Produkt niedostępny
Wyświetl inne zabawki z tej kategorii >

Laboratorium Mechaniki Maszyny Ciężkie Clementoni

Kod produktu: 60465   EAN: 8005125604654

159,00 PLN

4 klientów kupiło ten produkt

Produkt niedostępny


Parametry

Wiek:  7 lat +
Płeć:  Chłopiec
Wymiary produktu:  9,00 x 53,00 x 36,00 cm
Rodzaj produktu:  Klocki
Kolor główny:  żółty
Materiał wykonania:  Tworzywo sztuczne
Interaktywna:  Tak
Rozwój umysłowy:  Ciekawość i odkrywanie , Wyobraźnia i kreatywność
Rozwój społeczny:  Dzielenie sie i współpraca

Opis zabawki

Laboratorium Mechaniki Maszyny Ciężkie z serii Naukowa Zabawa stworzony został przez znanego producenta, włoską firmę Clementoni, specjalizującej się w projektowaniu  wysokiej jakości interaktywnych zabawek, które uczą przez zabawę.
Bogaty zestaw naukowy poprowadzi dzieci podczas odkrywania zasad działania maszyn ciężkich.Dzięki 450 elementom dzieci mogą tworzyć 5 dużych modeli dynamicznych z silnikiem elektrycznym (buldożer, koparka, równiarka, walec, podnośnik), a także z 35 praktycznymi formami aktywności mogą dowiedzieć się wszystkiego na temat dźwigni i przekładni.Instrukcja zawiera wszystkie wskazówki potrzebne do montażu modeli i uczy pierwszych koncepcji inżynierii, fizyki i mechaniki.Dzięki stronie internetowej jest możliwe, aby dowiedzieć się więcej o wszystkich częściach zestawu, z dodatkowymi opisami i animacji 3D.Konstrukcja, koncepcja i produkcja są całkowicie Made in Italy.
   
Zestaw laboratorium mechaniki - maszyny ciężkie, to zabawka zainspirowana metodologią STEM, która pomaga w rozwoju:

    Zdolności manualnych - aby idee nabrały konkretnej firmy
    Pomysłowości - aby formułować hipotezy i eksperymentować
    Kreatywności - aby wymyślać ciągle nowe projekty

Linia technologi wykorzystuje metodologię STEM (Science Technology Engineering Mathematics), która zrodziła się w celu promowania nuk ścisłych, technologii, inżynerii i matematyki. Poprzez eksperymenty dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności, poszerzając wiedzą naukową i technologiczną.

Clementoni jest firmą z ponad 50-letnim doświadczeniem. Została założona przez Mario Clementoniego w 1963r. i szybko stała się synonimem kreatywności, pasji oraz dbałości o jakość.Clementoni powstało, aby pomóc dzieciom uczyć się poprzez wspieranie ich rozwoju za pomocą języka, który znają najlepiej i co przychodzi do nich w sposób naturalny - za pomocą zabawy."Zabawa to poważna sprawa. Nigdy nie powinniśmy przestawać się bawić,szczególnie gdy stajemy się dorośli mawiał zalożyciel firmy Mario Clementoni.

Dostawa

Na adres:
Kurier DHL:  
15,90 zł
Kurier InPost:  
12,90 zł
Na adres za pobraniem:
Kurier DHL za pobraniem:  
18 zł
Odbiór w punkcie:
Paczkomaty InPost:  
10,90 zł
Odbiór osobisty:  
0 zł

Opinie

Napisz opinię

Laboratorium Mechaniki Maszyny Ciężkie Clementoni

Laboratorium Mechaniki Maszyny Ciężkie Clementoni

Laboratorium mechaniki ciężkiej zaprojektowane przez cenionego producenta zabawek interaktywnych dla dzieci, włoską firmę Clementoni to świetny sposób na poznanie zasad działania maszyn ciężkich. Stwórz jeden z 5 modeli dzięki dokładnej instrukcji ...