Clementoni ROBOT ROBOMAKER PROGRAMOWANY LABORATORIUM ROBOTYKI

Kod produktu: 50523

ROBOMARKER programowany robot z serii naukowa zabawa cenionego producenta zabawek dla dzieci, włoskiej firmy Clementoni.

Kup i odbierz prezent!

185,00 PLN

szt.

Wysyłka od:
6,14 zł
DHL PRZEDPŁATA 12.90 zł
DHL POBRANIE 16.90 zł
DHL PARCELSHOP15 zł
PACZKOMATY9.90 zł
PACZKA W RUCHU6.14 zł
POCZTA POLSKA12 zł
Dostępność:
duża
Wiek:  od 10 lat
Wymiary:  opakowanie: 53 x 36 x 9 cm

RoboMaker z serii Naukowa Zabawa zaprojektowany przez cenionego producenta zabawek interaktywnych dla dzieci włoską firmę Clementoni. Jesteście gotowi na tę pasjonującą przygodę? Cyber Robot stanie się Waszym nieodłącznym przyjacielem, wraz z nim będziecie stawiać czoła zabawnym zadaniom i odkrywać zasady programowania i robotyki. Załączone do zestawu elementy pozwolą na zbudowanie 5 różnych robotów, o wzrastającym stopniu trudności. Po skonstruowaniu robota można go zaprogramować i zlecić mu transport przedmiotów, dzięki jego ruchomym ramionom.

Robo Maker jest wyposażony w energooszczędnego Bluetooth (BLE=Bluetooth Low Energy), który jest kompatybilny z urządzeniami Apple (IPhone 5, iPad 3, iPad Air, iPad mini 2, iPod touch 5-th generation lub późniejsze modele) oraz systemem Android (wszystkie urządzenia wyposażone w BLE i software Android 4.4 lub późniejsze wersje). Wystarczy pobrać darmową aplikację, aby przy pomocy tableta lub smarftona, zaprogramować ruchy robota!

  • 5 stopni trudności.
  • Programowanie poprzez aplikację.
  • Programowanie ręczne.
  • Alarm.
  • Bluetooth.
  • Czujnik dotyku.
  • 2 x czujnik podczerwieni.
  • 3 x silnik elektryczny.
  • Ponad 250 elementów.
  • Zasilanie: 4 x AA 1,5V (brak w zestawie).

Idealny zestaw dla młodych fanów robotyki. Poprzez eksperymenty dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności, poszerzając wiedzę naukową i technologiczną. Zabawka rozwija zdolności manualne,pomysłowość oraz kreatywność.

Clementoni jest firmą z ponad 50-letnim doświadczeniem. Została założona przez Mario Clementoniego w 1963r. i szybko stała się synonimem kreatywności, pasji oraz dbałości o jakość.Clementoni powstało, aby pomóc dzieciom uczyć się poprzez wspieranie ich rozwoju za pomocą języka, który znają najlepiej i co przychodzi do nich w sposób naturalny - za pomocą zabawy."Zabawa to poważna sprawa. Nigdy nie powinniśmy przestawać się bawić,szczególnie gdy stajemy się dorośli mawiał zalożyciel firmy Mario Clementoni.

Czytaj dalej

Uwaga! Wszystkie opisy i zdjęcia są własnością Brykacze.pl i podlegają ochronie prawnej! Nie kopiuj ich bez zgody autora!Napisz opinię

Clementoni ROBOT ROBOMAKER PROGRAMOWANY LABORATORIUM ROBOTYKI

Clementoni ROBOT ROBOMAKER PROGRAMOWANY LABORATORIUM ROBOTYKI

ROBOMARKER programowany robot z serii naukowa zabawa cenionego producenta zabawek dla dzieci, włoskiej firmy Clementoni.