Smoby Rowerek biegowy ciche koła różowy

159,00 PLN

Aktualne promocje:

Smoby rowerek biegowy ciche koła w kolorze różowym dla księżniczki. Regulowana kierownica i siedzenie zapewni...

Wysyłka od:
7,50 zł
DHL PRZEDPŁATA 12.90 zł
DHL POBRANIE 16.90 zł
POCZTA POLSKA7.50 zł
Dostępność:
oczekiwanie na dostawę
Wiekod 2 lat
Ciche kołaTak
Wymiary77 x 40 x 48 cm
Kod prod.452052
Producent
Smoby
Udostępnij na Facebooku:

Wymarzony rowerek biegowy Smoby w kolorze różowym dla księżniczki. Dzięki sprawdzonej jakości Smoby stabilne rowerki biegowe są bardzo wytrzymałe i zapewniają maluchom niezbędne bezpieczeństwo.
Ten solidny runbike rozwija zmysł równowagi i przygotowuje dziecko do nauki jazdy na zwykłym rowerze. Rowerek posiada regulowaną kierownicę i siedzisko (3 pozycje), praktyczną nóżkę - podpórkę, umożliwiającą zaparkowanie, a także platformę, na której dziecko może postawić nogi, gdy się rozpędzi. Rama wykonana z metalu jest bardzo wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Miękkie koła gwarantują komfortową i cichą jazdę.Minimalna wysokość siodełka od podłoża 29,5cm. Maksymalna wysokość siodełka od podłoża 35 cm.
Smoby to francuska firma z tradycjami sięgającymi roku 1924, należąca obecnie do niemieckiego koncernu zabawkarskiego Simba-Dickie Group, tworząca, produkująca i dystrybuująca bardzo szeroką gamę zabawek. Dziś produkty Smoby , wytwarzane w większości w Europie, cieszą się ogromną popularnością, a cechuje je najwyższa jakość, bezpieczeństwo i trwałość. Dzięki temu, iż są one stuprocentowym gwarantem radości i dobrej zabawy dla najmłodszych, trafiły już niemal w każdy zakątek świata.

Czytaj dalej

Uwaga! Wszystkie opisy i zdjęcia są własnością Brykacze.pl i podlegają ochronie prawnej! Nie kopiuj ich bez zgody autora!Napisz opinię

Smoby Rowerek biegowy ciche koła różowy

Smoby Rowerek biegowy ciche koła różowy

Smoby rowerek biegowy ciche koła w kolorze różowym dla księżniczki. Regulowana kierownica i siedzenie zapewni...