Simba Heros Drewniane Klocki budowlane Miasteczko 32 el.


Krótki opis:
  • Wiek dziecka: Od 2 lat
  • Producent: Simba
  • Dostawa: 24 godziny
  • Wymiary:
  • Przesyłka: mała paczka

Kod produktu:

27181

CENA:

54,00 zł brutto.

Wysyłka w 24 godziny
Dostępność: średnia
Producent:

Klocki HEROS

Tradycyjne drewniane klocki Heros znane od lat w najnowszym wydaniu!!


Klocki drewniane HEROS doskonale rozwijają skłonność do kreatywnej zabawy naturalną dla wczesnego dziecięcego wieku. Dla rodziców to piękne doświadczenie, gdy oglądają swoje szczęśliwe dzieci przy budowaniu różnorakich konstrukcji, czyniąc szybkie postępy w manualnej sprawności i pomysłowości.  A wszystko w najróżniejszych kolorach, co pobudza fantazję! Klocki drewniane są zabawką do której dzieci często sięgają.

 

Klocki z drewna - HEROS

Klocki drewniane HEROS to "zabawka na start", dzięki nim maluch poznaje podstawowe pojącia z zakresu figur geometrycznych, kolorów, z których można stworzyć całe miasteczko z kościołem, bramą czy stacją benzynową i oczywiście pojazdem.

 

Zestaw Heros zawiera aż 32 klocki w podręcznym, twardym wiaderku z rączką.

Dzięki doskonałemu gatunkowi uszlachetnionego drewna, klocki są wytrzymałe, a konstrukcje stabilne. Wszystkie nasze klocki drewniane są dobrze przemyślane - rozważnie dobrane przez grupę specjalistów: bezpieczne lakiery koloryzujące i wzmacniające, nierozpuszczalne w wodzie, spełniają rygorystyczne normy Unii Europejskiej DIN EN 71.

 
 

Napisz opinię

Simba Heros Drewniane Klocki budowlane Miasteczko 32 el.

Simba Heros Drewniane Klocki budowlane Miasteczko 32 el.

  • Wiek dziecka: Od 2 lat
  • Producent: Simba
  • Dostawa: 24 godziny
  • Wymiary:
  • Przesyłka: mała paczka

Wiek dziecka: Od 2 lat Producent: Simba Dostawa: 24 godziny Wymiary: Przesyłka: mała paczka

54,00 zł

Wiek: od 10 miesięcy

Rewelacyjna Drewniana układanka Playme ze zwierzętami składa się z planszy, na której w odpowiednich miejscach należy umieścić zwierzątka.

39,00 zł

Wiek: od 10 miesiąca

Proponujemy Państwu drewnianą układankę ze zwierzątkami. Dziecko bawiąc się układanką dopasowuje elementy do pustych miejsc a ułatwione jest to dzięki specjalnym uchwytom.

11,00 zł

Wiek: od 3 lat

Układanka przedstawia historię piratów , którzy płynąc na pirackim kutrze próbują dotrzeć do jaskini w której został ukryty skarb .

17,90 zł 19,46 zł -8%

Wiek: od 2 lat

Bajecznie kolorowe i estetycznie wykonane klocki zachęcą każdego malucha do zabawy. Kupując ten produkt masz pewność, że produkt będzie starannie wykonany i bezpieczny dla Twojego dziecka.

13,90 zł 15,45 zł -10%

Wiek: od 3 lat

Tradycyjna gra domino składa się z obrazków przedstawiających pojazdy, statki i samoloty.

11,90 zł 13,07 zł -9%

Wiek: od 3 lat

Układanka drewniana sprawi że dzięki niej twoje dziecko będzie mogło bliżej poznać popularne zwięrzęta.

24,00 zł 26,67 zł -10%

Wiek: od 3 lat

Układanka składa się z 27 elementów - puzzli - dla każdej cyferki po 3. Dziecko składając razem dwie cyferki oraz wynik uczy się wykonywać proste działania na liczbach.

9,90 zł

Wiek: od 18 miesiąca

Układanka zawiera drewnianą tablicę z kształtami bohaterów bajki PLANES oraz postaci do uzupełniania.

10,90 zł 12,39 zł -12%

Wiek: od 18 miesiąca

Układanka zawiera drewnianą tablicę z kształtami bohaterów bajki Kubuś Puchatek oraz postaci do uzupełniania. Zabawka pomaga dziecku poznawać kształty wraz z ulubionymi bohaterami bajki Disney.

12,00 zł

Wiek: od 2 lat

Bajecznie kolorowe i estetycznie wykonane kolcki zachęcą każdego malucha do zabawy. Kupując ten produkt masz pewność, że produkt będzie starannie wykonany i bezpieczny dla Twojego dziecka.

13,90 zł 15,10 zł -8%

Wiek: od 2 lat

Gra straż pożarna myszek już jest! Kto pomoże ugasić pożar? Wyciągnij z domku czerwone, pomarańczowe oraz żółte kuleczki i wciągnij niebieskie! Świetna zabawa! Labirynt magnetyczny straż pożarna to drewniana plansza.

84,00 zł

Wiek: od 12 miesięcy

Tradycyjna zabawka - kolorowe klocki drewniane  w atrakcyjnym i praktycznym wydaniu niemieckiej firmy Eichhorn. Atrakcyjne kolory i różnorodność kształtów pozwolą Twojemu dziecku na rozwinięcie skrzydeł fantazji.

53,00 zł

Wiek: od 2 lat

Eichhorn Princess zapamiętywanka to gra przeznaczona dla dzieci, ich bliskich, przyjaciół i kolegów. Przy jej pomocy dzieci ćwiczą swoją pamięć i umiejętność skupienia.

22,96 zł

Wiek: od 12 miesięcy

Atrakcyjne kolory i różnorodność kształtów pozwolą Twojemu dziecku na rozwinięcie skrzydeł fantazji. Drewniane zabawki firmy Eichhorn to bezpieczne i ekologiczne produkty, które posłużą Twoim dzieciom przez wiele lat.

89,00 zł

Wiek: od 12 miesięcy

Drewniana arka ze zwierzątkami marki Eichhorn to zestaw, który składa się z 21 elementów. W łodzi znajdują się otwory do których należy dopasować figurki zwierząt przez co dziecko ćwiczy umiejętność koncentracji. Arka zabiera na swój pokład 14 figurek zwierząt i 2 figurki ludzi

89,00 zł

Wiek: od 2 lat

Produkty Eichhorn to zabawki dla najmłodszych, niezwykle bezpieczne i pozytywnie wpływające na rozwój każdego dziecka. Kreatywne zabawki firmy Eichhorn oferują wspaniałe możliwości rozwoju zarówno wzrokowego jak i manualnego.

14,00 zł

Wiek: od 2 lat

Klocki drewniane były od dawna ulubioną zabawą dla dzieci, a szczególnie klocki z których mogą godzinami bawić się. Drewniane zabawki są naturalnym i przyjaznym dla dziecka produktem, a klocki z drewna są bardzo trwałe i odporne na dziecięce różne pomysły.

21,00 zł

Wiek: od 10 miesiąca

Układanka drewniana domino w skrzynce. Tradycyjna gra domino składa się z obrazków przedstawiających pojazdy, statki i samoloty. Nauka przez zabawę.

11,40 zł 13,10 zł -13%

Wiek: od 3 lat

Układanka drewniana sprawi że dzięki niej twoje dziecko będzie mogło bliżej poznać brązowe misie. Rewelacyjna układanka wykonana z drewna. Zestaw to pudełeczko oraz drewniane klocki z wizerunkiem ulubionych misiaków.

13,90 zł 16,16 zł -14%

Wiek: od 10 miesiąca

Rewelacyjna Drewniana układanka ze zwierzętami składa się z planszy na której w odpowiednich miejscach należy umieścić zwierzątka.

29,90 zł 33,22 zł -10%

Wiek: od 2 lat

Puzzle składają się z 4 plansz przedstawiających 4 pojazdy: wóz strażacki, szkolny autobus, pociąg oraz samolot.

11,00 zł 12,23 zł -10%

Wiek: od 3 lat

Rewelacyjna układanka wykonana z drewna. Składa się z 4 plansz przedstawiających zwierzęta: konie, koty, psy i zajączki.

10,90 zł 12,39 zł -12%

Wiek: od 10 miesiąca

Rewelacyjna Drewniana układanka Playme przedstawiająca mapę Świata. Składa się ona z planszy na której w odpowiednich miejscach należy umieścić odpowiedni fragment mapy.

26,00 zł 29,21 zł -11%

Wiek: od 10 miesiąca

Rewelacyjna Drewniana układanka Playme przedstawiająca mapę Europy. Składa się ona z planszy na której w odpowiednich miejscach należy umieścić odpowiedni fragment mapy.

19,90 zł 23,14 zł -14%

Wiek: od 12 miesięcy

Wspaniała zabawka dla maluchów. Nie wymaga żadnych baterii. Dzięki swej prostocie pobudzi wyobraźnie twojego dziecka oraz zapewni świetną zabawę przez długi czas.

32,00 zł

Wiek dziecka: +18 mies. Producent: NOVA Dostawa: 24 godziny Wymiary: 18 x 22 cm Przesyłka: zawsze mała paczka

45,00 zł 60,00 zł -25%

Top