HOT WHEELS

Wśród producentów samochodzików jest kilka marek, które wzbudzają emocje zarówno u dużych, jak i u małych chłopców. Hot Wheels to nazwa, którą z pewnością zna każdy chłopiec lubiący bawić się samochodami i organizować wyścigi i zawody między swoimi pojazdami. Hot Wheels to szybkie samochody, których inspiracją powstania była bajka telewizyjna. Samochodziki mają wyraziste, intensywne kolory, są szybkie i zapewniają świetną zabawę. Wśród samochodów Hot Wheels na szczególną uwagę zasługują auta zdalnie sterowane, którymi można bawić się zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na otwartej przestrzeni. Osiągają naprawdę zawrotną szybkość i doskonale radzą sobie na każdej powierzchni. Kupując dziecku wyjątkowy samochód Hot Wheels możesz mieć pewność, że prezent będzie strzałem w dziesiątkę, a zabawa nie będzie miała końca. Gorąco polecamy!

Jest 6 produktów.

Wiek: od 3 lat

0 Opinia (e)

Wywrotka w skali 1:24 na licencji Hot Wheels dla dzieci, od firmy Klein.

43,90 PLN

Wiek: od 3 lat

0 Opinia (e)

Buldożer / spycharka w skali 1:24 na licencji Hot Wheels dla dzieci, od firmy Klein.

42,90 PLN

Wiek: od 3 lat

0 Opinia (e)

Koparka w skali 1:24 na licencji Hot Wheels dla dzieci, od firmy Klein.

42,90 PLN

Wiek: od 3 lat

0 Opinia (e)

Betoniarka w skali 1:24 na licencji Hot Wheels dla dzieci, od firmy Klein, cenionego producenta zabawek dla dzieci, to idealny pomysł na prezent.

42,90 PLN

Wiek: od 8 lat

0 Opinia (e)

Oto wspaniały zdalnie sterowany pojazd w skali 1:8 w kolorze niebieskim. Nowy ogromny model Monster truck będzie idealnym uzupełnieniem kolekcji Hot Wheels i zapewni godziny emocjonującej, odjazdowej zabawy!

299,00 PLN

Wiek: od 8 lat

0 Opinia (e)

Oto wspaniały zdalnie sterowany pojazd w skali 1:10. Nowy ogromny model będzie idealnym uzupełnieniem kolekcji Hot Wheels i zapewni godziny emocjonującej, odjazdowej zabawy!

219,00 PLN
Wyświetlono 1 - 6 z 6 produktów

Top

image-1 image-2 image-3