Produkt niedostępny
Wyświetl inne zabawki z tej kategorii >

Step 2 Hot Wheels Tor samochodowy Trasa kanion z blatem kolejka

Kod produktu: 869600   EAN: 733538869695

850,00 PLN

1  klient kupił ten produkt

Produkt niedostępny


Parametry

Wiek:  3 lata +, od 4 lat
Płeć:  chłopiec / dziewczynka
Wymiary produktu:  41 x 119 x 66 cm
Materiał wykonania:  Tworzywo sztuczne

Opis zabawki

Masywna duża konstrukcja z tworzywa sztucznego z wymodelowaną w środku, przestrzenną makietą dróg, torów kolejowych, tuneli i skalistych wzniesień. Konstrukcja o podwójnych ściankach, w środku wypełnionych powietrzem, dzięki czemu odporna na uszkodzenia wgniecenia i pęknięcia.

Wymiar konstrukcji nie mniejszy niż 41 x 120 x 67 cm, dzięki czemu przy kanionie może równocześnie bawić się 4 - 6 osób.

Zestaw zawiera dużą pokrywę wykonaną z MDF-u o wymiarach nie mniejszych niż 0,6 x 114 x 60 cm, spełniającą rolę blatu do układania klocków, puzzli oraz do rysowania.

Zawiera również zestaw akcesoriów: 6 mostów o różnym wyprofilowaniu wykonanych z trwałego tworzywa sztucznego, trasa zjazdowa z wyrzutnia pojazdów, 5 samochodzików Hot Wheels w zestawie, kolorowe elementy krajobrazu.

Step2 jest jedną z największych amerykańskich firm produkujących i rozprowadzających zabawki, mieści się ona w Streetsboro w stanie Ohio. STEP2 w swojej ofercie dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym posiada m.in. kuchnie domki, zabawki ogrodowe i domowe, takie jak: piaskownice i place zabaw, a także samochody i jeździki. Założyciele firmy STEP2 swoje doświadczenie zdobywali w korporacji Little Tikes, właśnie to pozwala im tworzyć produkty najwyższej klasy. Produkty STEP2 cechuje wysoka jakość wykonania, a także najwyższy poziom bezpieczeństwa i trwałości. Marka STEP2 jest gwarancją dobrej zabawy oraz wszechstronnego rozwoju dziecka.

Dostawa

Na adres:
Kurier DHL:  
15,90 zł
Na adres za pobraniem:
Kurier DHL za pobraniem:  
18 zł
Odbiór w punkcie:
Odbiór osobisty:  
0 zł

Opinie

Napisz opinię

Step 2 Hot Wheels Tor samochodowy Trasa kanion z blatem kolejka

Step 2 Hot Wheels Tor samochodowy Trasa kanion z blatem kolejka

Step 2 park samochodowy Hot Wheels z trasą zjazdową dla dzieci od 4 roku życia. Masywna konstrukcja z torami oraz makietą dróg.

Do tej zabawki pasują

 Wyślij samochodziki z piłką na kolejną przygodę na stole do zabawy dla dzieci, pełnym wyzwań, takich jak łuki, tunele i wzgórza.
629,00 PLN