MYSZKA MINNIE

Zabawki dużych i małych dziewczynek pełne są różu i uroczych, kolorowych motywów. Bardzo popularną bajkową bohaterką, która zdobi całe mnóstwo zabawek i akcesoriów jest Myszka Minnie. Można ją spotkać praktycznie na większości zabawek i akcesoriów – są więc z Myszką Minnie rowery, jeździki i hulajnogi, zabawki do ogrodu i piaskownicy, zestawy edukacyjne, tablice interaktywne oraz klocki, puzzle i całe mnóstwo innych dziecięcych produktów. Myszka Minnie jest wyjątkowo lubiana i nic w tym dziwnego – ma kolorowe ubranka, sympatyczny uśmiech i ładnie wygląda na każdej zabawce. Kupując dziecku zabawki i akcesoria z motywem Myszki Minnie możesz mieć pewność, że będą stale użytkowane i raczej nie wylądują bezużytecznie na półce. Zapraszamy do przejrzenia wyjątkowo bogatej oferty zabawek i akcesoriów z Myszką Minnie dostępnych w naszym sklepie online. Gorąco polecamy!


Jest 5 produktów.

Wiek: od 5 lat

1 Opinia (e)

Duża, dwukołowa i składana Hulajnoga Myszka Minnie, ciche koła..

79,20 PLN 99,00 PLN -20%

Wiek: od 3 do 5 lat

0 Opinia (e)

Smoby hulajnoga trzykołowa Myszka Minnie z cichymi kołami renomowanego producenta zabawek dla dzieci cenionego za wysoka jakość produktów.

94,00 PLN

Wiek: od 10 miesiąca

0 Opinia (e)

Jeździk dla dzieci na licencji Minnie Mouse ulubionej bohaterki milionów dzieci na całym świecie.Stworzony przez lidera produkcji zabawek cenioną przez dzieci i ich rodziców markę Smoby. Jeździk  chodzik dla dziecka od 10 miesiąca zapewni...

109,00 PLN
0 Opinia (e)

Wózek Frozen spacerówka w kolorystyce nawiązującej do ulubionego serialu z wizerunkiem Anny I Elsy bohaterek serialu Kraina Lodu,przeznaczony jest dla lalek do 42 cm. Stabilny, dzięki dużym kołom zapewni pełen komfort i bezpieczeństwo zabawy.. 

105,00 PLN

Wiek: od 18 miesiąca

1 Opinia (e)

Smoby wiaderko z akcesoriami 16cm z wizerunkiem kochanej przez dzieci Minnie Mouse . Mały pomocnik będzie mógł do woli uprawiać ogródek, budować zamki z piachu czy pielęgnować roślinki za pomocą sympatycznej konewce.

21,90 PLN
Wyświetlono 1 - 5 z 5 produktów