Drewniana Gra ścienna Labirynt Farma Tablica manipulacyjna Viga Toys

Kod produktu: 50437   EAN: 6934510504373

159,00 PLN

40 klientów kupiło ten produkt

szt.

Dostępność: średnia


Parametry

Wiek:  12 m +
Płeć:  Chłopiec, Dziewczynka
Wymiary produktu:  47 x 47 x 3.5 cm
Rodzaj produktu:  Układanki
Kolor główny:  wielokolorowy
Materiał wykonania:  Drewno

Opis zabawki

Drewniana Gra ścienna Labirynt Farma od firmy Viga to jedna z ulubionych zabawek dzieci, która pozwoli mu wejść do świata ciekawej i kreatywnej zabawy.

Cztery zwierzątka czekają aż zaprowadzimy je po ścieżkach labiryntu na właściwe miejsce. Dzięki temu zadaniu najmłodsi ćwiczą umiejętność logicznego myślenia, nazw zwierząt i miejsc, a także zdolności manualne i motoryczne. Pomaga również rozmijać wyobraźnie, gdy stworzymy historię powrotu do domu konika, kaczuszki, krówki, czy kurki.

 • Możliwość zamontowania na ścianie w formie tablicy manipulacyjnej
 • Układanka pomaga w nauce koordynacji ręka-oko.
 • Idealna zabawka do nauki dla żłobków, publicznych placów zabaw, poczekalni i domu.
 • Drewno zostało polakierowane i pomalowane bezpiecznymi dla dziecka farbami w żywe barwy, które zadowolą każdego użytkownika i dadzą mnóstwo radości z zabawy.

Dostawa

Na adres:
Kurier DHL:  
15,90 zł
Kurier InPost:  
12,90 zł
Na adres za pobraniem:
Kurier DHL za pobraniem:  
18 zł
Odbiór w punkcie:
Paczkomaty InPost:  
10,90 zł
Odbiór osobisty:  
0 zł

Opinie

Ocena 
2020-08-10

Drewniana Gra ścienna Labirynt Farma Tablica manipulacyjna Viga

Bardzo fajne. Obrazki ze zwierzątkami to strzał w dziesiątkę. Bardzo miła obsługa.

  Napisz opinię

  Drewniana Gra ścienna Labirynt Farma Tablica manipulacyjna Viga Toys

  Drewniana Gra ścienna Labirynt Farma Tablica manipulacyjna Viga Toys

  Drewniana Gra Labirynt Farma cenionego producenta zabawek Viga Toys dla dzieci od 2 roku roku życia. Tablica ścienna  to jedna z ulubionych zabawek dzieci, która pozwoli mu wejść do świata ciekawej i kreatywnej zabawy. Cztery zwierzątka czekają aż zaprowadzimy je po ścieżkach na miejsce. To zadanie ćwiczy umiejętność logicznego myślenia, nazwy zwierząt, a także zdolności manualne i motoryczne.

  Do tej zabawki pasują

  Drewniany pchacz dla dzieci z panelem edukacyjnym zaprojektowany przez cenionego producenta zabawek firmę Viga Toys przeznaczony dla maluchów od 18 miesiąca.
  179,00 PLN
  Drewniany pchacz dla dzieci Pink z panelem edukacyjnym zaprojektowany przez cenionego producenta zabawek firmę Viga Toys.
  149,00 PLN
  Drewniana Gra ścienna Zebra cenionego producenta zabawek Viga Toys dla dzieci od 18 miesiąca życia idealna do przedszkola jak i do domu.
  129,00 PLN
  Drewniana Gra z przeplatanką i kołami zębatymi Koń cenionego producenta zabawek Viga Toys dla dzieci od 3 roku życia idealna do przedszkola jak i do domu.
  129,00 PLN
  Drewniana Układanka ścienna Kształty cenionego producenta zabawek Viga Toys dla dzieci od 12 miesiąca roku życia idealne do przedszkola jak i do domu.
  159,00 PLN
  W zestawie znajduje się 75 magnetycznych tabliczek, dzięki którym Twoje dziecko pozna daty, dni, miesiące, pory roku, oraz rodzaje pogody i wykonywane aktywności. 
  89,00 PLN
  Zabawka składa się z 11 kolorowych zębatek, które dziecko ma za zadanie ułożyć we właściwy sposób - tak, by po zakręcęniu jednej, obracały się wszystkie. Można to osiągnąć na wiele sposobów, więc zabawa się nie nudzi.
  64,90 PLN
  Trop i Śledź to świetna gra edukacyjna, która rozwinie zręczność dziecka, a także jego zdolności analityczne. Gra polega na tym, by ustawić 12 kolorowych kołeczków w odpowiedniej pozycji - zgodnej z kartami wzorów.
  62,00 PLN

  Zobacz także