MYSZKA MINNIE

Zabawki dużych i małych dziewczynek pełne są różu i uroczych, kolorowych motywów. Bardzo popularną bajkową bohaterką, która zdobi całe mnóstwo zabawek i akcesoriów jest Myszka Minnie. Można ją spotkać praktycznie na większości zabawek i akcesoriów – są więc z Myszką Minnie rowery, jeździki i hulajnogi, zabawki do ogrodu i piaskownicy, zestawy edukacyjne, tablice interaktywne oraz klocki, puzzle i całe mnóstwo innych dziecięcych produktów. Myszka Minnie jest wyjątkowo lubiana i nic w tym dziwnego – ma kolorowe ubranka, sympatyczny uśmiech i ładnie wygląda na każdej zabawce. Kupując dziecku zabawki i akcesoria z motywem Myszki Minnie możesz mieć pewność, że będą stale użytkowane i raczej nie wylądują bezużytecznie na półce. Zapraszamy do przejrzenia wyjątkowo bogatej oferty zabawek i akcesoriów z Myszką Minnie dostępnych w naszym sklepie online. Gorąco polecamy!


Jest 13 produktów.

Wiek: od 5 lat

0 Opinia (e)

Duża, dwukołowa i składana Hulajnoga Myszka Minnie, ciche koła..

94,00 PLN

Wiek: od 3 lat

0 Opinia (e)

Namiot stelażowy, od firmy John, cenionego producenta zabawek dla dzieci, to idealny pomysł na prezent.

72,00 PLN

Wiek: od 18 miesiąca

0 Opinia (e)

Smoby wiaderko z akcesoriami 16cm z wizerunkiem kochanej przez dzieci Minnie Mouse . Mały pomocnik będzie mógł do woli uprawiać ogródek, budować zamki z piachu czy pielęgnować roślinki za pomocą sympatycznej konewce.

21,90 PLN

Wiek: od 3 do 5 lat

0 Opinia (e)

Smoby hulajnoga trzykołowa Myszka Minnie z cichymi kołami renomowanego producenta zabawek dla dzieci cenionego za wysoka jakość produktów.

99,00 PLN

Wiek: od 10 miesiąca

0 Opinia (e)

Jeździk dla dzieci na licencji Minnie Mouse ulubionej bohaterki milionów dzieci na całym świecie.Stworzony przez lidera produkcji zabawek cenioną przez dzieci i ich rodziców markę Smoby. Jeździk  chodzik dla dziecka od 10 miesiąca zapewni...

102,00 PLN
0 Opinia (e)

Wózek Frozen spacerówka w kolorystyce nawiązującej do ulubionego serialu z wizerunkiem Anny I Elsy bohaterek serialu Kraina Lodu,przeznaczony jest dla lalek do 42 cm. Stabilny, dzięki dużym kołom zapewni pełen komfort i bezpieczeństwo zabawy.. 

105,00 PLN

Wiek: od 2 lat

0 Opinia (e)

Fantastyczna zjeżdżalnia renomowanej hiszpańskiej firmy Injusa. Idealna w domu i ogrodzie. Nadaje się do zabaw grupowych, rozwija...

589,00 PLN

Wiek: od 12 miesiąca

1 Opinia (e)

Piaskownica zamykana Minnie Mouse Basen basenik Injusa. Piaskownica na licencji...  

139,00 PLN

Wiek: od 3 lat

0 Opinia (e)

Bajeczne domki ogrodowe renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Do wykorzystania zarówno w domu jak i...

599,00 PLN

Wiek: od 18 miesiąca

0 Opinia (e)

Smoby Taczka z wiaderkiem i akcesoriami Myszka Minnie Zestaw zawiera taczkę z wygodnymi uchwytami, wiaderko ozdobione motywem Myszki Minnie, pokrywkę do wiaderka w formie sitka do przesiewania piaseczku oraz podstawowe narzędzia..

57,00 PLN

Wiek: od 12 miesiąca

0 Opinia (e)

Smoby zestaw do prasowania składa się z funkcjonalnej deski oraz z łatwego w montażu żelazka..

69,00 PLN

Wiek: od 6 lat

0 Opinia (e)

SIMBA Torba do pokolorowania z flamastrami do samodzielnego pokolorowania. Zabawę w projektantkę umożliwiają przygotowane na torbie wzory oraz zestaw permanentnych markerów. Tak ozdobiona torebka jest praktyczna i bezpieczna - można ją używać niezależnie od pogody..

39,00 PLN

Wiek: od 2 lat

1 Opinia (e)

Stół wyposażony jest w wygodne siedziska oraz zaokrąglone, bezpieczne krawędzie. Na blacie stołu znajduje się ładna dekoracja z wizerunkiem ulubienicy maluchów Myszki Minnie w postaci pokrywy, pod którą znajduje się kuweta na drobiazgi, albo przybory plastyczne..

219,00 PLN
Wyświetlono 1 - 13 z 13 produktów