Simba Pianinko Keyboard My Music World Funkcja Mp3 Dźwięk

109,90 PLN

Aktualne promocje:

Wspaniała pianinko firmy Simba dla małego artysty zapewni zabawę na długie godziny. Muzyka już samo słowo przynosi na myśl przyjemność, relaks lub dobrą zabawę, a doświadczenia z nia rozpoczęte w bardzo młodym wieku przynoszą najlepsze rezultaty.Prezent na dzień dziecka!
Wysyłka od:
7,50 zł
DHL PRZEDPŁATA 12.90 zł
DHL POBRANIE 16.90 zł
POCZTA POLSKA7.50 zł
Dostępność:
oczekiwanie na dostawę
Wiekod 6 lat
Wymiarydługość 62 cm
Kod prod.6832606
Producent
Simba
Udostępnij na Facebooku:

Wspaniała pianinko firmy Simba dla małego artysty zapewni zabawę na długie godziny. Muzyka już samo słowo przynosi na myśl przyjemność, relaks lub dobrą zabawę, a doświadczenia z nia rozpoczęte w bardzo młodym wieku przynoszą najlepsze rezultaty. Z instrumentu wydobywa się mnóstwo dźwięków, melodii, piosenek oraz podkładów z rytmem. Ponadto pianinko posiada regulację głośności oraz tempa, a rączka keyboarda mieni się przeróżnymi kolorami. Muzyka wyostrza wrażliwość, rozwija wyobraźnię oraz uczy samodzielności myślenia.

Do działania zabawki wymagane są 3 baterie LR6 1,5V które zostały załączone do zestawu w celach demonstracyjnych.

Simba Toys Polska jest spółką należącą do niemieckiego koncernu Simba Dickie Group. Grupa Simba & Dickie jest jednym z pięciu największych w Europie producentów i dystrybutorów zabawek takich jak: lalki, samochody, zabawki interaktywne i wiele innych. Naszym priorytetem jest dbanie o wysoką jakość zabawek. Zalety naszych produktów poznały dzieci na całym świecie.

Czytaj dalej

Uwaga! Wszystkie opisy i zdjęcia są własnością Brykacze.pl i podlegają ochronie prawnej! Nie kopiuj ich bez zgody autora!Napisz opinię

Simba Pianinko Keyboard My Music World Funkcja Mp3 Dźwięk

Simba Pianinko Keyboard My Music World Funkcja Mp3 Dźwięk

Wspaniała pianinko firmy Simba dla małego artysty zapewni zabawę na długie godziny. Muzyka już samo słowo przynosi na myśl przyjemność, relaks lub dobrą zabawę, a doświadczenia z nia rozpoczęte w bardzo młodym wieku przynoszą najlepsze rezultaty.