Cykl Życia Żaby ŚciennaTablica Edukacyjna Masterkidz Flex

Kod produktu: ME13224   EAN: 6955920013224

499,00 PLN

1  klient kupił ten produkt

szt.

Dostępność: duża


Parametry

Wiek:  3 lata +, 3-12 lat, 12 m +
Płeć:  chłopiec / dziewczynka
Wymiary produktu:  46x46x5,5 (cm)
Rodzaj produktu:  Tablice edukacyjne
Kolor główny:  wielokolorowy
Materiał wykonania:  Drewno
Efekty:  świetlne

Opis zabawki

Poznawaj pełen fantastycznych cudów świat przyrody razem z Tablicami edukacyjnymi Masterkidz. Drewniane panele z serii "cykl życia" przedstawiają świat owadów, płazów oraz roślin w lekki i przyjemny dla dziecka sposób. Tablice rozbudzają ciekawość dzieci oraz przekazują im wiedzę na podstawowe tematy rodem z lekcji przyrody. Nauka przyrody jest bardzo ważna w rozwoju dziecka, a zwłaszcza dzieci z aspergerem, autyzmem czy zaburzeniami SI. To przyroda jest ich furtką do świata zewnętrznego.

Używając przycisków, by podświetlić każdy z kolejnych etapów z cyklu życia żaby Twoje dziecko pozna co to: skrzek (jajka), kijanka, żaba z ogonem, dorosła żaba.  Dzięki temu pociecha ma sposobność, by dokładnie przyjrzeć się zmianom, jakie zachodzą w organizmie płaza, a z pomocą wychowawcy, dowiedzieć się szczegółów na ten temat.

Istnieje możliwość montażu tablicy na trzy sposoby:

- montaż do ściany

- montaż do specjalnego systemu Masterkidz Flex

- montaż do statywu wolnostojącego Masterkidz.

Tablice Masterkidz wykonane są w całości z drewna więc decydując się na ich zakup dbasz o środowisko. Nie produkuj odpadów plastikowych i zdecyduj się na zabawki drewniane.

Oferta zawiera jedną tablicę edukacyjną przedstawiającą Cykl Życia Żaby.

Do zasilania zabawki wymagane są 2 baterie AA.

Dostawa

Na adres:
Kurier DHL:  
15,90 zł
Kurier InPost:  
12,90 zł
Na adres za pobraniem:
Kurier DHL za pobraniem:  
18 zł
Odbiór w punkcie:
Odbiór osobisty:  
0 zł

Sprawdź inne propozycje masterkidz

Opinie

Napisz opinię

Cykl Życia Żaby ŚciennaTablica Edukacyjna Masterkidz Flex

Cykl Życia Żaby ŚciennaTablica Edukacyjna Masterkidz Flex

Wspaniała Tablica sensoryczna, która w przyjazny dla dzieci sposób pokaże cykl życia żaby. Dzięki panelom marki Masterkidz, dzieci mogą zainteresować się arcyciekawym światem przyrody. Naciskając guziki w odpowiedniej kolejności Twoje pociecha podświetli każdy z etapów rozwoju żaby.

Do tej zabawki pasują

Życie stworzeń żyjących w wodzie wzbudza ciekawość dzieci. Czasem ciężko jest odpowiedzieć na wszystkie pytania, które pojawiają się w głowach naszych maluszków, ale wtedy z pomocą przychodzą drewniane tablice edukacyjne Masterkidz. Tablica "Cykl Życia Ryb" pokazuje krok po kroku ich etapy życia. Dzięki tego typu pomocom można w przystępny dla dzieci...
499,00 PLN
Pszczoły to bardzo pożyteczne owady, które zapylają kwiaty. Są jednakże również bardzo ciekawe - ich cykl życia jest niecodzienny więc nie uchodzi uwadze ciekawskich dzieci. Dzięki tablicy edukacyjnej "Cykl Życia Pszczoły" maluszki w bardzo przystępny sposób poznają świat owadów oraz etapy ich życia.
499,00 PLN
Sztaluga dla dzieci to dwustronne szklane okno akrylowe do malowania. Dzieci mogą rysować swoje ulubione postaci i pejzaże farbami lub markerami, a także mogą ćwiczyć pisanie i wykonywanie równań matematycznych. Powierzchnię łatwo jest wyczyścić, by móc zacząć zabawę od nowa. Sztaluga stanowi również statyw na tablice edukacyjne Masterkidz Flex, dzięki...
729,00 PLN
System Masterkidz Flex składa się z dwóch ramek, w których montuje się tablicę ścienną Masterkidz. Pozwala na szybkie i łatwe wymienianie tablic. Montowanie do tablicy Naukowo-Edukacyjnej Masterkidz STEM jest bardzo proste - robi się to przy pomocy specjalnych śrub Masterkidz, których dziecko nie będzie w stanie zdemontować przy pomocy własnych narzędzi...
209,00 PLN

Zobacz także