Project MC2 lalka z eksperymentem Adrienne żelkowe cukierki

Kod produktu: 545101

Project Mc2 lalka Adrienne z eksperymentami dla dziewczynek od 6 roku życia. Zrób domowym sposobem żelkowe cukierki.

67,00 PLN

4 klientów kupiło ten produkt

Wysyłka od:
DHL PRZEDPŁATA 12.90 zł
DHL POBRANIE 16.90 zł
POCZTA POLSKA12 zł
Dostępność:
oczekiwanie na dostawę
Wiek:  od 6 do 9 lat
Wymiary:  lalka ok 28 cm

Project Mc2 jest marką , która oferuje elegancki i modny styl życia dla dziewczynek poprzez inteligentne  doświadczenia naukowe.Dołącz do grona przyjaciół McKeyli McAlister i jej najlepszych przyjaciółek, które pracują dla rządowej organizacji zwanej NOV8, jest to bardzo sekretna grupa damska, która próbuje chronić świat.

Hej, jestem Adrienne. Mówi się, że dziewczyny są z cukru i pikantnych przypraw. Ale przepis na mnie jest bardziej złożony. Jestem kulinarnym chemikiem a cała wiedza przyszła tu razem z moją rodziną prosto z Hiszpanii. Lubię serwować uroczyste obiady na przyjęciach, to takie pyszne! Bardzo nie lubię wrednych ludzi, śniegu i korzystania z mikrofali.
Lalka  ubrana jest w jasnoróżową sukienkę z motywem motylków,okulary,grzebień oraz skarpetki i dopasowane do całości stroju różowe buty.Na opakowaniu lalki znajduje się opis doświadczenia dzięki któremu można wykonać samodzielnie żelki.

Zestaw zawiera:

    lalka Adrienne w pięknej, pastelowej kreacji z dodatkami
    grzebyczek do stylizacji długich włosów lalki
    lalka ma realistycznie wyglądające oczy - plastikowe oraz zakręcone, długie rzęsy
    szpryca
    silikonowa foremka z różnymi kształtami
    opis eksperymentu

Project MC2 niezwykła seria lalek oraz akcesoriów, które idealnie wpisują się w potrzeby współczesnych dziewczynek.Linia oferuje dziewczynkom możliwość wykonywania inteligentnych doświadczeń naukowych. Baw się i eksperymentuj,przenieś się z bohaterkami popularnego serialu do świata nauki i zabawy.Te sześć niezwykłych dziewczyn o różnorodnej urodzie, zdolnościach i temperamencie, pomogą odnaleźć Twoją bratnią duszę. McKeyla McAlister jest pisarką, hipsterką i wytrawnym szpiegiem. Gdy nie pisze - to czyta powieści Conan Doyle'a albo ratuje świat! Adrienne Attoms z kolei to kulinarny chemik, w jej zyłach płynie hiszpanska krew i uwielbia wyprawiać przyjęcia! Bryden Bandweth to absolutnie digitalgirl! Tweetuje, uwielbia muzykę i bawi się fotografią cyfrową. Camryn Coyle to niezwykle inteligentna postać, a w jej garażu powstają najciekawsze przedmioty. Chętnie pokaże ci swoją podrasowaną deskorolkę! Devon D’Marco jest wyjątkową artystką, która udowodni ci, że sztuka ma wiele wspólnego z nauką. Z kolei Ember Evergreen wychowała się na farmie, a rośliny to jej wielka pasja. Z nimi nie grozi ci żadna nuda!


Czytaj dalej

Uwaga! Wszystkie opisy i zdjęcia są własnością Brykacze.pl i podlegają ochronie prawnej! Nie kopiuj ich bez zgody autora!Ocena 
2017-12-19

Project MC2 lalka z eksperymentem Adrienne żelkowe cukierki + Pa

Gorąco polecam szybko sprawnie

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    Project MC2 lalka z eksperymentem Adrienne żelkowe cukierki

    Project MC2 lalka z eksperymentem Adrienne żelkowe cukierki

    Project Mc2 lalka Adrienne z eksperymentami dla dziewczynek od 6 roku życia. Zrób domowym sposobem żelkowe cukierki.