MASTERKIDZ Szafka Na Farby na kółkach

Kod produktu: ME08190   EAN: 6955920008190

1 299,00 PLN

8 klientów kupiło ten produkt

szt.

Dostępność: mała!


Parametry

Wymiary produktu:  80 x 40 x 80 cm

Opis zabawki

MASTERKIDZ Szafka Na Farby na kółkach to solidny mebel przedszkolny wykonany z najlepszego gatunku drewna. Przedmiot jest przeznaczony do przechowywania farb i innych akcesoriów i pomocy naukowych w przedszkolu. Specjalne półki po bokach i przegrody na blacie szafki gwarantują porządek i łatwy dostęp. Dużym atutem są również kółka. Dzięki nim szafka jest mobilna i z łatwością można dopasować ją do każdego wnętrza.

Zabawki Masterkidz to wysokiej jakości, trwałe i bezpieczne drewniane zabawki edukacyjne. Zaprojektowane i dostosowane do różnego etapu rozwoju dzieci. Twórcza, pełna przygód i elementów edukacyjnych zabawa - to główne zalety zabawek tej marki. Nieocenione wsparcie przy metodzie Montessori. Najlepszy wybór do domu, przedszkola, hotelu czy restauracji. Stwórz perfekcyjny kącik zabaw, lub wielkoformatową ścianę edukacyjną. W ofercie tablice naścienne i mobilne. Stoliki podświetlane, panele do zabaw z farbami. Tematyczne moduły edukacyjne i wiele innych. Niesamowita ilość akcesoriów i nieskończone możliwości kreatywnej zabawy.

Dostawa

Na adres:
Kurier DHL:  
35 zł
Na adres za pobraniem:
Kurier DHL za pobraniem:  
39 zł
Odbiór w punkcie:
Odbiór osobisty:  
0 zł

Sprawdź inne propozycje masterkidz

Opinie

Napisz opinię

MASTERKIDZ Szafka Na Farby na kółkach

MASTERKIDZ Szafka Na Farby na kółkach

MASTERKIDZ Szafka Na Farby na kółkach to solidny mebel przedszkolny wykonany z najlepszego gatunku drewna. Przedmiot jest przeznaczony do przechowywania farb i innych akcesoriów w przedszkolu, szkole lub sali zabaw. Specjalne półki po bokach i przegrody na blacie szafki gwarantują porządek i łatwy dostęp.

Do tej zabawki pasują

Sztaluga dla dzieci to dwustronne szklane okno akrylowe do malowania. Dzieci mogą rysować swoje ulubione postaci i pejzaże farbami lub markerami, a także mogą ćwiczyć pisanie i wykonywanie równań matematycznych. Powierzchnię łatwo jest wyczyścić, by móc zacząć zabawę od nowa. Sztaluga stanowi również statyw na tablice edukacyjne Masterkidz Flex, dzięki...
729,00 PLN