój. Poznają litery i słowa, kolory, zwierzęta, liczby i ilości w niezwykle przystępnej i interesującej formie.

Clementoni jest firmą z ponad 50-letnim doświadczeniem. Została założona przez Mario Clementoniego w 1963r. i szybko stała się synonimem kreatywności, pasji oraz dbałości o jakość. Clementoni powstało, aby pomóc dzieciom uczyć się poprzez wspieranie ich rozwoju za pomocą języka, który znają najlepiej i co przychodzi do nich w sposób naturalny - za pomocą zabawy."Zabawa to poważna sprawa. Nigdy nie powinniśmy przestawać się bawić,szczególnie gdy stajemy się dorośli mawiał założyciel firmy Mario Clementoni.

Dostawa

Na adres:
Kurier DHL:  
15,90 zł
Kurier InPost:  
12,90 zł
Na adres za pobraniem:
Kurier DHL za pobraniem:  
18 zł
Odbiór w punkcie:
Paczkomaty InPost:  
10,90 zł
Odbiór osobisty:  
0 zł

Opinie

Napisz opinię

Mówiący Robot Doc Edukacyjny Clementoni

Mówiący Robot Doc Edukacyjny Clementoni

Nauka robotyki dla dzieci od 4 roku życia od cenionego producenta zabawek dla dzieci,włoskiej firmy Clementoni