Kupuj na raty!

Plac Zabaw Przeplotnia ze Zjeżdżalnią Little Tikes

Kod produktu: 402K   EAN: 0050743626272
Ostatnie sztuki!

1 179,00 PLN

9 klientów kupiło ten produkt

szt.

Dostępność: mała!


Parametry

Wiek:  3 lata +
Płeć:  Chłopiec, Dziewczynka
Wymiary produktu:  343 dł. x 180 szer. x 123 wys. (cm)
Wymiary opakowania:  45 x 89 x 127 (cm)
Waga produktu :  34 kg.
Rodzaj produktu:  Place zabaw
Kolor główny:  wielokolorowy
Materiał wykonania:  Tworzywo sztuczne

Opis zabawki

Wielopoziomowy plac zabaw  daje wiele możliwości fantastycznej zabawy: wspinaczka, czołganie, zjeżdżanie, co tylko podpowie dziecięca wyobraźnia. Przeplotnia posiada zjeżdżalnię o długości ślizgu 120 cm, dwa wejścia na wieżę - dwupoziomowe platformy, schody. Dodatkową atrakcją jest dołączony do przeplotni tunel.

Produkty firmy Little Tikes są znane i lubiane na wszystkich kontynentach, w wielu domach wśród niezliczonej rzeszy uśmiechniętych dzieci oraz zadowolonych rodziców. Mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci, firma Little Tikes wytwarza produkty, które gwarantują wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa. Mając na względzie wytrzymałość produktów, zabawki projektowane i produkowane są w najbardziej właściwej technologii jaką jest "rotomolding", gwarantując wspaniałą zabawę przez długie lata.

Ostrzeżenie. Wyłącznie do użytku domowego. Ryzyko upadku. Nie należy zostawiać bez nadzoru dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy, siedzących lub bujających się.

Dostawa

Na adres:
Kurier DHL:  
54 zł
Na adres za pobraniem:
Kurier DHL za pobraniem:  
86 zł
Odbiór w punkcie:
Odbiór osobisty:  
0 zł

Opinie

Ocena 
2019-02-11

Little tikes Przeplotnia Plac Zabaw Zjeżdżalnia

Bardzo fajny, wielopoziomowy plac zabaw. Córeczka jest zadowolona, lubi się wspinać, zjeżdżać ze ślizgawki. Był to naprawdę trafny zakup.

    Napisz opinię

    Plac Zabaw Przeplotnia ze Zjeżdżalnią Little Tikes

    Plac Zabaw Przeplotnia ze Zjeżdżalnią Little Tikes

    Przeplotnia, zjeżdżalnia centrum rozrywki Little Tikes Przeplotnia posiada zjeżdżalnię, dwa wejścia na wieżę - dwupoziomowe platformy, schody.. można umieścić w ogrodzie lub pomieszczeniu zamkniętym.

    Zobacz także