Moje pierwsze pianinko Viga czerwone

Kod produktu: 50947   EAN: 6934510509477

249,00 PLN

1  klient kupił ten produkt

szt.

Dostępność: średnia


Parametry

Wiek:  3 lata +, 12 m +
Płeć:  chłopiec / dziewczynka
Wymiary produktu:  40 x 30 x 25,5 cm
Rodzaj produktu:  Pianinka
Kolor główny:  czerwony
Materiał wykonania:  Drewno
Efekty:  dźwiękowe

Opis zabawki

Czerwone pianinko cenionego producenta zabawek Viga Toys dla dzieci od 18 miesiąca życia idealne do przedszkola jak i do domu.

Pianino marki Viga idealnie sprawdzi się, jako pierwszy instrument Twojego dziecka. Jest łatwy w obsłudze, dostosowany rozmiarami do małej dłoni, ma 25 klawiszy, a intensywny odcień czerwieni wręcz zaprasza do zabawy. Pianino wspiera rozwój maluchów poprzez obcowanie z muzyką, a jego dźwięk jest wyjątkowo przyjemny dla ucha. Zapakowany jest w estetyczne, kartonowe pudełko i idealnie nadaje się na prezent.

Wzmaga zainteresowanie muzyką i dźwiękami.

Rozwija zdolności manualne i intelektualne.

Viga jest marką zarejestrowaną w 2003 roku lecz już obecną w ponad 60 krajach na świecie. Ich innowacyjne pomysły zdobyły uznanie min. w Europie, USA dalekiej Australii oraz Japonii.Założyciele firmy zwrócili uwagę na wyniki badań wskazujących na związek pomiędzy zabawą i uczeniem się we wczesnych latach rozwoju dzieci. Aby pomóc rodzicom oraz placówkom edukacyjnym w wychowywaniu dzieci i ratować ich przed wirtualnym światem, który w dużym stopniu może wypaczyć rzeczywistość producent oferuje innowacyjny asortyment wykonany z naturalnych tworzyw uzyskanych podczas ekologicznych procesów produkcji. Bezpieczeństwo i jakość produktów drewnianych to priorytet dla Vigi, producent zadbał o to aby farby,którymi malują zabawki spełniały normy bezpieczeństwa EN71 oraz ASTM.

Dostawa

Na adres:
Kurier DHL:  
15,90 zł
Na adres za pobraniem:
Kurier DHL za pobraniem:  
18 zł
Odbiór w punkcie:
Odbiór osobisty:  
0 zł

Opinie

Ocena 
2020-07-24

Moje pierwsze pianinko Viga czerwone

Pięknie wykonane. Piękne dźwięki. Cudo! Szybka wysyłka.

  Napisz opinię

  Moje pierwsze pianinko Viga czerwone

  Moje pierwsze pianinko Viga czerwone

  Czerwone pianinko cenionego producenta zabawek Viga Toys dla dzieci od 18 miesiąca życia idealne do przedszkola jak i do domu.

  Do tej zabawki pasują

  Kolorowe Cymbałki w kształcie samochodu wyścigowego cenionego producenta zabawek Viga Toys dla dzieci od 18 miesiąca życia idealne do przedszkola jak i do domu.
  59,00 PLN
  Kolorowe Drewniane Cymbałki cenionego producenta zabawek Viga Toys dla dzieci od 18 miesiąca życia idealne do przedszkola jak i do domu.
  49,00 PLN
  Drewniane Cymbałki kaczuszka cenionego producenta zabawek Viga Toys dla dzieci od 18 miesiąca życia idealne do przedszkola jak i do domu.
  46,00 PLN
  Pierwsza przygoda z muzyką? Z gitarą marki Viga to proste! Gitara jest prosta w obsłudze, dostosowana rozmiarami do małych rączek, świetnie sprawdzi się jako pierwszy instrument Twojego dziecka.
  79,90 PLN
  Czerwone pianinko cenionego producenta zabawek Viga Toys dla dzieci od 36 miesiąca życia idealne do przedszkola jak i do domu.
  219,00 PLN

  Zobacz także

  Promocja
  143,10 PLN 159,00 PLN -10%