STEP2 Jeżdzik Wesoła Zebra

Kod produktu: 8108

Jeździk Wesoła Zebra Step2 Zabawka ta posiada ergonomiczny fotel z wygodnym uchwytem, co zapewnia bezpieczeństwo i wygodę podczas wesołej zabawy.

139,00 PLN

6 klientów kupiło ten produkt

Wysyłka od:
12 zł
DHL PRZEDPŁATA 12.90 zł
DHL POBRANIE 16.90 zł
POCZTA POLSKA12 zł
Dostępność:
oczekiwanie na dostawę
Wiek:  od 18 miesiąca
Wymiary:  51 wys.x 54 wys.x21 szer. cm

Jeździk Wesoła Zebra renomowanej amerykańskiej firmy Step2 odpowiedni zarówno do samodzielnej jak i wspólnej zabawy w domu jak i na spacerze. Świetny pomysł na prezent, który będzie ciszył malucha przez długi czas.

Pojazd posiada:
-Ergonomiczny fotel z wygodnym uchwytem, co zapewnia bezpieczeństwo i wygodę podczas wesołej zabawy,
-Lekką konstrukcję, która ułatwia przechowywanie i przenoszenie
-Ciche i wytrzymałe kółka, które zapewniają przyjemną zabawę
-Doskonałej jakości materiały i wykonanie
-Śliczną kolorystykę zachęcającą do zabawy


Odpowiednia zarówno do samodzielnej jak i wspólnej zabawy w domu jak i na spacerze

Świetny pomysł na prezent, który będzie cieszył malucha przez długi czas.

Step2 jest jedną z największych amerykańskich firm produkujących i rozprowadzających zabawki, mieści się ona w Streetsboro w stanie Ohio. STEP2 w swojej ofercie dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym posiada m.in. kuchnie domki, zabawki ogrodowe i domowe, takie jak: piaskownice i place zabaw, a także samochody i jeździki. Założyciele firmy STEP2 swoje doświadczenie zdobywali w korporacji Little Tikes, właśnie to pozwala im tworzyć produkty najwyższej klasy. Produkty STEP2 cechuje wysoka jakość wykonania, a także najwyższy poziom bezpieczeństwa i trwałości. Marka STEP2 jest gwarancją dobrej zabawy oraz wszechstronnego rozwoju dziecka.

Czytaj dalej

Uwaga! Wszystkie opisy i zdjęcia są własnością Brykacze.pl i podlegają ochronie prawnej! Nie kopiuj ich bez zgody autora!Napisz opinię

STEP2 Jeżdzik Wesoła Zebra

STEP2 Jeżdzik Wesoła Zebra

Jeździk Wesoła Zebra Step2 Zabawka ta posiada ergonomiczny fotel z wygodnym uchwytem, co zapewnia bezpieczeństwo i wygodę podczas wesołej zabawy.