Kacik opiekunki Smoby Domek Baby Nurse 13 elem.

Kod produktu: 220318

Uroczy zestaw dla małej opiekunki wyprodukowany przez francuską firmę Smoby. Jest to największa zabawka z serii Baby Nurse..

339,00 PLN

84 klientów kupiło ten produkt

szt.

Wysyłka od:
12 zł
DHL PRZEDPŁATA 12.90 zł
DHL POBRANIE 16.90 zł
POCZTA POLSKA12 zł
Dostępność:
oczekiwanie na dostawę
Wiek:  od 3 do 8 lat
Wymiary:  69 dł. x 52 szer. x 66 wys. (cm)

Zestaw Opiekunka 13 akc. Uroczy zestaw dla małej opiekunki wyprodukowany przez francuską firmę Smoby. Jest to największa zabawka z serii Baby Nurse. Zestaw utrzymany jest w ślicznej kolorystyce, dzięki której przykuję uwagę dzieci na wiele godzin wspaniałej zabawy. Zestaw opiekunki dla lalek zapewni dziecku zabawę na wiele godzin. Zabawka to wielofunkcyjny zestaw podzielony na 3 segmenty: kuchnia, łazienka, sypialnia. Opiekunka wyposażony jest w wanienkę, stanowisko do karmienia, bujaczek do leżenia dla lali, pełniący również rolę nosidełka oraz mnóstwo innych atrakcji. Po skończonej zabawie zestaw można złożyć w praktyczny, mobilny wózeczek zajmujący bardzo mało miejsca.

Zestaw nie zawiera lalki

Wymiary opakowania: 76 x 22 x 62,5 cm.

Smoby to francuska firma z tradycjami sięgającymi roku 1924, należąca obecnie do niemieckiego koncernu zabawkarskiego Simba-Dickie Group, tworząca, produkująca i dystrybuująca bardzo szeroką gamę zabawek. Dziś produkty Smoby , wytwarzane w większości w Europie, cieszą się ogromną popularnością, a cechuje je najwyższa jakość, bezpieczeństwo i trwałość. Dzięki temu, iż są one stuprocentowym gwarantem radości i dobrej zabawy dla najmłodszych, trafiły już niemal w każdy zakątek świata.

Czytaj dalej

Uwaga! Wszystkie opisy i zdjęcia są własnością Brykacze.pl i podlegają ochronie prawnej! Nie kopiuj ich bez zgody autora!Ocena 
2017-04-09

Smoby Domek dla Lalek Baby Nurse Opiekunka 13 elem.

Córka jest mega zadowolona. Super zabawa. Bardzo solidna i łatwa w montażu zabawka. Polecam :)

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    Kacik opiekunki Smoby Domek Baby Nurse 13 elem.

    Kacik opiekunki Smoby Domek Baby Nurse 13 elem.

    Uroczy zestaw dla małej opiekunki wyprodukowany przez francuską firmę Smoby. Jest to największa zabawka z serii Baby Nurse..