Dmuchańce ogrodowe

Dmuchany plac zabaw lub dmuchana zjeżdżalnia to świetny pomysł na urozmaicenie zabawy w ogrodzie. Dmuchańce zawsze robią wrażenie – na urodzinach i innych imprezach, wszystkie dzieci będą się świetnie bawiły. Dostępne są również dmuchańce do wody – to dużo lepsza zabawa, niż zwykły basen. Dmuchane zabawki nie muszą być tylko atutem wesołych miasteczek i parków rozrywki – dmuchańce do domu są w zasięgu ręki.


Jest 6 produktów.

Wiek: od 3 do 8 lat

2 Opinia (e)

Jeśli chodzi o dmuchańce to tylko Little Tikes! Najwyższej jakości ogromny nadmuchiwany Plac zabaw Giant Slide ze wspinaczką i zjeżdżalnią zapewni niekończąca się zabawę. Film poglądowy:

1 999,00 PLN
Darmowa dostawa!

Wiek: od 2 lat

2 Opinia (e)

Jeśli chodzi o dmuchańce to tylko Little Tikes! Najwyższej jakości ogromny nadmuchiwany Plac zabaw Jr. Jump 'n Slide pozwala dzieciom skakać i ślizgać się.Film poglądowy:

969,00 PLN 1 079,00 PLN
Darmowa dostawa!

Wiek: od 3 lat

2 Opinia (e)

Jeśli chodzi o dmuchańce to tylko Little Tikes! Najwyższej jakości Nadmuchiwany Plac zabaw ze zjeżdżalnią Jump'n Slide zapewni niekończąca się zabawę.

1 169,00 PLN
Darmowa dostawa!

Wiek: od 5 do 10 lat

1 Opinia (e)

Najwyższej jakości ogromny nadmuchiwany Plac zabaw Slam 'n' Curve Slide ze zjeżdżalnią i ścianką wspinaczkową pozwala dzieciom skakać, wspinać się oraz ślizgać się na zakrzywionej zjeżdżalni.

2 299,00 PLN

Wiek: od 3 do 5 lat

1 Opinia (e)

Little Tikes Strefa Wodnego Zrzutu park wodny zaprojektowany dla dzieci od 3 roku życia. Super zabawa z wodą lub z piłeczkami

499,00 PLN
0 Opinia (e)

BERG Dmuchany Pompowany Tor wyścigowy dla gokartów

12 999,00 PLN
Wyświetlono 1 - 6 z 6 produktów