Clics Klocki - clics 800 RollerBox Glitter

329,00 PLN

szt.

PRODUKT JEST NIEDOSTĘPNY!
OCZEKIWANIE NA DOSTAWĘBelgijskie klocki CLICS to masywne i trwałe klocki wykonane z plastiku . W odróżnieniu od tradycyjnych plastikowych klocków łączonych "na cegłę" przy klockach CLICS zabawa polega na połączeniu klocków "zawiasami", czyli krawędziami elementów..

Wysyłka od:
6,14 zł
DHL PRZEDPŁATA 12.90 zł
DHL POBRANIE 16.90 zł
DHL PARCELSHOP15 zł
PACZKOMATY9.90 zł
PACZKA W RUCHU6.14 zł
POCZTA POLSKA7.50 zł
Dostępność:
oczekiwanie na dostawę
Wiekod 5 lat
Wymiary815 elementów
Kod prod.CB801
Producent
Clics
Udostępnij na Facebooku:

Clics Klocki - clics 800 RollerBox Glitter TO Zestaw klocków dedykowany dziewczynkom.

Belgijskie klocki CLICS to masywne i trwałe klocki wykonane z plastiku . W odróżnieniu od tradycyjnych plastikowych klocków łączonych "na cegłę" przy klockach CLICS zabawa polega na połączeniu klocków "zawiasami", czyli krawędziami elementów. Taki sposób łączenia daje możliwość wykonania płaszczyzny, którą można kilkoma ruchami uformować i stworzyć sztywną bryłę. W pewnych przypadkach możliwe jest także uzyskanie ruchomych fragmentów konstrukcji, co bez specjalnie uformowanych klocków w tradycyjnych rozwiązaniach jest praktycznie niemożliwe.

System CLICS pozwala stworzyć nie tylko pojazdy, krzesełka czy też słonia z ruchomą trąbą, ale nawet (przy większej ich ilości) zbroję dla małego rycerza lub suknię dla małej damy.....

Zobaczycie, że klocki te świetnie wpływają na wyobraźnię oraz zdolności manualne każdego dziecka, a przy okazji dają im wiele radości.

Opakowanie Kolcki Clics  zawiera:

-676 klocków CLICS
-124 akcesoria (koła, osie, klocki z nadrukiem etc.)
-15 planów budowy

Czytaj dalej

Uwaga! Wszystkie opisy i zdjęcia są własnością Brykacze.pl i podlegają ochronie prawnej! Nie kopiuj ich bez zgody autora!Ocena 
2017-10-30

Clics Klocki - clics 800 RollerBox Glitter

Super trwałe. Zajmują niezwykle dzieci, uczą kreatywności w tworzeniu.

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    Clics Klocki - clics 800 RollerBox Glitter

    Clics Klocki - clics 800 RollerBox Glitter

    Belgijskie klocki CLICS to masywne i trwałe klocki wykonane z plastiku . W odróżnieniu od tradycyjnych plastikowych klocków łączonych "na cegłę" przy klockach CLICS zabawa polega na połączeniu klocków "zawiasami", czyli krawędziami elementów..