MYSZKA MINNIE

Zabawki dużych i małych dziewczynek pełne są różu i uroczych, kolorowych motywów. Bardzo popularną bajkową bohaterką, która zdobi całe mnóstwo zabawek i akcesoriów jest Myszka Minnie. Można ją spotkać praktycznie na większości zabawek i akcesoriów – są więc z Myszką Minnie rowery, jeździki i hulajnogi, zabawki do ogrodu i piaskownicy, zestawy edukacyjne, tablice interaktywne oraz klocki, puzzle i całe mnóstwo innych dziecięcych produktów. Myszka Minnie jest wyjątkowo lubiana i nic w tym dziwnego – ma kolorowe ubranka, sympatyczny uśmiech i ładnie wygląda na każdej zabawce. Kupując dziecku zabawki i akcesoria z motywem Myszki Minnie możesz mieć pewność, że będą stale użytkowane i raczej nie wylądują bezużytecznie na półce. Zapraszamy do przejrzenia wyjątkowo bogatej oferty zabawek i akcesoriów z Myszką Minnie dostępnych w naszym sklepie online. Gorąco polecamy!


Jest 13 produktów.

Wiek: od 10 miesiąca

0 Opinia (e)

Jeździk dla dzieci na licencji Minnie Mouse ulubionej bohaterki milionów dzieci na całym świecie.Stworzony przez lidera produkcji zabawek cenioną przez dzieci i ich rodziców markę Smoby. Jeździk  chodzik dla dziecka od 10 miesiąca zapewni...

109,00 zł

Wiek: od 3 lat

0 Opinia (e)

Fantastyczna zabawa dla małych lekarek i lekarzy! Czerwona walizka po otwarciu ukazuje bogatą zawartość, stanowiącą kompleksowe wyposażenie każdego "małego lekarza". Od dziś każdy maluch pokocha wizyty u lekarza!

78,90 zł

Wiek: od 18 miesiąca

0 Opinia (e)

Wózek Frozen spacerówka w kolorystyce nawiązującej do ulubionego serialu z wizerunkiem Anny I Elsy bohaterek serialu Kraina Lodu,przeznaczony jest dla lalek do 42 cm. Stabilny, dzięki dużym kołom zapewni pełen komfort i bezpieczeństwo zabawy.. 

97,00 zł

Wiek: od 12 miesiąca

1 Opinia (e)

Piaskownica zamykana Minnie Mouse Basen basenik Injusa. Piaskownica na licencji...  

139,00 zł

Wiek: od 3 lat

0 Opinia (e)

Bajeczne domki ogrodowe renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Do wykorzystania zarówno w domu jak i...

599,00 zł

Wiek: od 2 lat

0 Opinia (e)

Fantastyczna zjeżdżalnia renomowanej hiszpańskiej firmy Injusa. Idealna w domu i ogrodzie. Nadaje się do zabaw grupowych, rozwija...

589,00 zł

Wiek: od 6 lat

0 Opinia (e)

SIMBA Torba do pokolorowania z flamastrami do samodzielnego pokolorowania. Zabawę w projektantkę umożliwiają przygotowane na torbie wzory oraz zestaw permanentnych markerów. Tak ozdobiona torebka jest praktyczna i bezpieczna - można ją używać niezależnie od pogody..

39,00 zł

Wiek: od 3 lat

0 Opinia (e)

Kolorowy namiot z ulubioną bohaterką bajek dla dzeci. Barwna kolorystyka oraz rewelacyjne wykonanie zachęcają dziecko do zabawy.

68,00 zł

Wiek: od 5 lat

0 Opinia (e)

Duża, dwukołowa i składana Hulajnoga Myszka Minnie, ciche koła..

99,00 zł

Wiek: od 3 lat

0 Opinia (e)

Trzykołowa i składana Hulajnoga Myszka Minnie, ciche koła..

99,00 zł

Wiek: od 18 miesiąca

1 Opinia (e)

Smoby Myszka Minnie wiaderko z akcesoriami 16cm Wiaderko do piasku z motywami filmu Planes. Mały pomocnik będzie mógł do woli uprawiać ogródek, budować zamki z piachu czy pielęgnować roślinki za pomocą sympatycznej konewce. Dodatkowo w zestawie..

19,00 zł

Wiek: od 18 miesiąca

0 Opinia (e)

Smoby Taczka z wiaderkiem i akcesoriami Myszka Minnie Zestaw zawiera taczkę z wygodnymi uchwytami, wiaderko ozdobione motywem Myszki Minnie, pokrywkę do wiaderka w formie sitka do przesiewania piaseczku oraz podstawowe narzędzia..

57,00 zł

Wiek: od 2 lat

1 Opinia (e)

Stół wyposażony jest w wygodne siedziska oraz zaokrąglone, bezpieczne krawędzie. Na blacie stołu znajduje się ładna dekoracja z wizerunkiem ulubienicy maluchów Myszki Minnie w postaci pokrywy, pod którą znajduje się kuweta na drobiazgi, albo przybory plastyczne..

219,00 zł
Wyświetlono 1 - 13 z 13 produktów

Top