TEFAL

Na licencji Tefal powstają nie tylko świetnej jakości akcesoria kuchenne, ale również imitujące je zabawki dla dzieci. Zabawkowe akcesoria kuchenne marki Tefal świetnie się prezentują i do złudzenia przypominają swoje prawdziwe pierwowzory. Deski do prasowania, zestawy garnków, ekspresy do kawy, tostery, miksery, a nawet całe zestawy kuchenne wyglądają nieraz lepiej niż prawdziwe. Zabawki kuchenne Tefal to propozycja dla małych mistrzów kuchni, dla których gotowanie, pieczenie czy przygotowywanie przyjęcia dla gości nie mają żadnych tajemnic. Wszystkie produkty licencyjne są doskonałej jakości oraz gwarantują bezpieczeństwo użytkowania. Można kupować je pojedynczo lub od razu kompletować większe zestawy. Świetnie sprawdzą się jako zabawki do dziecięcego pokoju oraz jako elementy wystroju w przedszkolu czy żłobku. Zapraszamy do zakupu!


Jest 12 produktów.

Wiek: od 3 lat

0 Opinia (e)

Smoby elektroniczna kuchnia z magicznym garnkiem  (wlej wodę, naciśnij przycisk i zobacz, jak pojawiają się prawdziwe bąbelki!), z rybką i kotletem usmażonymi z jednej strony, z patelnią do podrzucania naleśników, z...

449,00 zł

Wiek: od 3 lat

0 Opinia (e)

Nowa kuchnia Smoby Studio XXL Bubble wersja 2017 zapewnia dodatkową przestrzeń do gotowania i pieczenia.Ta kompleksowo wyposażona kuchnia posiada blat kuchenny, na którym można przygotowywać prawdziwe przysmaki, płyta grzejna wyposażona została w specjalny palnik - postaw na nim magiczny garnek, nalej wody , naciśnij przycisk i ... obserwuj "gotującą się...

429,00 zł

Wiek: od 3 lat

0 Opinia (e)

Smoby kuchnia Tefal z kostkarką do lodu, grillem, elektronicznym panelem dostarczy wielu radosnych chwil Twojemu dziecku.Uwaga niespodzianka w każdym zestawie znajduje się niezwykła patelnia do naleśników oraz magiczny garnek z makaronem..

389,00 zł

Wiek: od 3 lat

0 Opinia (e)

Dzieci obserwują dorosłych i uwielbiają ich naśladować, tak poznają swoje najbliższe otoczenie i świat..

29,00 zł

Wiek: od 3 lat

0 Opinia (e)

Smoby Mini Tefal toster to świetny zestaw śniadaniowy. Jeśli nasza mała gospodyni posiada już kuchnię, to przydadzą jej się nowoczesne dodatki tj. opiekacz do grzanek. Akcesoria Mini Tefal są wiernym odwzorowaniem prawdziwych sprzętów AGD..

32,00 zł

Wiek: od 3 lat

0 Opinia (e)

Szybkowar Tefal Clipso to doskonała miniatura sprzętu kuchennego od SMOBY. Teraz mała gosposia może wyposażyć swoją kuchnię w szybkowar, taki sprzęt jaki ma mama. SMOBY szybkowar Tefal Clipso w akcji..

25,00 zł

Wiek: od 3 lat

0 Opinia (e)

Dzieci obserwują dorosłych i uwielbiają ich naśladować, tak poznają swoje najbliższe otoczenie i świat. Seria zabawek firmy Smoby imitujących urządzenia z życia codziennego pozwala dzieciom na naukę i postrzeganie pewnych wartości poprzez zabawę..

24,00 zł

Wiek: od 3 lat

0 Opinia (e)

W kuchni wytrawnej małej gospodyni domowej nie może zabraknąć ekspresu do kawy. Dzięki niemu, dziewczynka może przygotować pyszną..

35,00 zł

Wiek: od 3 lat

0 Opinia (e)

Pluszowe misie oraz ulubione lale zawsze muszą się pięknie prezentować. Dlatego oferujemy Państwu niezwykły zestaw do prasowania z serii miniTefal!

106,90 zł

Wiek: od 3 lat

0 Opinia (e)

Specjalnie dla wszystkich naszych małych kucharzy firma Smoby stworzyła doskonały dodatek do kuchennego kącika, szybkowar na licencji Mini Tefal.

29,00 zł

Wiek: od 3 lat

0 Opinia (e)

Kuchnia Studio mini Tefal w żywej kolorystyce, z wieloma akcesoriami to propozycja wspaniałej zabawy dla małych miłośników gotowania..

235,00 zł

Wiek: od 3 lat

0 Opinia (e)

Żelazko pozwoli małej gospodyni domowej na atrakcyjna zabawę w prasowanie. Po naciśnięciu zabawka wydaje dźwięk ulatniającej się pary..

42,00 zł
Wyświetlono 1 - 12 z 12 produktów

Top