ŚWINKA PEPPA

Świnka Peppa i jej malutki braciszek George to ulubieni bohaterowie najmłodszych maluszków, które dopiero zaczynają swoją przygodę z oglądaniem bajek. Sympatyczna świnka i jej liczne przygody nie tylko wzbudzają zaciekawienie i przyciągają niemowlaki oraz przedszkolaki przed ekran. Dzieciaki uwielbiają też wszystkie zabawki i akcesoria z motywem Świnki Peppy. W ofercie naszego sklepu znajdziesz całe mnóstwo zabawek, akcesoriów i pojazdów ozdobionych motywem uroczej świnki. Szczególnie polecamy jeździki, rowerki i hulajnogi oraz zestawy do piasku, czyli te wszystkie elementy, które zachęcają do zabawy poza domem i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zabawki i akcesoria ze Świnką Peppą sprawią, że ulubiona bohaterka Twojego maluszka będzie mu towarzyszyła w zabawie na co dzień, zarówno w dziecięcym pokoju, jak i na podwórku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i gorąco polecamy!


Jest 5 produktów.

Wiek: od 18 miesiąca

2 Opinia (e)

Wózek dla lalek renomowanego producenta zabawek dla dzieci, francuskiej firmy Smoby na licencji Świnka Peppa. Wózek głęboki Pop ma plastikową gondolę, a budkę oraz ochronny pokrowiec z wizerunkiem bohaterskiej świnki.  Wygodny, ergonomiczny uchwyt pozwala na komfortowe prowadzenie wózka.

154,90 PLN
Promocja

Wiek: od 18 miesiąca

1 Opinia (e)

Smoby wózek spacerówka dla lalki 42 cm dla dzieci od 18 miesiąca na licencji Świnka Peppa ulubienicy milionów dziewczynek na całym świecie zapewni...

98,70 PLN

Wiek: od 2 lat

0 Opinia (e)

SMOBY Zjeżdżalnia XS Świnka Peppa -niebiesko różowa. Nadaje się do zabaw grupowych, stabilna i kolorowa z antypoślizgowymi schodkami rozwija sprawność fizyczną dziecka. Idealna zabawka dla Twoich Dzieci! Rewelacja na upalne dni..

247,30 PLN

Wiek: od 2 lat

1 Opinia (e)

Zjeżdżalnia ogrodowa Smoby XS to świetna zabawka dla dzieci, która sprawdzi się zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Plastikowa zjeżdżalnia renomowanej marki Smoby to najlepszy wybór dla maluchów. Dzięki niedużej wadze łatwo jest ją przenosić i przechowywać.

119,00 PLN

Wiek: od 2 lat

1 Opinia (e)

SMOBY Zjeżdżalnia Świnka Peppa -niebiesko różowa. Nadaje się do zabaw grupowych, stabilna i kolorowa z antypoślizgowymi schodkami rozwija sprawność fizyczną dziecka. Idealna zabawka dla Twoich Dzieci! Rewelacja na upalne dni..

119,00 PLN
Wyświetlono 1 - 5 z 5 produktów