Duży Domek Ogrodowy Feber dla Dzieci z Dźwiękiem Chata z Belek

Kod produktu: 02884   EAN: 8411845030039

2 079,00 PLN

4 klientów kupiło ten produkt

szt.

Dostępność: mała!


Parametry

Wiek:  2-8 lat
Płeć:  chłopiec / dziewczynka
Wymiary produktu:  157 wys. x 162 szer. x 165 gł. (cm).
Wymiary opakowania:  130x87x82,5 kg
Waga produktu :  54 kg
Rodzaj produktu:  Domki
Kolor główny:  brązowy
Materiał wykonania:  Tworzywo sztuczne
Efekty:  dźwiękowe

Opis zabawki

Wspaniały domek ogrodowy chatka z bali z przestronnym wnętrzem. Drzwi wejściowe wyposażone są w otwór, który pełni funkcję dodatkowego okna. W domku znajduje się także stolik, do którego dzieci mają dostęp zarówno wewnątrz jak i z zewnątrz oraz cztery ławeczki do siedzenia. Chatka wyposażona jest w moduł dźwiękowy, który wydaje odgłosy szczekającego psa i miałczącego kotka. Całość wykonana jest z barwnego tworzywa odpornego na promieniowanie słoneczne i temperaturę. Domek Woodland Cottage firmy Feber jest niezwykle prosty w montażu.

Waga: 54 kg

Domki firmy FEBER to zabawki, które rozwijają kreatywność i wyobraźnię naszych dzieci. Zabawki Feber są bezpieczne i pozwalają dzieciom tworzyć ich własny świat, w którym mogą się bawić bez końca poprzez odgrywanie różnych ról. Przebywanie na zewnątrz w połączeniu ze świetną zabawą powoduje że nasze dzieci są nieustannie w dobrym nastroju.

Feber to renomowana hiszpańska firma działająca od kilkudziesięciu lat, która dzięki swoim produktom stwarza wiele możliwości kreatywnej zabawy. Kreatywność, innowacyjność, bezpieczeństwo to główne założenia firmy Feber. W ofercie znajdują się także zabawki licencjonowane. Dbałość o wysoką jakość i trwałość zabawek to podstawa produkcji. Wszystkie zabawki wykonane są zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa.

Dostawa

Na adres:
Kurier DHL:  
90 zł
Na adres za pobraniem:
Kurier DHL za pobraniem:  
120 zł
Odbiór w punkcie:
Odbiór osobisty:  
0 zł

Opinie

Ocena 
2020-06-30

Duży Domek Ogrodowy Feber dla Dzieci z Dźwiękiem Chata z Belek

Chatka idealnie pasuje do naszego podwórka pod lasem. Dzieci siedzą więcej na dworze niż wcześniej, ciągle się bawią w chatce.Polecam

    Napisz opinię

    Duży Domek Ogrodowy Feber dla Dzieci z Dźwiękiem Chata z Belek

    Duży Domek Ogrodowy Feber dla Dzieci z Dźwiękiem Chata z Belek

    Wspaniały domek ogrodowy chatka z bali z przestronnym wnętrzem. Drzwi wejściowe wyposażone są w otwór, który pełni funkcję dodatkowego okna. W domku znajduje się także stolik, do którego dzieci mają dostęp zarówno wewnątrz jak i z zewnątrz oraz cztery ławeczki do siedzenia.

    Zobacz także