Clics Klocki Konstrukcyjne Racing Pojazdy 93 elem.

52,00 PLN

szt.

PRODUKT JEST NIEDOSTĘPNY!
OCZEKIWANIE NA DOSTAWĘCzy Twoja kreatywność też nie ma granic? Jeżeli tak, to musisz odkryć CLICSy. Pozwól Twojej wyobraźni pracować na pełnych obrotach i twórz nieprawdopodobne konstrukcje!

Wysyłka od:
6,14 zł
DHL PRZEDPŁATA 12.90 zł
DHL POBRANIE 16.90 zł
DHL PARCELSHOP15 zł
PACZKOMATY9.90 zł
PACZKA W RUCHU6.14 zł
POCZTA POLSKA7.50 zł
Dostępność:
oczekiwanie na dostawę
Wiekod 6 lat
Wymiary29.2 x 18 x 8.4 cm
Kod prod.CA030
Producent
Clics
Udostępnij na Facebooku:

Czy Twoja kreatywność też nie ma granic? Jeżeli tak, to musisz odkryć CLICSy. Pozwól Twojej wyobraźni pracować na pełnych obrotach i twórz nieprawdopodobne konstrukcje! Samochód, dom, rakieta lub cokolwiek innego co przyjdzie Ci do głowy - dzięki tym zestawom wszystko jest możliwe!
Zestaw z serii Racing umożliwi budowę niezwykłych pojazdów

  •     70 klocków CLICS
  •     23 akcesoria
  •     kolorowa instrukcja budowy


Uwielbiane przez przedszkolaków na całym świecie od wielu lat..
Klocki CLICS są produkowane w Belgii,dostępne są w 41 krajach,ich roczna produkcja to sto pięćdziesiąt milionów klocków rocznie,producent klocków wspiera światowe akcje charytatywne UNICEF, WWF (World Wide Fund for Nature) oraz lokalne stowarzyszenia,z powodzeniem przechodzą najbardziej restrykcyjne testy laboratoryjne w Europie, Japonii, USA czy Kanadzie,można prać w pralce ,pośród innych zabawek, odgrywają znaczącą rolę w rozwoju umysłowym i fizycznym,produkowane są z bezpiecznego polipropylenu,przeznaczone są dla Dzieci powyżej 3 roku życia.Spełniają wszystkie wymogi i regulacje prawne dotyczące bezpieczeństwa zabawek w Unii Europejskiej jak i Stanach Zjednoczonych.

Czytaj dalej

Uwaga! Wszystkie opisy i zdjęcia są własnością Brykacze.pl i podlegają ochronie prawnej! Nie kopiuj ich bez zgody autora!Napisz opinię

Clics Klocki Konstrukcyjne Racing Pojazdy 93 elem.

Clics Klocki Konstrukcyjne Racing Pojazdy 93 elem.

Czy Twoja kreatywność też nie ma granic? Jeżeli tak, to musisz odkryć CLICSy. Pozwól Twojej wyobraźni pracować na pełnych obrotach i twórz nieprawdopodobne konstrukcje!