Wiek: od 18 miesiąca

0 Opinia (e)

Little tikes wieloryb na biegunach niebieski W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych siodełko zostało nisko osadzone, uchwyty na rączki solidnie przymocowane, a podstawka na nóżki zrobiona tak by podczas zabawy stópki maluchów się nie przesuwały.

145,00 zł

Wiek: od 12 miesiąca

1 Opinia (e)

Little Tikes Koń na biegunach różowy Jeśli Twoje dziecko lubi koniki to posadź go w siodła konika i spójrz jak Twój maluch szybko się z nim zaprzyjaźni.

89,00 zł

Wiek: od 12 miesiąca

0 Opinia (e)

Konik na biegunach Little Tikes to najwyższej jakości oryginalny produkt, który posłuży Twoim dzieciom przez wiele lat. Model bujaka został zrobiony z solidnego tworzywa, które łatwo się czyści..

89,00 zł

Wiek: od 12 miesiąca

0 Opinia (e)

Little Tikes Koń na biegunach czerwony jest zabawką od zawsze znaną, a bujanie jest jednym z zajęć, które dziecko lubi robić, ponieważ przypomina im to jak były rozpieszczane poprzez kołysanie, huśtanie i noszenie na rękach..

89,00 zł

Wiek: od 12 miesiąca

0 Opinia (e)

Little Tikes Motocykl Policyjny na biegunach Interaktywny plastikowy, niebieski motocykl policyjny jako bujak dla niemowlaka, który wydaje "prawdziwe" odgłosy silnika i dźwięki motocykla..

199,00 zł

Wiek: od 9 miesiąca

1 Opinia (e)

Little Tikes Huśtawka głęboka niebieska ma regulowany pas, głębokie siedzisko oraz wysokie oparcie zapewniają bezpieczeństwo oraz utrzymują malucha we właściwej pozycji..

129,00 zł


ZOBACZ WIĘCEJTop