Zabawki na prezent
Moje pierwsze Doświadczenia chemiczne Zestaw naukowy Clementoni

Kod produktu: 60774

Moje pierwsze Doświadczenia chemiczne - Zestaw naukowy zaprojektowany przez renomowanego producenta zabawek, włoską firmę Clementoni.

45,00 PLN

12 klientów kupiło ten produkt

szt.

Wysyłka od:
6,90 zł
DHL PRZEDPŁATA 12.90 zł
DHL POBRANIE 16.90 zł
DHL PARCELSHOP15 zł
PACZKOMATY10,20 zł
PACZKA W RUCHU6.90 zł
POCZTA POLSKA12 zł
Dostępność:
średnia
Wiek:  od 8 lat
Wymiary:  opak. 7 x 35 x 26 cm

Dlaczego warto kupić tę zabawkę? - opis zabawki

Moje pierwsze Doświadczenia chemiczne - Zestaw naukowy zaprojektowany przez renomowanego producenta zabawek, włoską firmę Clementoni. Zestaw wszystkie przyrządy, które pozwolą stworzyć własne laboratorium badawcze i odkryć tajniki chemii. Ponad 100 możliwości ciekawych doświadczeń i ćwiczeń, poznaj barwniki, z których składają się kolorowe atramenty.

Zawartość zestawu:
- Okulary ochronne
- Zlewki z przykrywkami
- Probówki z korkami
- Szczotka do mycia pojemników
- Mieszadełko
- Pipeta
- Zabezpieczenie probówek
- Lejek
- Stojak do probówek
- Szpatułki
- Papier do filtrowania
- Pinceta
- Substancje chemiczne*
- Ilustrowana instrukcja

* Substancja 1: Siarczan(VI) miedzi (II) - CuSO4, Substancja 3: Kwas winowy - C4H6O6, Substacja 9: Uniwersalny papierek wskaźnikowy.

Clementoni jest firmą z ponad 50-letnim doświadczeniem. Została założona przez Mario Clementoniego w 1963r. i szybko stała się synonimem kreatywności, pasji oraz dbałości o jakość. Clementoni powstało, aby pomóc dzieciom uczyć się poprzez wspieranie ich rozwoju za pomocą języka, który znają najlepiej i co przychodzi do nich w sposób naturalny - za pomocą zabawy."Zabawa to poważna sprawa. Nigdy nie powinniśmy przestawać się bawić,szczególnie gdy stajemy się dorośli mawiał założyciel firmy Mario Clementoni.

Opinie

Ocena 
2018-12-02

Moje pierwsze Doświadczenia chemiczne Zestaw naukowy Clementoni

Wszystko ok

  Ocena 
  2017-12-08

  Moje pierwsze Doświadczenia chemiczne Zestaw naukowy Clementoni

  Bardzo fajny zestaw ,syn zachwycony,...polecam ...Pozdrawiam

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   Moje pierwsze Doświadczenia chemiczne Zestaw naukowy Clementoni

   Moje pierwsze Doświadczenia chemiczne Zestaw naukowy Clementoni

   Moje pierwsze Doświadczenia chemiczne - Zestaw naukowy zaprojektowany przez renomowanego producenta zabawek, włoską firmę Clementoni.

   Podobne zabawki - edukacyjne

   Wiek: od 2 lat

   Zestaw 2w1 dla małego artysty tablica oraz sztaluga, od amerykańskiej firmy Step2, z pewnością zachęci dziecko do kreatywnego myślenia.

   589,00 PLN
   Nowość

   Wiek: od 2 lat

   Figurowa nauka symetrii to skuteczny sposób na dobre wyniki w matematyce. Prezentowana zabawka uczy podstawowych pojęć. Co to jest kształt, powierzchnia oraz przeznaczenie. Dalej kolejno wielkość, miejsce, ilość, wzór oraz kierunek.

   39,00 PLN
   Reklama TV

   Wiek: od 12 miesiąca do 3 lat

   Interaktywny domek z serii Cotoons dla dzieci od 12 miesiąca to rewelacyjna zabawka z wieloma aktywnościami ...

   339,00 PLN

   Wiek: od 3 do 6 lat

   Waga sklepowa firmy Wader to produkt przeznaczony dla dzieci od 3 lat, które zaczynają swoją edukację i poznają funkcjonowanie przyrządów używanych w sklepach.

   18,00 PLN

   Wiek: od 4 lat

   Gra Planszowa dla dzieci Skubane Kurczaki została zaprojektowana przez cenionego producenta zabawek Zoch Verlag. Gra polega na znalezieniu wśród odwróconych obrazków takiego samego, jak ten na którym znajduje się nasz kurczak. .Rodzina gra przeznaczona dla 4 graczy. Idealna na prezent dla dzieci powyżej 4 roku życia.

   84,00 PLN

   Wiek: od 8 lat

   Laboratorium Mechaniki - Maszyny Rolnicze to naukowy zestaw stworzony przez cenionego producenta zabawek dla dzieci, włoską firmę Clementoni.

   58,00 PLN

   Wiek: od 3 do 6 lat

   Dzięki magnetycznej tablicy francuskiej firmy SMOBY Wasz mały naukowiec szybko nauczy się cyferek i literek. Jak miło, kiedy na tablicy pojawi się wiadomość dla rodziców napisana małą rączką..

   249,00 PLN

   Wiek: od 3 lat

   Drewniana układanka Puzzle Kogucik cenionego producenta zabawek Viga Toys dla dzieci od 3 roku życia idealne do przedszkola jak i do domu.

   28,00 PLN

   Wiek: od 10 miesiąca

   Clementoni Interaktywny Motor to produkt renomowanego producenta zabawek dla dzieci włoskiej firmy z wieloletnim doświadczeniem w przygotowaniu zabawek interaktywnych.

   63,00 PLN

   Wiek: od 12 miesiąca do 3 lat

   Drewniany chodzik Piesek zaprojektowany został przez cenionego producenta zabawek drewnianych firmę Viga Toys dla dzieci od 18 miesiąca życia, doskonały do przedszkola jak i do domu.

   180,00 PLN

   Wiek: od 18 miesiąca

   Edukacyjna Drewniana Gra manipulacyjna Kotek cenionego producenta zabawek Viga Toys dla dzieci od 18 miesiąca roku życia idealna do przedszkola jak i do domu.

   129,00 PLN

   Wiek: od 12 miesiąca do 5 lat

   Rewelacyjne klocki renomowanej firmy Wader. Dostosowane dla dzieci już od 1 roku życia. Idealny prezent na każdą okazję.

   134,00 PLN
   Nowość

   Wiek: od 3 lat

   Edukacyjna drewniana tablica firmy Viga Toys jest świetną zabawką dla dzieci w wieku powyżej 3 lat. Właśnie wtedy dziecko bardzo szybko się rozwija i łatwo przychodzi mu przyswajanie nowej wiedzy i umiejętności.

   59,00 PLN

   Wiek: od 6 miesiąca do 3 lat

   Little Tikes urocza rybka pojazd wspomagający naukę chodzenia. Dla dziecka od 6 miesiąca..

   35,00 PLN

   Wiek: od 18 miesiąca

   Drewniane ścienne Liczydło edukacyjne Żabka cenionego producenta zabawek Viga Toys dla dzieci od 18 miesiąca roku życia idealne do przedszkola jak i do domu.

   124,00 PLN

   Wiek: od 18 miesiąca

   Kreatywny labirynt magnetyczny, zawarty w formie ślimaczka. Wesoły ślimaczek który zaprasza na zwiedzanie swojego domku.

   35,00 PLN
   Nowość

   Wiek: od 3 lat

   Zestaw magnetycznych tabliczek firmy Viga Toys, dzięki którym dziecko będzie mogło poznać alfabet, nauczyć się pisać, oraz rozwinąć umiejętności motoryczne, zręczność i koordynację wzrokowo-ruchową.

   459,00 PLN

   Wiek: od 18 miesiąca

   Drewniany pchacz dla dzieci Pink z panelem edukacyjnym zaprojektowany przez cenionego producenta zabawek firmę Viga Toys.

   142,00 PLN

   Wiek: od 18 do 36 miesięcy

   Czarne pianinko cenionego producenta zabawek Viga Toys dla dzieci od 18 miesiąca życia idealne do przedszkola jak i do domu.

   244,00 PLN
   Nowość

   Wiek: od 2 lat

   Kolorowa Żabka firmy Viga Toys to drewniana zabawka edukacyjna, która wspomoże naukę kolorów, oraz rozwinie umiejętność logicznego myślenia. Zadaniem dziecka jest ułożenie kolorowych obręczy w odpowiedniej kolejności.

   36,00 PLN

   Wiek: od 3 lat

   Centrum Aktywności do Prac Plastycznych. Ten komfortowy stolik posiada uchwyt na rolki papieru, kubeczki na farby i inne akcesoria malarskie. Wyzwoli u naszych Małych Artystów wolność wyobraźni.

   1 190,00 PLN

   Wiek: od 3 lat

   Puzzle do nauki liczenia zaprojektowane przez cenionego producenta zabawek drewnianych firmę Viga Toys dla dzieci od 3 roku życia, doskonały do przedszkola jak i do domu.

   19,00 PLN

   Wiek: od 12 miesiąca

   Wspaniała ciężarówka Volvo z domkiem sorterem dla zwierząt. Pojazd ze zwierzętami i otwieranymi burtami zapewni dzieciom dużą frajdę i wiele godzin fantastycznej zabawy..

   56,90 PLN
   Nowość

   Wiek: od 2 lat

   Drewniane kostki Farma Viga Toys 4 klocki cenionego producenta zabawek Viga Toys dla dzieci od 2 roku życia idealne do przedszkola jak i do domu.

   24,00 PLN

   Wiek: od 12 miesiąca

   Gra polega na umieszczeniu odpowiednich figur w odpowiedni dziurki oraz pomaga rozwijać spostrzegawczość Twojego dziecka.

   27,93 PLN 39,90 PLN -30%

   Wiek: od 3 do 6 lat

   Smoby dwustronna tablica,stolik do nauki pisania. Tablica do pisania flamastrami oraz kredą pozwoli ...

   172,00 PLN

   Wiek: od 3 do 6 lat

   Edukacyjne przenośne biurko z serii Uczę się Bawiąc zaprojektowane przez renomowanego producenta zabawek, włoską firmę Clementoni.

   99,00 PLN

   Wiek: od 12 miesiąca do 5 lat

   Rewelacyjne klocki renomowanej firmy Wader. Dostosowane dla dzieci już od 1 roku życia. Idealny prezent na każdą okazję.

   179,00 PLN
   Reklama TV

   Wiek: od 6 lat

   Gra Planszowa dla dzieci Spinderella została zaprojektowana przez cenionego producenta zabawek Zoch Verlag. Zadaniem gracza jest przeprowadzenie mrówek tego samego koloru do wyznaczonego miejsca. Rodzina gra przeznaczona dla 4 graczy. Idealna na prezent dla dzieci powyżej 6 roku życia.

   89,90 PLN

   Wiek: od 3 lat

   Puzzle do nauki alfabetu zaprojektowane przez cenionego producenta zabawek drewnianych firmę Viga Toys dla dzieci od 3 roku życia, doskonały do przedszkola jak i do domu.

   19,00 PLN

   Wiek: od 2 lat

   Drewniane, magnetyczne klocki Pirat zaprojektowane zostały przez cenionego producenta zabawek drewnianych firmę Viga Toys dla dzieci od 2 roku życia, doskonałe do przedszkola jak i do domu.

   47,00 PLN
   Nowość

   Wiek: od 18 miesiąca

   Drewniane klocki Viga Toys z sorterem kształtów cenionego producenta zabawek Viga Toys dla dzieci od 18 miesiąca życia idealne do przedszkola jak i do domu.

   53,00 PLN

   Wiek: od 2 do 6 lat

   Drewniany Labirynt Przeplatanka Viga zaprojektowany został przez cenionego producenta zabawek drewnianych firmę Viga Toys dla dzieci od 18 miesiąca życia, doskonały do przedszkola jak i do domu.

   73,00 PLN

   Uniwersalne i wielofunkcyjne biurko z krzesełkiem do pokoiku Twojej pociechy biurko-stolik firmy Chicco. W zestawie drewniana układanka Puzzle Kogucik cenionego producenta zabawek Viga Toys.

   289,00 PLN

   Wiek: od 5 do 7 lat

   "Miesiące i pory roku" to fantastyczna gra edukacyjna stworzona przez renomowanego producenta zabawek, włoską firmę Clementoni.

   14,60 PLN

   Wiek: od 12 miesiąca

   Smoby uroczy żółwik z piłeczkami i zabawną zakręcaną zjeżdżalnią zabawka renomowanej francuskiej firmy przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca. zabawka wspiera rozwój motoryczny najmłodszych.

   69,00 PLN

   Wiek: od 12 miesiąca do 5 lat

   Rewelacyjne klocki renomowanej firmy Wader. Dostosowane dla dzieci już od 1 roku życia. Idealny zestaw dla na każdą okazję.

   129,00 PLN

   Wiek: od 12 miesiąca

   Kolorowy interaktywny domek kształtów od firmy Smoby Cotoons w nowej odsłonie. Teraz gdy maluszek dopasuje kształt do odpowiedniego otworu usłyszy..

   86,00 PLN

   Wiek: od 6 miesiąca

   Edukacyjny stolik obrotowy Różowy wyposażony jest w gniazda umożliwiające bardzo szybki montaż i demontaż znajdujących się w zestawie uroczych zabawek, co czyni stolik bardziej funkcjonalnym..

   183,20 PLN 229,00 PLN -20%
   Nowość

   Wiek: od 3 lat

   Tablica naścienna firmy Viga Toys jest podstawą do uzupełniających ją nakładek, dzięki którym dziecko może ćwiczyć rysowanie, lub pisanie literek i cyferek.

   89,00 PLN

   Wiek: od 3 lat

   Zestaw, w skład którego wchodzi 77 elementów, w tym cyferki  i literki. Można je przyczepiać do tablicy magnetycznej oraz lodówki. Dziecko podczas zabawy uczy się kolorów, alfabetu oraz liczenia.

   59,00 PLN
   Nowość

   Wiek: od 3 lat

   Edukacyjne tabliczki magnetyczne firmy Viga Toys pozwolą dziecku na wejście w świat cyferek bez trudu. Maluch nie tylko pozna wszystkie cyferki, ale nauczy się również je pisać.

   189,00 PLN

   Wiek: od 8 lat

   Laboratorium Mechaniki - Odkryj mechanizmy 50 konstrukcji! To zestaw stworzony przez renomowanego producenta zabawek, włoską firmę Clementoni.

   89,00 PLN

   Wiek: od 2 do 5 lat

   Drewniany zegar edukacyjny z sorterem zaprojektowany został przez cenionego producenta zabawek drewnianych firmę Viga Toys dla dzieci od 18 miesiąca życia, doskonały do przedszkola jak i do domu.

   69,00 PLN

   Wiek: od 12 miesiąca

   Ecoiffier Stolik edukacyjny z klockami 32 elementy.

   127,00 PLN

   Wiek: od 2 lat

   Zestaw zawiera aż 100 elementów, z których można różne wersje kolorowego miasta, a pomoże w tym książeczka z instrukcjami, która dołączona jest do zestawu.

   78,00 PLN

   Wiek: od 12 miesiąca

   Kolorowy interaktywny domek kształtów od firmy Smoby Cotoons w nowej odsłonie. Teraz gdy maluszek dopasuje kształt do odpowiedniego otworu usłyszy..

   86,00 PLN

   Wiek: od 12 miesiąca

   Sensoryczna tablica manipulacyjna Hipopotam od firmy Viga to jedna z czołowych zabawek, która pozwoli dziecku wejść do świata ciekawej i kreatywnej zabawy.

   199,00 PLN

   Wiek: od 2 lat

   Praktyczny organizer do pokoju Twojego dziecka z kolorowymi pojemnikami na zabawki cenionego producenta zabawek amerykańskiej firmy Step 2. Doskonale sprawdzi się w przedszkolu do przechowywania książek, piłek czy zabawek.

   599,00 PLN

   Wiek: od 3 lat

   Puzzle do nauki alfabetu zaprojektowane przez cenionego producenta zabawek drewnianych firmę Viga Toys dla dzieci od 3 roku życia, doskonały do przedszkola jak i do domu.

   19,00 PLN

   Wiek: od 12 miesiąca do 5 lat

   Rewelacyjne klocki renomowanej firmy Wader. Dostosowane dla dzieci już od 1 roku życia. Idealny zestaw dla na każdą okazję.

   182,00 PLN

   Wiek: od 3 do 8 lat

   Dzięki magnetycznej tablicy francuskiej firmy SMOBY Wasz mały naukowiec szybko nauczy się cyferek i literek.Jak miło, kiedy na tablicy pojawi się wiadomość dla rodziców napisana małą rączką

   287,00 PLN

   Wiek: od 3 lat

   Drewniana sznurowanka Zoo to doskonała, drewniana pomoc dydaktyczna. Dzięki niej dziecko zdobędzie wiedzę w jaki sposób powinno posługiwać się sznurówką.

   49,00 PLN

   Wiek: od 3 do 6 lat

   Smoby dwustronna tablica,stolik do nauki pisania. Tablica do pisania flamastrami oraz kredą pozwoli ...

   172,00 PLN

   Wiek: od 12 miesiąca

   Ruchome elementy pobudzą ciekawość i pomogą rozwinąć umiejętności sensoryczne i ruchowe dziecka a sorter kształtów pomoże maluchowi poznać wiele figur i kolorów.

   179,00 PLN

   Wiek: od 12 miesiąca do 5 lat

   Rewelacyjne klocki renomowanej firmy Wader. Dostosowane dla dzieci już od 1 roku życia. Idealny zestaw dla na każdą okazję.

   129,00 PLN

   Wiek: od 12 miesiąca

   Centrum aktywności ruchowej Step2 ogródek zabaw, kojec oraz sorter to wspaniały pomysł na prezent. Wyjątkowy domek wspiera dzieci w niemalże każdej sferze rozwoju psycho-motorycznego.

   890,00 PLN

   Wiek: od 2 lat

   Biurko z krzesełkiem zaprojektowane przez cenionego producenta zabawek dla dzieci amerykańska firmę Step 2 z licznymi przegródkami oraz schowkami.

   769,00 PLN

   Wiek: od 8 lat

   Wielkie laboratorium chemiczne - Zestaw naukowy zaprojektowany przez renomowanego producenta zabawek, włoską firmę Clementoni.

   87,00 PLN

   Wiek: od 3 do 6 lat

   Sklep - Kawiarenka cenionej francuskiej firmy Smoby zaprojektowana dla dzieci od lat 3 duży zestaw do domu i przedszkola z licznymi akcesoriami do zabawy.

   239,00 PLN

   Wiek: od 12 miesiąca do 5 lat

   Rewelacyjne klocki renomowanej firmy Wader. Dostosowane dla dzieci już od 1 roku życia. Idealny zestaw dla na każdą okazję.

   219,00 PLN

   Wiek: od 12 miesiąca do 4 roku życia

   Zestaw instrumentów muzycznych dla dzieci od 12 miesiąca zaprojektowany przez cenionego francuskiego producenta zabawek Smoby. Elektroniczne ukulele,marakasy oraz tamburyn pomogą rozwinąć artystyczną ekspresję oraz wrażliwość.

   139,00 PLN

   Wiek: od 3 lat

   Wielkie centrum małego artysty będzie spełnieniem marzeń każdego dziecka. W zestawie znajdziemy biurko z siedziskiem, schowki, półki, pojemniki na wszystkie akcesoria i przybory malarza, tablice kredową, dwie sztalugi z klipsami - jedną większą, przy której dziecko może malować (i po której móżna pisać mazakami) i jedną mniejszą, która może umożliwić...

   989,00 PLN

   Wiek: od 18 miesiąca

   Krokodyl od firmy Viga, to tablica podzielona na 5 elementów – plansz. Każda plansza skrywa coś innego, jest tu mnóstwo atrakcji, dzięki czemu tablica świetnie sprawdzi się zarówno w domu, w przedszkolu, czy też w sali zabaw.

   559,00 PLN

   Wiek: od 5 miesiąca

   Różowy elektroniczny stolik ze światłem i dźwiękiem to wspaniała propozycja zabawy dla maluchów. Stolik posiada siedzisko w centralnej części blatu, które doskonale nadaje sie dla mniejszych dzieci (siedzisko można zdjąć i wyprać).

   299,00 PLN

   Wiek: od 9 miesięcy

   Uroczy Koszyk kształtó i kolorów zaprojektowane przez cenionego producenta zabawek dla dzieci, włoską firmę Clementoni przeznaczone są dla dzieci od 9-go miesiąca życia.

   25,00 PLN

   Wiek: od 12 miesiąca

   Koszykówka posiada wbudowany wyświetlacz, który oferuje ponad 75 dźwięków i zwrotów, gdy piłka trafi do kosza. Dodatkowo na koszykówce znajdują się trzy przyciski, za pomocą których wybieramy jeden z trzech trybów zabawy: nauka, ruch, gry.

   239,00 PLN

   Wiek: od 6 miesiąca do 3 lat

   Activity Garden Ogródek zabaw, kojec, małpi gaj, zjeżdżalnia, sorter do nauki kształtów, kolorów od renomowanej firmy Little Tikes to wspaniały pomysł na prezent.

   399,00 PLN

   Wiek: od 18 do 36 miesięcy

   Czerwone pianinko cenionego producenta zabawek Viga Toys dla dzieci od 18 miesiąca życia idealne do przedszkola jak i do domu.

   259,00 PLN

   Wiek: od 6 miesiąca do 3 lat

   Mój pierwszy chodzik, od firmy Little Tikes, cenionego producenta zabawek dla dzieci, to idealne rozwiązanie dla dzieci, zaczynających przygodę z chodzeniem.

   139,00 PLN

   Wiek: od 7 lat

   Szkoła rysunku, to kreatywny zestaw stworzony przez cenionego producenta zabawek dla dzieci, włoską firmę Clementoni.

   89,00 PLN

   Wiek: od 3 lat

   Produkt bezpieczny dla najmłodszych dzieci. Zabawkę cechują łatwe i proste w konstruowaniu elementy. Zabawka wyróżnia się świetnym wykonaniem i dużą wytrzymałością.

   39,00 PLN
   Nowość

   Wiek: od 4 lat

   Gra edukacyjna, puzzle Literkowy Pociąg od firmy Clementoni.

   35,00 PLN

   Wiek: od 3 lat

   Tablica jest dwustronna - z jednej strony to klasyczna tablica kredowa a z drugiej powierzchnia przeznaczona do malowania zmywalnymi flamastrami. Dodatkowo nad tablicą kredową znajdują się dwa klipsy na kartki.

   779,00 PLN

   Wiek: od 12 miesiąca do 5 lat

   Rewelacyjne klocki renomowanej firmy Wader. Dostosowane dla dzieci już od 1 roku życia. Idealny zestaw dla na każdą okazję.

   339,00 PLN

   Wiek: od 12 miesiąca do 5 lat

   Rewelacyjne klocki renomowanej firmy Wader. Dostosowane dla dzieci już od 1 roku życia. Idealny zestaw dla na każdą okazję.

   94,00 PLN

   Wiek: od 3 lat

   W zestawie znajduje się 75 magnetycznych tabliczek, dzięki którym Twoje dziecko pozna daty, dni, miesiące, pory roku, oraz rodzaje pogody i wykonywane aktywności. 

   89,00 PLN

   Wiek: od 8 lat

   Clementoni laboratorium perfum to produkt renomowanego producenta zabawek dla dzieci włoskiej firmy z wieloletnim doświadczeniem w przygotowaniu zabawek edukacyjnych i naukowych.

   59,90 PLN
   Nowość

   Wiek: od 3 lat

   Nakładka na drewnianą tablicę naścienną Viga Toys. Szablon do nauki pisania dużych literek alfabetu.

   59,00 PLN

   Wiek: od 8 lat

   Gel-a-Peel kolorowy Jelly magiczny żel to niezwykła i bezpieczna masa dla dzieci do tworzenia niezwykłych ozdób. Baw się w projektowanie i tworzenie modnych akcesoriów.

   64,90 PLN

   Wiek: od 18 miesiąca

   Sensoryczna tablica manipulacyjna Żyrafa od firmy Viga to jedna z czołowych zabawek, która pozwoli dziecku wejść do świata ciekawej i kreatywnej zabawy.

   130,00 PLN

   Wiek: od 6 do 18 miesiąca

   Klocki miękkie pachnące stworzone przez renomowanego producenta zabawek dla dzieci, włoską firmę Clementoni. Bezpieczne klocki dla dziecka od 6 miesiąca ...

   69,00 PLN

   Wiek: od 3 do 6 lat

   Smoby Tablica dwustronna magnetyczna METAL 59 elem. z półeczką na przybory do rysowania. W zestawie cyferki, literki, kreda, pisak..

   249,00 PLN
   Nowość

   Wiek: od 3 lat

   Mozaika- przykręcanka ze śrubokrętem dla małego projektanta -180 elementów

   42,00 PLN
   Nowość

   Wiek: od 2 lat

   Edukacyjny stolik do zabawy firmy Viga Toys to świetna zabawka manipulacyjna, dzięki której dziecko poćwiczy zręczność, koordynację, oraz pozna zwierzątka z farmy, oraz maszyny rolnicze.

   319,00 PLN

   Wiek: od 6 miesiąca do 3 lat

   Żółwik edukacyjny do nauki raczkowania z serii Mały Ocean, od firmy Little Tikes, cenionego producenta zabawek dla dzieci, to idealny pomysł na prezent.

   69,00 PLN
   Nowość

   Wiek: od 3 lat

   Dwufunkcyjna drewniana gra dla dzieci, która jednocześnie może uczyć alfabetu, jak i trenować pamięć malucha. Po jednej stronie żetonów znajdują się literki, a po drugiej kształty do gry w memo.

   34,90 PLN

   Wiek: od 3 lat

   72 sztuki plastikowych magnetycznych cyferek i literek, wyprodukowanych przez znaną i lubianą markę Smoby. Pomogą Twojemu maluchowi stawiać pierwsze kroki w poznawaniu liter oraz cyferek. Zestaw zawiera także znaki dodawania, mnożenia, odejmowania i dzielenia.

   29,00 PLN
   Nowość

   Wiek: od 3 lat

   Magnetyczne tabliczki do nauki rysowania kształtów firmy Viga Toys to świetna pomoc edukacyjna, która sprawdzi się zarówno w domu, jak i w przedszkolach.

   189,00 PLN

   Wiek: od 8 lat

   Zestaw Latarka - Dynamo zaprojektowany przez renomowanego producenta zabawek interaktywnych dla dzieci,włoską firmę Clementoni. Stwórz własną latarkę dynamo i odrywaj tajniki przekształcania pracy mechanicznej w prąd elektryczny.

   26,00 PLN
   Nowość

   Wiek: od 2 do 5 lat

   Uniwersalny i wielofunkcyjny mebelek do pokoiku Twojej pociechy renomowanej francuskiej firmy Smoby. Zabawka została tak zaprojektowana, że przyciągnie każde dziecko na wiele godzin wspaniałej zabawy.

   185,00 PLN

   Wiek: od 3 lat

   Produkt bezpieczny dla najmłodszych dzieci. Zabawkę cechują łatwe i proste w konstruowaniu elementy. Zabawka wyróżnia się świetnym wykonaniem i dużą wytrzymałością.

   19,90 PLN

   Wiek: od 5 miesiąca

   Niebieski elektroniczny stolik ze światłem i dźwiękiem to wspaniała propozycja zabawy dla maluchów. Stolik posiada siedzisko w centralnej części blatu, które doskonale nadaje sie dla mniejszych dzieci (siedzisko można zdjąć i wyprać).

   276,25 PLN 325,00 PLN -15%

   Wiek: od 12 miesiąca

   Piramidka edukacyjna firmy Viga, to wspaniała zabawka, która zapewni mnóstwo radości i zabawy. W zestawie znajduje się 6 sztuk drewnianych klocków, w żywych kolorach, o różnych rozmiarach, dzięki czemu dzieci mogą budować pierwsze wieże.

   68,00 PLN

   Wiek: od 3 do 6 lat

   Sklep - Kawiarenka cenionej francuskiej firmy Smoby zaprojektowana dla dzieci od lat 3 duży zestaw do domu i przedszkola z licznymi akcesoriami do zabawy. Dodatkowe 8 akcesoriów w postaci kolorowych makaroników, z pewnością uatrakcyjnią zabawę.

   279,00 PLN

   Wiek: od 2 lat

   Zestaw do przedszkola lub domu Golf/Baseball amerykańskiego producenta zabawek firmy Step 2 dla dzieci od 2-go roku życia.

   163,00 PLN

   Wiek: od 9 miesięcy

   Little Tikes chodzik 3w1 zachęca dzieci do stawiania pierwszych kroków. Dzięki ponad 70 różnym aktywnościom, piosenkom i dźwiękom, dziecko nauczy się kształtów kolorów i pobudzi swoje zmysły oraz rozwinie swoje umiejętności dzięki chodzikowi 3w1.

   164,90 PLN
   Nowość

   Wiek: od 2 do 5 lat

   Uniwersalny i wielofunkcyjny mebelek do pokoiku Twojej pociechy renomowanej francuskiej firmy Smoby. Zabawka została tak zaprojektowana, że przyciągnie każde dziecko na wiele godzin wspaniałej zabawy.

   185,00 PLN
   Nowość

   Wiek: od 18 miesiąca

   Drewniana układanka firmy Viga Toys z obrazkami zwierząt. Edukacyjne klocki posiadają kilka funkcji edukacyjnych: uczą kolorów, kształtów, oraz nazw pojazdów.

   45,00 PLN

   Wiek: od 8 lat

   Moje laboratorium chemiczne cenionego producenta interaktywnych zabawek dla dzieci od 8 roku życia. Ponad 150 łatwych i bezpiecznych doświadczeń chemicznych wprowadzi dziecko w świat eksperymentów naukowych

   59,90 PLN