Sportowy Samochód Cozy Coupe Little Tikes Ciche koła

359,00 PLN

15 klientów kupiło ten produkt

Little Tikes Samochód Jeździk Cozy Coupe posiada ciche koła oraz kierownicę z klaksonem, co sprawia...
Wysyłka od:
7,50 zł
DHL PRZEDPŁATA 12.90 zł
DHL POBRANIE 16.90 zł
POCZTA POLSKA7.50 zł
Dostępność:
oczekiwanie na dostawę
Wiekod 18 miesiąca
Ciche kołaTak
Wymiary50 x 84 x 100 (cm)
Kod prod.631573M
Producent
Little Tikes
Udostępnij na Facebooku:

Pojazd amerykańskiej firmy Little Tikes to doskonały prezent na każdą okazję, dla małego zdobywcy. Idealny dla małych dzieci i przedszkolaków!

 

 • Ciche Koła! Posiadają miękki pasek z tworzywa, który poprawia przyczepność na śliskich powierzchniach a same koła są ciche i zapobiegają rysowania parkietu.
 • Montaż bez narzędzi! Wszystkie elementy są montowane w Systemie Click a jednocześnie są do siebie idealnie dopasowane i trwałe.
 • Otwierane drzwi i "księżycowy" dach! Drzwi w Cozy Coupe Sport są otwierane z dwóch stron. Wyprofilowane wewnątrz samochodu siedzisko jest usytuowane w samym środku, dzięki czemu samochód idealnie sprawdzi się zarówno dla dzieci lewo jak i prawo ręcznych.
 • Chowana rączka do prowadzenia pojazdu!- została zastosowana wkomponowana z tyłu samochodu wyprofilowana rączka, która pozwala na komfortowe prowadzenie samochodziku. 
 • Wyjmowana podłoga! Podłoga w nowym Cozy Sport jest wyjmowana i pozostawia jeszcze więcej miejsca do swobodnej kontroli jazdy samochodu. Gdy dziecko będzie korzystało jeszcze z podłogi do dyspozycji będzie miało wyprofilowaną kierownicę, aktywny klakson.
  Od 1,5 do 5 lat

Produkty firmy Little Tikes są znane i lubiane na wszystkich kontynentach, w wielu domach wśród niezliczonej rzeszy uśmiechniętych dzieci oraz zadowolonych rodziców.Mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci, firma Little Tikes wytwarza produkty, które gwarantują wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa. Mając na względzie wytrzymałość produktów, zabawki projektowane i produkowane są w najbardziej właściwej technologii jaką jest "rotomolding", gwarantując wspaniałą zabawę przez długie lata.Ostrzeżenie. Wyłącznie do użytku domowego. Ryzyko upadku. Nie należy zostawiać bez nadzoru dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy, siedzących lub bujających się. Czytaj dalej

Uwaga! Wszystkie opisy i zdjęcia są własnością Brykacze.pl i podlegają ochronie prawnej! Nie kopiuj ich bez zgody autora!Ocena 
2017-05-22

Little Tikes Samochód Jeździk Cozy Coupe Ciche koła Sport

Samochodzik robi wrażenie, wszystkim się podoba, dzieci się o niego biją :). Ciche koła są ciche dopóki trzyma się na nich guma. Nam po tygodniu odkleiła się i lata po całym kole. Z przodu gumy jeszcze się trzymają. Poza tym jeździk spełnia oczekiwania i daje dużo frajdy. W spacerówce dziecko nie siedzi tak chętnie.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Sportowy Samochód Cozy Coupe Little Tikes Ciche koła

  Sportowy Samochód Cozy Coupe Little Tikes Ciche koła

  Little Tikes Samochód Jeździk Cozy Coupe posiada ciche koła oraz kierownicę z klaksonem, co sprawia...