Lalka szmaciana Wissper 38 cm Simba + Breloczek Wissper Gratis

79,90 PLN

Aktualne promocje:

Lalka szmaciana na licencji Wissper dla dzieci od pierwszego roku życia , stworzona przez cenionego producenta zabawek , niemiecką firmę Simba

Wysyłka od:
6,14 zł
DHL PRZEDPŁATA 12.90 zł
DHL POBRANIE 16.90 zł
DHL PARCELSHOP15 zł
PACZKOMATY9.90 zł
PACZKA W RUCHU6.14 zł
POCZTA POLSKA7.50 zł
Dostępność:
oczekiwanie na dostawę
Wiekod 12 miesiąca
Wymiarylalka 38 cm
LicencjaWissper
Kod prod.9358494
Producent
Simba
Udostępnij na Facebooku:

Wissper lalka szmaciana zaprojektowana została przez cenionego producenta zabawek dla dzieci, niemiecką firmę Simba. Lalka stworzona została  na podstawie bajki dla dzieci Wissper, która jest kilkuletnią czarodziejką i przeżywa niezwykłe przygody ze swoimi przyjaciółmi.

Lalka szmaciana została wykonana z wysokiej jakości materiałów zapewniających bezpieczeństwo zabawy. Jej ręce oraz głowa są z gumy natomiast tułów z materiału.
Długie czarne włosy zaplecione są w dwa warkoczyki i spięte gumkami. Lalka ubrana jest w błękitną sukienkę ozdobioną wesołymi kwiecistymi wzorami, pomarańczową koszulkę oraz wszyte żółte buty.

Kim jest Wissper?
To 7 - letnia dziewczynka, która nie tylko kocha zwierzęta, ale posiada umiejętność rozumienia i rozmawiania w ich językach. Gdy wypowie magiczne „Sssshhhh…” zaraz przenosi się do krainy zwierzęcia, które akurat potrzebuje jej pomocy. Przy tym gra pięknie na fletni pana (czyli indiańskim flecie drewnianym składającym się z kilku kolorowych piszczałek). Ten instrument pomaga jej w przenoszeniu się w przestrzeni.
Wissper, mieszka w domku w mieście.To nie jest zwykły  dom, gdyż odpowiednie zakątki,przenoszą ją w odlegle krainy, gdzie zwierzęta potrzebują jej wsparcia.Do Świata lodowego przeniosie się z półki lodówki zaraz za pomarańczowym sokiem, z piaskownicy na tyłach naszego ogrodu tylko krok dzieli ją od... rozległych piasków, bąblująca woda w wannie pozwoli przenosi mi na szerokie wody a zielony dywan w salonie to transfer na łąki i ziemie uprawne a i są jeszcze bujne lasy tropikalne do których może dotrzeć spod własnego łóżka. Ma wierną towarzyszką i przyjaciółkę figlarną pingwinkę Peggy, która lubi sprawiać niespodzianki ale na którą też mogę zawsze liczyć.


Simba Toys Polska jest spółką należącą do niemieckiego koncernu Simba Dickie Group. Grupa Simba & Dickie jest jednym z pięciu największych w Europie producentów i dystrybutorów zabawek takich jak: lalki, samochody, zabawki interaktywne i wiele innych. Naszym priorytetem jest dbanie o wysoką jakość zabawek. Zalety naszych produktów poznały dzieci na całym świecie.

Czytaj dalej

Uwaga! Wszystkie opisy i zdjęcia są własnością Brykacze.pl i podlegają ochronie prawnej! Nie kopiuj ich bez zgody autora!Napisz opinię

Lalka szmaciana Wissper 38 cm Simba + Breloczek Wissper Gratis

Lalka szmaciana Wissper 38 cm Simba + Breloczek Wissper Gratis

Lalka szmaciana na licencji Wissper dla dzieci od pierwszego roku życia , stworzona przez cenionego producenta zabawek , niemiecką firmę Simba