SPIDERMAN

Człowiek pająk to jeden z ulubionych bohaterów małych chłopców, a także jeden z najczęstszych motywów pojawiających się zarówno na zabawkach, jak i na produktach i akcesoriach dziecięcych. Spidermana lubią zarówno przedszkolaki, jak i chłopcy w wieku szkolnym. W ofercie naszego sklepu znajdziesz sporo produktów, które zostały ozdobione motywem tego superbohatera. Na uwagę zasługują w szczególności pojazdy w intensywnych kolorach, które świetnie sprawdzą się na każdym podłożu. Ciekawą propozycją są również piłki przeznaczone zarówno do grania, jak i do skakania. Każda zabawka czy element ze Spidermanem z pewnością spotka się z radością i wdzięcznością dziecka. Zapoznaj się z nasza ofertą zabawek z motywem Spidermana i wybierz coś specjalnego dla swojej pociechy. Zapraszamy do zakupu!


Jest 3 produktów.

Wiek: od 18 miesiąca

0 Opinia (e)

Wspaniały 2-kołowy pojazd, o jakim marzy każdy mały motocyklista. Posiada duże, szerokie koła co zapewnia bezpieczeństwo, stabilność i łatwe utrzymanie równowagi. Zabawka została wykonana z wysokiej jakości materiałów, odpornych na działanie warunków atmosferycznych.

179,00 PLN

Wiek: od 3 lat

1 Opinia (e)

Bezpieczny jeździk renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Doskonały prezent na każdą okazję. Wygodny jeździk na licencji ulubionego bohatera Spiderman z szerokimi kołami.

349,00 PLN

Wiek: od 3 lat

0 Opinia (e)

Nowoczesny motor na akumulator na licencji ulubionego bohatera - SPIDERMAN. Gaz i hamulec w jednym pedale. Bezpieczny elektryczny hamulec, gdy puszczamy pedał gazu pojazd zwalnia. Akumulator i ładowarka w zestawie.

549,00 PLN
Wyświetlono 1 - 3 z 3 produktów