SIMBA Lalka Steffi z zabawnym pieskiem + akcesoria

48,00 PLN

szt.

PRODUKT JEST NIEDOSTĘPNY!
OCZEKIWANIE NA DOSTAWĘTym razem elegancko ubrana Steffi zabiera swojego słodkiego pieska na spacer i rzuca mu smakowitą kość. Pupil posiada ruchome oczy..

Wysyłka od:
6,14 zł
DHL PRZEDPŁATA 12.90 zł
DHL POBRANIE 16.90 zł
DHL PARCELSHOP15 zł
PACZKOMATY9.90 zł
PACZKA W RUCHU6.14 zł
POCZTA POLSKA7.50 zł
Dostępność:
oczekiwanie na dostawę
Zapraszamy do magicznego świat Steffi, jak zawsze pełen kolorowych strojów oraz przesympatycznych gadżetów. Lalka Steffi jest uosobieniem marzeń każdej dziewczynki. Pojawia się w różnych stylach. Tym razem elegancko ubrana Steffi zabiera swojego słodkiego pieska na spacer i rzuca mu smakowitą kość. Pupil posiada ruchome oczy, którymi potrafi okazywać trzy różne emocje gdy pogłaszczemy go po głowie. Dodatkowo w zestawie znajduje się miska dla pieska.

Grupa Simba & Dickie jest jednym z pięciu największych w Europie producentów i dystrybutorów zabawek takich jak: lalki, samochody, zabawki interaktywne i wiele innych. Na rynek polski wprowadza zabawki uwielbiane przez dzieci we wszystkich częściach świata. To dla nich tworzone są kolekcje: Simba, Eichhorn, Heros, Dickie, Majorette, Smoby, Ecoiffier, Big. Główny cel to dawanie dzieciom radości i wywoływanie uśmiechu na buziach dzieci.
Czytaj dalej

Uwaga! Wszystkie opisy i zdjęcia są własnością Brykacze.pl i podlegają ochronie prawnej! Nie kopiuj ich bez zgody autora!Napisz opinię

SIMBA Lalka Steffi z zabawnym pieskiem + akcesoria

SIMBA Lalka Steffi z zabawnym pieskiem + akcesoria

Tym razem elegancko ubrana Steffi zabiera swojego słodkiego pieska na spacer i rzuca mu smakowitą kość. Pupil posiada ruchome oczy..